Gott? „Hovno u cesty jste, pitomci. Kdákejte,“ udeřil Ivan Vyskočil. Režisér jinak o Antichartě. Petra Janů a další o Mistrovi
ANKETA „Kdo, když ne Karel Gott, by si tolik zasloužil poctu státního pohřbu? Byl to hodný člověk, obrovský profesionál! A připomínání Anticharty? Vždyť to je směšné! Pojmenovat po něm nějaké významné místo!“ Nejen taková slova zazněla od známých osobností na adresu Karla Gotta. Pro ParlamentníListy.cz na zpěváka zavzpomínal režisér Jiří Adamec, zpěvačka Petra Janů, herci Ivan Vyskočil, Jan Kuželka a Michal Gulyáš, spisovatelé Jan Bauer a Bruno Solařík, hudebník Petr Štěpánek, bloger Ladislav Větvička, hudební producent Aleš Trdla i moderátor Slávek Boura. Někteří přidali i osobní zážitek s Mistrem. Jiní prozradili, co si myslí o těch, kteří se do Karla Gotta strefují i po jeho smrti. A padla dost drsná slova!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 05:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Hovno u cesty! Karel Gott pomstěn. ,,Pornoherec” Janda odsouzen i od ODS, silná slova
ANKETA Hodně zdraví, ještě řadu hezkých písní, hlavně aby byl šťastný… Taková a další přání poslaly přes ParlamentníListy.cz Karlu Gottovi, který oslavil v neděli osmdesátiny, známé osobnosti nejen z umělecké sféry. Promluvil muzikálový zpěvák Petr Dopita, herci Ivan Vyskočil nebo Jan Kuželka. Vyjádřili se ke slovům lobbisty Jakuba Jandy, které na adresu Karla Gotta uvedl nedávno na svém Facebooku. Ředitel „Evropských hodnot“ radost mít zřejmě nebude. Padla slova o „hovně“, mokrém hadru na hlavu i o eurosoudruhovi nebo ramínku na šaty. Jandu odsoudil i člen senátorského klubu ODS Ladislav Faktor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Hitler, Hrušínský, Geislerová! Ivan Vyskočil má jasno, pokud jde o „kavárnu“ a násilí
Tak to je opravdu prasárna,“ říká k napadení Ladislava Jakla herec Ivan Vyskočil. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz promluvil o výsledcích voleb a předložil humorný scénář „své“ takzvané preventivní demonstrace. Nechybějí v něm Hrušínský, Geislerová a další. Řekl také, proč podle něj volby pro ČSSD skončily takovou prohrou, a zavzpomínal na Jiřího Paroubka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2019 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO Zeman mě zlobí. Petra Janů o prezidentovi, Babišovi a o tom, jak se na ní „vyřádil bolševik“
Hostem moderátorky Barbory Tachecí v pořadu Osobnosti Plus na Českém rozhlasu byla zpěvačka Petra Janů. Mimo jiné se rozhovořila i o politice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Kreténi. Kdejaký prd se vyjadřuje! Jiří Krampol a další umělci k medaili Michalu Davidovi
Informace o tom, že Michal David bude jedním z těch, kteří 28. října obdrží z rukou prezidenta státní vyznamenání, vyvolala velkou diskusi. Někteří mu ocenění přejí a mluví o tom, že si ho rozhodně zaslouží, další se zase vyslovují proti. Pro ParlamentníListy.cz se na toto téma vyjádřili režisér Jiří Adamec, herci Ivan Vyskočil a Jiří Krampol, hudební producent Aleš Trdla a hudebník a nově i senátor Ladislav Faktor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Nejen Krampol. Zeman vyznamená i jiného herce. Jméno znají pouze PL. Zde je
VÍME PRVNÍ Nejen hudebník Michal David, herec Jiří Krampol, ale i herec Ivan Vyskočil by měl být mezi umělci, kteří dostanou v neděli 28. října z rukou prezidenta státní vyznamenání. Ivan Vyskočil to dnes ParlamentnímListům.cz potvrdil při své cestě ze Švýcarska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
„Proč? Proč by to nepřevzal?!“ Herec Vyskočil si došlápl na Horáčka za to, že naváděl Nohavicu k nepřevzetí vyznamenání
Herec Ivan Vyskočil se na serveru XTV.cz rozpovídal s Lubošem Xaverem Veselým mimo jiné i o politice. „Možná by měl být zaveden trest za urážku hlavy státu,“ nechal se slyšet mimo jiné Vyskočil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Karel Gott otevřeně promluvil: O těch, co podepsali petici proti němu. O Antichartě. O normalizaci
Karla Gotta snad není třeba představovat. Jednačtyřicetinásobný vítěz Českého slavíka se v rozhovoru pro časopis Prima Zoom rozpovídal o své kariéře a nových písních, ale také o antichartě, komunizmu, i o současné politice. Prý ho irituje, když komunizmus někdo považuje jen za dobu temna a považuje za nespravedlivé, že mu lidé vyčítali, že neemigroval. Celý rozhovor týkající se převážně mistrovy umělecké tvorby je možné si přečíst v časopise Prima Zoom, který je k dostání na stáncích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Ukrajují z babiččina důchodu, ze mzdy dělníka... Kdy už nám napočítají daň i za chlapskou erekci?! Herec Ivan Vyskočil ve varu. Došlo i na církevní restituce, imigranty či Jaromíra Soukupa
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Zdanění církevních restitucí i manifest vyzývající k záchraně Evropy, který kromě dalších světových osobností podepsal i Milan Kundera. K těmto tématům se tentokrát pro ParlamentníListy.cz vyjádřil herec Ivan Vyskočil. „Platíme dědickou daň, darovací daň, a v hospodě se žertuje, kdy už nám konečně napočítají i daň za chlapskou erekci. A najednou je tolik povyku kvůli zdanění církevních restitucí?“ žasne Ivan Vyskočil, který v „Nedělním ránu“ krátce promluvil i ohledně „Listu Jaromíra Soukupa“. Evropu pak přirovnal k Titaniku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2019 v 08:35, zobrazit podobné
„Ty mlč a šoupej nohama! Hlavně si nenas*at do vlastního hnízda!“ Ivan Vyskočil si tvrdě podal Topolánka za „udávání“ Babiše
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Topolánkův „komentář“ k pozvání Andreje Babiše do Bílého domu i výčitky, které se snesly na hlavu Aleksandry Udženije kvůli účasti na padesátinách Jaromíra Soukupa. Tato dvě témata okomentoval tentokrát v Nedělním ránu herec Ivan Vyskočil. „Miroslav Topolánek zřejmě usoudil, že ti ubozí Američané nemají vůbec žádnou informační službu, a že je třeba je tedy poučit,“ říká Ivan Vyskočil. Promluvil o „domovních důvěrnících“ a zavzpomínal na moudrá slova našich předků: „Napřed si zameť před svým vlastním prahem“ a „neseru si do vlastního hnízda“. Připomněl také pohádku se „zlou sudičkou“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2019 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist