Jan Urbach: Zastavil Porošenko stíhání Bidena ml. ze strachu z USA?
Bývalý ukrajinský Generální prokurátor Viktor Šokin prohlásil, že vyšetřování činnosti Huntera Bidena, syna tehdejšího viceprezidenta USA, v plynárenské společnosti Burisma Holding bylo zastaveno „ze strachu před USA“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 08:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 06. 10. 2019

Související články

Soud zastavil stíhání Babišova poslance Růžičky, žalobkyně podala stížnost
Okresní soud v Chomutově zastavil trestní stíhání poslance Pavla Růžičky z hnutí ANO, který jako radní Postoloprt na Lounsku čelí obžalobě kvůli údajně nevýhodnému prodeji domu z majetku města. Místo toho, aby soud stíhání přerušil pouze po dobu výkonu jeho mandátu, zastavil ho úplně, uvedl dnes server iRozhlas.cz. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Porošenko má Saakašviliho už dost. Chce ho zbavit občanství
Prezident Ukrajiny Petro Porošenko podle televizního kanálu 112 Ukrajina prohlásil, že bývalý gubernátor Oděské oblasti Michail Saakašvili pro zemi neudělal nic důležitého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Soud zastavil stíhání Pirátů kvůli webu s odkazy na seriály
Obvodní soud pro Prahu 4 zastavil trestní stíhání České pirátské strany kvůli provozování webu sledujuserialy.cz. Obžaloba ji vinila z porušení autorského práva. Podle soudu ale Piráti server provozovali bez zisku a nešlo o úmyslné porušení zákona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Porošenko je v kontaktu s Putinem, oznámil Lavrov
Ruský ministr zahraničních věcí v rozhovoru poskytnutém žurnálu National Interest uvedl, že ukrajinský prezident Petro Porošenko je ve stálém kontaktu s Vladimirem Putinem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Porošenko fyzicky napadá účastníky předvolebních shromáždění
V průběhu kampaně před prezidentskými volbami na Ukrajině dochází k šokujícím projevům v chování prezidenta Petro Porošenka. Během posledních několika dnů se na veřejnosti objevily záznamy, které dokumentují, jak Porošenko fyzicky napadl účastníky předvolebního shromáždění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Porošenko chce referendum o vstupu Kyjeva do NATO
Kyjevský prezident Petro Porošenko prohlásil, že chce uspořádat referendum o vstupu Ukrajiny do NATO. Jestliže by občané zapojení podpořili, je prý ochotný udělat vše, aby dosáhl členství Ukrajiny v alianci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Rakušan (STAN): Rozhodnutí respektujeme, ale pochybnosti budou stále přetrvávat
Dnes bylo zastaveno trestní stíhání vše osob v tzv. kauze Čapí hnízdo. Státní zástupce Martin Erazím se ztotožnil s právním názorem státního zástupce Jaroslava Šarocha a trestní stíhání zastavil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Jan Urbach: Porošenko s Jaceňukem obehrávají Zelenského
Lidová fronta bývalého ukrajinského premiéra Arsenije Jaceňuka oznámila, že vystupuje z koalice, dosud tvořené s Blokem Petro Porošenka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Ukrajinský prezident k hovoru s Trumpem: Některé věci se nemají zveřejňovat!
Washingtonem otřásá tzv. ukrajinská aféra. Prezident Spojených států Donald Trump je pod palbou kritiky za to, že se obrátil na nového ukrajinského prezidenta Volodimyra Zelenského ve věci Huntera Bidena. Hunter Biden, syn Trumpova prezidentského protikandidáta Joa Bidena, byl členem správní rady ukrajinské petrochemické společnosti Burisma a pro podezření z korupce se ocitl v hledáčku prokurátorů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist