Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.717x, což odpovídá cca 89.591-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Poslanec Veselý chce zdanit stejně loterie jako nejtvrdší hazard, odborníci protestují
Při druhém čtení tzv. daňového balíčku minulý týden ve Sněmovně se náhle objevil návrh poslance ČSSD Ondřeje Veselého, který jde proti názoru odborníků i proti oficiální vládní strategii. Srovnává totiž daňové zatížení nejtvrdšího hazardu s loteriemi do jedné úrovně. „Tento návrh je nejen v rozporu s pozměňovacím návrhem rozpočtového výboru z předchozího jednání, ale jde zejména proti všem odborným doporučením, protože daleko překonává i původní vládní návrh daňových změn v dané oblasti,“ napsali v otevřeném dopise rozhořčení odborníci v čele s bývalým protidrogovým koordinátorem Jindřichem Vobořilem.
zdroj: ekonomickydenik.cz, přidáno 8.10.2019 v 05:49, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Petr Brandtner: Sazka lobuje za nízké daně, na hazard přitom láká i ženy
Největší loterijní společnost dělá vše pro to, aby nemusela platit vyšší daně. Za Sazku a.s.lobují v parlamentu i vyhlášení neziskoví odborníci. Sazka přitom na internetu rozjíždí ten nejtvrdší hazard, na který láká už i ženy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Bajer (Soukromníci): Účtenková loterie je státem organizovaný hazard
Účtenková loterie je podle našeho názoru obludnost, která nemá v České republice historii ani obdoby. Nikdy se u nás nestalo, aby stát šel dobrovolně do hazardu a vznikla zde státem regulovaná hazardní hračka, která nepochybně nemá vůbec žádný zákonný důvod a je vrcholem drzosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Nový místopředseda ČSSD Veselý odhaluje velký potenciál, se kterým strana nepracuje správně
Kdo je Ondřej Veselý? Sociální demokraté představují široké veřejnosti svého nového místopředsedu. Advokát Veselý se prý ve své nové funkci hodlá zaměřit na dva problémy. Chce, aby se místní organizace opět cítily být pevnou součástí strany, a současně chce členy naučit efektivně pracovat se sociálními sítěmi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Maříková (SPD): Státem podporovaný hazard
Po největší šikaně na občany tohoto státu elektronické evidenci tržeb, která je projektem bývalého ministra financí Andreje Babiše (ANO), v neděli odstartoval státem řízený navazující udavačský projekt účtenková loterie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Účtenková loterie je - mírně řečeno - hodně nevkusná
Komentář na facebookovém profilu ke startu účtenkové loterie
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
KDU-ČSL
Pavel Bělobrádek chce být stejně úspěšný jako Angela Merkel. Podle jeho vize by se KDU měla stát v Česku stejně významnou jako CDU v Německu.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.10.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Jihočeský oranžový poslanec účtuje: Vstup do vlády s Babišem? Rozhodně ne. Předčasné volby? Nic neřeší. Zeman je bezpečnostní riziko. A Foldyna...
ROZHOVOR „Stačí, aby Andrej Babiš netrval na svém vládním angažmá a máme tady vládu demokratických stran za pár týdnů,“ říká jihočeský poslanec za ČSSD Ondřej Veselý. V referendu, ve kterém se rozhodne, zda ČSSD půjde do vlády s ANO, je prý pevně rozhodnutý hlasovat proti. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se Ondřej Veselý vyjádřil nejen k vyjednávání o vládě, ale také například ke „kauze“ novičok a při té příležitosti zmínil i prezidenta Miloše Zemana. „Ustavičné nahrávání Kremlu a Pekingu považuji za velmi nebezpečné a ohrožující naši bezpečnost,“ říká poslanec Veselý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Tomáš Vyoral: Hazard a udavačství podporované státem - účtenková loterie nás bude stát 80 milionů ročně
Vašnostové nahoře se pokrytecky vymezují proti hazardu, zakazují herní automaty... a pak přijdou s ideou za 80 milionů ročně - hazardně-udavačskou srandou podporovanou státem. Seznamte se s účtenkovou loterií!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Udženija (ODS): Místo zavádění udavačské loterie by měla vláda odstraňovat byrokracii
Ministerstvo financí dnes představilo provozovatele účtenkové loterie a informovalo o předběžném termínu jejího spuštění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Babiš má kult osobnosti, jaký jsem nezažil, zírá poslanec ČSSD Veselý. Nedovedl si prý představit, že by podpořil vládu s tímto premiérem a jeho skandály
ROZHOVOR „Ačkoliv je vláda jinak velmi úspěšná, každý její úspěch a zlepšení podmínek života obyvatel v naší zemi překryje kauza jejího předsedy,“ říká poslanec za ČSSD Ondřej Veselý. V rozhovoru promluvil nejen o volebních preferencích a ČSSD, ale i ohledně nové zprávy BIS. Vyjádřil se i k situaci ve Francii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist