Zeman letos vyznamená Václava Klause a příští rok zpěváka Karla Gotta
Karlu Gottovi příští rok udělí Řád bílého lva. Jména dalších osobností odmítl Zeman prozradit, posluchači se podle něj mají nechat překvapit.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 6.10.2019 v 19:36, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 06. 10. 2019

Související články

Kavárna? Ne, spodina. Lid „vzal vidle“ kvůli kopancům do Gotta, vztek roste
Komentátorka Karolina Stonjeková to nevydržela a vyjádřila se k útokům, které padají na hlavu zesnulého zpěváka Karla Gotta za to, že podepsal Antichartu. Spirála ostré kritiky se roztáčí dál, veze se na ní Miloš Zeman. Podle některých ohlasů není dnešní tragédií smrt zpěváka, ale to, že prezident je stále živý. A pražská kavárna to pořádně slízla. Nahlédněte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Hyeny! Černochová z ODS tvrdě brání Karla Gotta
Poslankyně Jana Černochová (ODS) se vyjádřila k diskusím ohledně pohřbu českého zpěváka Karla Gotta, který zemřel v úterý ve věku 80 let. V diskusi se připojila i advokátka Jana Zwyrtek Hamplová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Sportovní novinář ocenil Karla Gotta: Aspoň na pár dní nás osvobodil od rozkecané Grety a EU
Sportovní novinář Pavel Skramlík se na svém blogu na serveru iDNES.cz vyjádřil k úmrtí zpěváka Karla Gotta. Podle jeho slov nám svým skonem pomohl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Žádné politické projevy! Zaorálek o státním pohřbu Karla Gotta
Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) promluvil ve včerejším pořadu Události, komentáře k úmrtí populárního českého zpěváka Karla Gotta. Řeč byla i o možnosti státního pohřbu, kterou schválila vláda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Hyena Klaus nemá rád Václava Havla, tak proti němu štve mrtvého Karla Gotta. Evropan Rouček je znechucen nápadem přejmenovat letiště
EVROPAN LIBOR ROUČEK „Karla Gotta bychom měli vnímat a vidět jako velkého popového zpěváka, který dovedl zaplnit koncertní sály od Německa po Rusko!“ Bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček považuje za nesmysl tvrdit, že by Gottova kariéra nebyla možná v jiném než autoritativním režimu. Zdůraznil, že byl velký zpěvák a jeho jméno by se nemělo zneužívat pro „nízké politické účely“. Tvrdě setřel nejen Trikolóru. „Zakladatel hnutí Trikolóra i jeho otec neměli rádi Václava Havla, vědí, že velká část populace měla ráda Karla Gotta a okamžitě přispěchají s peticí na přejmenování letiště. V tom vidím určitý hyenismus.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Smutek za Karla Gotta: Sousedé vedle Bertramky trpí. Svíčky jsou úplně všude
Lidé v davech neustále proudí k vile zpěváka Karla Gotta, aby přinesli květinu či zapálili svíčku. Pietní místo už nestačí, a tak lidé pokračují k sousedům. Ti se tak téměř nedostanou z domu, píše server iDNES.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Letiště Karla Gotta! Ne Havla, zní z Trikolóry Klause ml.
Chystá se něco, co by mohlo dosti naštvat pražskou kavárnu. Právní expert Trikolóry Tomáš Grygar potvrdil, že se chystá petice na přejmenování pražského Letiště Václava Havla. Letiště by podle petice mělo nést jméno včera zesnulého umělce Karla Gotta. Na Letiště Václava Havla bylo letiště Praha-Ruzyně přejmenováno na základě výzvy režiséra a filmového podnikatele Fero Feniče v roce 2012. „Karel Gott International Airport Prague,“ odkrývá pak Grygar, jak by mohl vypadat nový název.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Byl Gott vůbec věřící? A co dělal v katedrále „komunista Ondráček“? Po zádušní mši za Gotta už to zase lítá
K zádušní mši za zpěváka Karla Gotta se na svém twitterovém účtu vyjádřili například předseda ČSSD Jan Hamáček či poslanci Jan Skopeček (ODS) a Patrik Nacher (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Smrt Karla Gotta: Lůza vřeští na Halíka. Děti povinně držely minutu ticha. Šílený obřad, normalizace, píší autoři
Na blogu webu Aktuálně Zdeňka Bakaly vyšlo několik názorů k příležitosti úmrtí a pohřbu Karla Gotta. Jedna pisatelka si stěžovala, že její dítě muselo stát minutu ticha za Karla Gotta. „Necháme své děti tohle prožívat? Jsem zhnusená tím, co si dovolila základní škola – zneužít děti k politickému uctívání zpěváka, antichartisty, který pro národ nikdy nic neudělal. Jen pro sebe,“ stěžovala si. „Je Suis Tomáš Halík,“ napsal jiný. Vrátili jsme se snad k ruskému modelu politiky?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Co jste měl společného s kmotrem Mrázkem, vyslýchal Karla Gotta novinář Kmenta. Dodnes se diví, proč mu zpěvák praštil telefonem
Na Karla Gotta zavzpomínal i investigativní novinář měsíčníku Reportér Jaroslav Kmenta. Prozradil, čím populárního zpěváka opravdu hodně rozzlobil, a sdělil, proč si myslí, že má Gott mít pohřeb se státními poctami, a ne státní pohřeb. Udeřil přitom i na premiéra Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist