Lihový boss promluvil. Nabídka desetimiliónového úplatku prý byla provokace od Šlachtova detektiva
Policie, respektive někdejší Útvar pro odhalování organizovaného zločinu vedený Robertem Šlachtou, si v roce 2013 opatřila důkazy v lihové kauze velmi sporným a dost možná i nezákonným způsobem. Vyplývá to z informací, které se podařilo shromáždit Ekonomickému deníku. V kauze nejde jen o miliardové úniky na daních při výrobě a prodeji nezdaněného lihu, ale také o údajný desetimiliónový úplatek pro Šlachtova detektiva Jiřího Komárka. Odsouzený šéf lihové skupiny Radek Březina připouští, že možnost úplatku zvažoval. Ale tvrzení detektiva o konkrétní nabídce považuje za policejní provokaci, aby mohl být v jeho kauze nasazen odposlech do vazební cely.
zdroj: ekonomickydenik.cz, přidáno 8.10.2019 v 05:49, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

ANO chce pozvat na výbor detektiva Komárka a některé vytočilo doběla. Nehorznost, soptí Kalousek
Mandátový a imunitní výbor přerušil své večerní jednání. Podle slov šéfa poslaneckého klubu Pirátů Jakuba Michálka se hnutí ANO radí o tom, zda bude trvat na pozvání bývalého detektiva Jiřího Komárka na další jednání výboru. „ANO se snaží najít osobu, která by mediálně podpořila verzi Babiše a Faltýnka,“ je přesvědčen Michálek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Sněmovní výbor připravil žádost o zbavení někdejšího detektiva Komárka mlčenlivosti
Sněmovní mandátový a imunitní výbor už připravil žádost o zbavení mlčenlivosti bývalého detektiva někdejšího Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Jiřího Komárka. ČTK to dnes řekl předseda výboru Stanislav Grospič (KSČM).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Rusko provokuje válku s Ukrajinou
Byla to jasná provokace v Kerčském průlivu, když ruské námořnictvo protiprávně zadrželo tři ukrajinské lodě. Ty přitom pluly v mezinárodních vodách a jejich plavba byla dopředu řádně ohlášena.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Kecy, provokace! Vojtěch Filip pro PL o „ruské hrozbě“ i BIS: Ať pátrají po agentech USA nebo Francie
CO NÁM DAL ROK 2018 Rusko žádné provokace rozhodně nepodniká, naopak diplomaticky řeší provokace západu vůči sobě. ParlamentnímListům.cz to řekl šéf KSČM a první místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip. Vyzval BIS, aby hledala agenty také na ambasádách Ameriky, Francie nebo Saúdské Arábie. Rusové tu prý žádnou diverzní činnost neprovádějí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Ve výběrovém řízení na prodej nemocnice v Hředlích zvítězila nabídka přesahující šestadvacet milionů
Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) přišla v dnešním výběrovém řízení na prodej areálu bývalé záložní nemocnice v Hředlích u Berouna jedna nabídka ve výši 26 200 000 Kč. Nabídka, kterou podala právnická osoba, splnila všechny podmínky výběrového řízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Promlouvá bývalý ředitel GIBS: Šlachtova touha po moci byla nezvladatelná. A pol
Bývalý ředitel Generální inspekce bezpečnostních sborů Ivan Bílek poskytl rozhovor serveru Forum24.cz. Posteskl si v něm, že politici především stojí o „poskoky“, kteří plní jejich příkazy a sem tam něco zametou pod koberec. Děsí se proto situace, až Andrej Babiš se svým hnutím ANO ovládne Ministerstvo vnitra. V jedné věci se však Babiše zastal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Promlouvá bývalý ředitel GIBS: Šlachtova touha po moci byla nezvladatelná. A politici...
Bývalý ředitel Generální inspekce bezpečnostních sborů Ivan Bílek poskytl rozhovor serveru Forum24.cz. Posteskl si v něm, že politici především stojí o „poskoky“, kteří plní jejich příkazy a sem tam něco zametou pod koberec. Děsí se proto situace, až Andrej Babiš se svým hnutím ANO ovládne Ministerstvo vnitra. V jedné věci se však Babiše zastal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Okamura: Provokace a lži Babišových médií pokračují
Naprosto odmítám sprostou provokaci, která byla minulý týden vedena od politiků konkurenčních stran proti SPD kvůli údajným rasistickým a xenofobním výrokům pracovníka SPD Jaroslava Staníka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Promluvil a hned létaly miliardy. Pak exšéf fotbalu Pelta vytáhl kamarády Miloše Zemana
Někdejší fotbalový boss Miroslav Pelta zůstává jedním z obviněných v korupční kauze. V rozhovoru pro server iHNed.cz však zdůraznil, že se cítí nevinen, jen prý občas příliš mluví. A to nebylo to jediné, co na sebe „práskl“. Prozradil na sebe třeba to, že si myslel, „že je konec“, když se v jednu chvíli ocitl v psychiatrické léčebně v kleci po vrahovi Kevinu Dahlgrenovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Kmenta: Babiš je v politice od roku 1998. Hýbal hejblátkama a na konci těch hejblátek byli politici ČSSD
Novinář Jaroslav Kmenta zavítal do internetové televize DVTV a promluvil o své nové knize Boss Babiš. V té je opravdu hodně kritický k možnému příštímu premiérovi České republiky Andreji Babišovi (ANO). Přirovnal ho k ďáblovi, který se rozhodl šéfovat ráji. Vedle toho Kmenta prozradil, kdo by mohl být příštím premiérem místo Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist