Miloš Zeman za rok udělí zpěváku Karlu Gottovi Řád bílého lva
Udělit řád již letos u příležitosti 28. října by podle Zemana bylo příliš krátce po pohřbu, který se koná v sobotu 12. října.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 6.10.2019 v 18:36, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 06. 10. 2019

Související články

Zeman letos vyznamená Václava Klause a příští rok zpěváka Karla Gotta
Karlu Gottovi příští rok udělí Řád bílého lva. Jména dalších osobností odmítl Zeman prozradit, posluchači se podle něj mají nechat překvapit.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 6.10.2019 v 19:36, zobrazit podobné
Zeman je hendikepovaný, hrubý a... Milan Knížák to rozjel. Mluvil i o voličích a o Karlu Gottovi
Výtvarník, hudebník a bývalý ředitel Národní galerie Milan Knížák v rozhovoru pro Reflex.cz odsuzuje situaci v Česku, na niž se dívá 30 let po sametové revoluci s velkým smutkem. Ostře se pustil do současné vlády: „Je tu vláda volů.“ Premiér Andrej Babiš je pro něj „zhoubou národa“. A jeho kritice neunikl ani prezident Miloš Zeman, který už podle jeho názoru na prezidentství zdravotně nemá. Promluvil také o zpěváku Karlu Gottovi coby hlavě státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Zeman udělí někdejšímu premiérovi Švehlovi Řád bílého lva
Prezident Miloš Zeman udělí 28. října někdejšímu československému premiérovi Antonínu Švehlovi nejvyšší české vyznamenání Řád bílého lva. Řekl to dnes na úvod mezinárodního agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích. Ocenění Švehly slíbil Zeman již na konci července. Dnes upřesnil, že tehdejší šéf agrární strany obdrží in memoriam nejvyšší české vyznamenání první, tedy nejvyšší třídy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Michal Horáček popsal, jak přinesl Karlu Gottovi zvadlé kytky, protože měl doma jen 14 korun za prázdné lahve, které vrátil v obchodě
Neúspěšný kandidát na prezidenta Michal Horáček se rozhovořil pro Český rozhlas, pro pořad Osobnosti Plus. Mimo jiné pohovořil také o Karlu Gottovi, ale i o svých prvních výdělcích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Undergroundový umělec vypustil tolik zlosti na Gotta, že to musel mírnit i Kocáb
Undergroundový hudebník, filozof a publicista Miroslav Vodrážka spolu se skladatelem, zpěvákem a bývalým ministrem Michaelem Kocábem debatovali o tom, zda má smysl Karlu Gottovi vystrojovat státní pohřeb či pohřeb se státními poctami, nebo je to ve skutečnosti jen snaha některých politiků o zviditelňování se. Vodrážka nenechal na Karlu Gottovi nit suchou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Zeman promluvil o Karlu Gottovi, který trpí leukémií
ROZHOVOR Prezident Miloš Zeman končí státní návštěvu Srbska, ve čtvrtek dopoledne se potkal se svou novinářskou delegací a zhodnotil průběh cesty. Nejvýraznějším tématem bylo sdělení, že by Česká republika mohla uvažovat o odvolání uznání nezávislosti Kosova. Zeman prozradil, jakými argumenty bude přesvědčovat ústavní činitele, aby návrh podpořili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Hudebník Laco Déczi bez servítků o Karlu Gottovi i o národu: Češi vědí ho*no!
Česko-slovensko-americký hudebník Laco Déczi je znám tím, že pro ostré výrazy nechodí daleko. Znovu to potvrdil, když se rozhovořil o politice 45. prezidenta USA Donalda Trumpa. Češi, kteří současného pána Bílého domu kritizují, prý vědí „hovno“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Hrad: Prezident republiky udělí vyznamenání padlým vojákům
Prezident republiky Miloš Zeman udělí in memoriam státní vyznamenání třem českým vojákům, kteří padli v Afghánistánu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Písničkář Merta o Gottovi: Jednou jsem viděl jeho koncert. A od té chvíle jsem si ho netroufl soudit
Písničkář Vladimír Merta složil poklonu Karlu Gottovi. Byl to podle něj muž, který zůstal svůj, naplnil svůj pohár života až po okraj. Jako zpěvák byl oddán svému publiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Jazykovědci mají jasno. Miloš Zeman nemluvil vulgárně ale staročesky.
Pevně doufám, že po zveřejnění tohoto článku mi pan prezident příští rok udělí nějaké státní vyznamenání. Tvrdím, že z jazykovědného hlediska nemluvil Miloš Zeman sprostě, i když si to on sám možná myslí.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.10.2018 v 20:40, zobrazit podobné
TOPlist