Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.789x, což odpovídá cca 93.347-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Politik ODS se měl poch*at, pos*at a pob*ít... Když usnul na baru, štamgasti se neudrželi a vznikla tahle FOTO. My ji získali
Místostarosta Prahy 18 Ondřej Lněnička z ODS byl napaden přímo na radnici. O tom ParlamentníListy.cz informovaly v sobotu a přinesly zároveň svědectví muže, který, lidově řečeno, členovi občanských demokratů ubalil. V té souvislosti se naší redakci ozvalo hned několik svědků, kteří shodně potvrdili, že místostarosta Lněnička má mít zajímavé „hobby“. Jedná se prý o popíjení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 12:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 06. 10. 2019

Související články

FOTO Další politik to zabalil v přímém přenosu. Usnul, pak si zívnul a šel se najíst. Vše během jednání o stovkách milionů
Zastupitelstvo městské části Praha 10 v pondělí na svém jednání schválilo rozpočet na letošní rok. Rozpočet počítá s investičními výdaji ve výši zhruba 430 milionů korun, omezily se naopak běžné výdaje. Velmi důležitá část ovšem nebyla tak zajímavá pro každého. ParlamentníListy.cz totiž byly upozorněny, že během jednání usnul další politik, jedná se o Milana Maršálka z koalice VLASTA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Glosátor Junek: Okamura je vážně Pitomio. Prasklo mu ego a teď svítí jak rudá záře nad Moskvou
TÝDENNÍ GLOSÁŘ PETRA JUNKA Největší hloupost, kterou můžete udělat v baru, je znepřátelit si barmana. Zvláště, když jste v posledním otevřeném baru ve městě. Už si pak neškrtnete. Politik může udělat stejnou hloupost, když si rozhádá novináře. To se dokonale povedlo Tomio Okamurovi, když proti sobě poštval přední tuzemské zpravodajce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Gosátor Junek: Okamura je vážně Pitomio. Prasklo mu ego a teď svítí jak rudá záře nad Moskvou
TÝDENNÍ GLOSÁŘ PETRA JUNKA Největší hloupost, kterou můžete udělat v baru, je znepřátelit si barmana. Zvláště, když jste v posledním otevřeném baru ve městě. Už si pak neškrtnete. Politik může udělat stejnou hloupost, když si rozhádá novináře. To se dokonale povedlo Tomio Okamurovi, když proti sobě poštval přední tuzemské zpravodajce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
EXKLUZIVNÍ FOTO Pane Babiši, už s tím něco hodláte dělat? Politik hnutí ANO počtvrté usnul na jednání. I přesto zastává sedmnáct funkcí
To snad už ani není možné. Navzdory disciplíně, o které budoucí premiér Babiš mluví, ne všichni zastupitelé kráčí v jeho stopách. Důkazem, na který ParlamentníListy.cz v minulosti opakovaně upozornily, je totiž pražský politik Jaroslav Štěpánek (ANO). Jeho zná většina našich čtenářů právě proto, že na jednáních často spí. Ačkoli nám Štěpánek v minulosti tvrdil, že neusínal, a následně připustil, že spal, což přisuzoval špatné kombinaci léků, pravda je s největší pravděpodobností jinde.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
FOTO Vzpomínáme. V hospodě se svérázně rozloučili s kouřením. Štamgasti jsou naštvaní
Jen tak se nechtěli s kouřením ve svých oblíbených hospůdkách a restauracích rozloučit kvůli protikuřáckému zákonu, který už v těchto dnech začal platit, kuřáci v jižních Čechách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
EXKLUZIVNÍ FOTO Babišův „superpolitik“, který má přes patnáct funkcí, znovu usnul na jednání. Už potřetí. Kolegům došla trpělivost
O voleném zastupiteli hnutí ANO Jaroslavu Štěpánkovi média často neslyší. Prakticky ani jednou neposlal své postoje, své tiskové zprávy. Proslavil jej zejména Facebook, a to ne příliš pozitivně. Notný díl jeho "slávy" má na triku především skupina Řekněte ANO ne. Ta na pražského politika upozornila jako první.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
V PRE možná nejvyšší vedení škodilo spotřebitelům, naznačil zastupitel ANO. Pak znovu obvinil Parlamentní listy
Pražský politik hnutí ANO Jaroslav Štěpánek, který opakovaně usnul na jednáních, rozeslal v pátek odpoledne dopis. Ten byl adresován všem zastupitelům magistrátu hlavního města. Hned několik jej poslalo také do naší redakce. Štěpánek se v textu snaží vysvětlit, proč o něm ParlamentníListy.cz informují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Cizí kultury nás obohatí. I muslimové, opakuje expert, kterému za článek „Tahle země není jen pro Čechy“ hrozili smrtí
Když se historik Matěj Spurný vyjádřil k migraci v textu s názvem „Tahle země není jen pro Čechy“, dočkal se prý i výhrůžek smrtí. Přesto si trvá na svém. Lidé jiných kultur nás podle jeho názoru mohou obohatit, přičemž to podle něj jednoznačně platí i o muslimech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Celní úřad pro Ústecký kraj: Celníci zadrželi další kvízomaty
Pokuta až 50 milionů korun majitele barů a podobných zařízení od provozování hazardních her neodrazuje. Přesvědčili se o tom ústečtí celníci. Ze dvou chomutovských barů odvezli 14 nepovolených výherních automatů v hodnotě 1,26 milionu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
„Odtáhni si ji, nebo vás zabijeme,“ dívku měli brutálně napadnout v baru v pražské „lepší čtvrti“. Věc šetří policie
KRIMI Vinohrady a oblast okolo náměstí Jiřího z Poděbrad bývají obecně považovány za jednu z těch „lepších“ pražských čtvrtí. Právě tam, v jednom z místních barů, mělo ale ve středu v brzkých ranních hodinách dojít k brutálnímu napadení mladé dívky přesilou agresivních mužů. Dívka, která si do baru přišla s přítelem pro pivo, skončila v nemocnici. Na Facebooku si postěžovala i na zasahující policisty. Policie případ řeší jako podezření z trestného činu ublížení na zdraví a výtržnictví. Podezřelé zatím nemá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist