Odešla statečná žena, shodli se o Chramostové Babiš i Fiala
Premiér Andrej Babiš (ANO) označil úmrtí Vlasty Chramostové za velmi smutnou zprávu. „Odešla vynikající herečka a statečná žena,“ uvedl na Twitteru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 17:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 06. 10. 2019

Související články

Martin Fendrych o Gottovi a Chramostové: Superštváč Ovčáček
Komentátor serveru Aktuálně.cz Martin Fendrych napsal pár řádek k úmrtí slavného zpěváka Karla Gotta a slavné herečky a disidentky Vlasty Chramostové. Prezident Miloš Zeman i předseda vlády Babiš se vyjádřili k úmrtí obou umělců. Fendrych je přesvědčen, že Gott ani Chramostová pozornost Zemana a Babiše nepotřebují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Fiala: Lídři sněmovních stran se shodli na migraci, další témata budou následovat
Lídři sněmovních stran se na dnešní schůzce o zahraniční politice shodli na českém postoji k evropské migrační politice, k dalším tématům by se mohli dostat na příštím jednání ve stejném formátu. Novinářům to dnes řekl předseda ODS Petr Fiala, který setkání předsedů stran inicioval. Fiala je přesvědčen, že diplomacie není jen věcí vlády a české národní zájmy lze hájit i na stranické a parlamentní úrovni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Smrt Chramostové: „Spratku!“ Údery na Hrad i výzva těm, co soudí Gotta. Silná slova
Jak okomentovaly úmrtí herečky Vlasty Chramostové různé osobnosti? „V případě Vlasty Chramostové se dnes o státním pohřbu ani nespekuluje, neboť po roce 1968 nám z nějakého nepopsatelného důvodu odmítla dělat svým uměním radost,“ napsal s ironií Bittner; a nejen to, Jenny Nowak z Fora24 vynadala Ovčáčkovi se slovy: „Státní pocty by si pro ni přál i předseda Ústavního soudu Rychetský. Drzý spratek Ovčáček mu spílá a vyzývá ho za to k rezignaci.“ No, a co poslanec Foldyna, nebo Procházková z Respektu?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
EU potřebuje funkční azylový systém, shodli se Babiš a Sipilä
Migrace zůstává pro Evropu problémem a je třeba dokončit reformu azylového systému, shodli se dnes premiéři Česka Andrej Babiš a Finska Juha Sipilä. Babiš na tiskové konferenci po jednání s finským protějškem řekl, že Česko odmítá přerozdělování uprchlíků podle kvót, ale je připravené pomáhat ve zdrojových zemích migrace. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Redaktorka ČT a „hradní žena“: Ne, není klid. Bulvár věc rozmazává dál
Již druhý den za sebou rozebírá server Blesk.cz přátelství dvou moderátorek. Světlany Witowské, jež se blýskla v druhé prezidentské debatě České televize, a Alex Mynářové, která dříve ve veřejnoprávním médiu působila, po provalení svého vztahu s kancléřem Vratislavem Mynářem odešla a působí nyní na TV Barrandov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Jsme jednou z nejbezpečnějších zemí, shodli se na konferenci Andrej Babiš a Jan Hamáček
V Měšťanské besedě v Plzni se ve středu konala konference v rámci diskusní platformy Univerzity Karlovy s názvem Bezpečné Česko? Té se na pozvání rektora UK Tomáše Zimy zúčastnil předseda vlády Andrej Babiš a ministr vnitra Jan Hamáček. Oba se shodli, že Česko je bezpečná země. Hamáček dokonce tvrdí, že jsme jedna z nejbezpečnějších zemí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Šéf ODS Fiala: Babiš nás do vlády nepotřebuje
Předseda ODS Petr Fiala tvrdí, že premiér Andrej Babiš (ANO) jeho stranu k vládě nepotřebuje. Uvedl to v rozhovoru pro iDnes.cz, kde mimo jiné také oznámil konec Demokratického bloku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Soudruh Rychetský, soudružka Chramostová... Spolupracovník Karla Gotta do toho praštil
První diskžokej Československa Pavel Černocký na Facebooku okomentoval v několika statusech úmrtí Karla Gotta i Vlasty Chramostové. „Pofidérní soudruh Rychetský, původně podnikový právník podvodného bytového družstva POKROK, přišel s nápadem uspořádat své spolusoudružce Chramostové pohřeb se státními poctami,“ zveřejnil. „Karla Gotta nemá právo soudit za Antichartu nikdo, komu nebylo v roce 1980 alespoň dvacet,“ okomentoval objevující se soudy na adresu Gotta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
„Afghánec jí sahal na prd*l, ona mu zlomila nos, stát jí dá pokutu. Blbci!“ Nad případem silvestrovského sexuálního útoku ve Vídni se strhl křik
Ve Vídni se dějí zvláštní věci. Afghánský uprchlík tam prý na silvestra obtěžoval ženu, ta se mu bránila – a teď za to ona statečná dívka míří před soud. Poslanec ANO Patrik Nacher si v této souvislosti položil otázku, koho asi budou hájit neziskové organizace. Zbitého uprchlíka, nebo ženu? Místopředseda hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Radim Fiala přidal pár ostrých slov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist