Letiště Karla Gotta? Schwarzenberg zuřil. A od Klause ml. napsali: Ale pane kníže...
Člen hnutí Trikolóra Tomáš Grygar podpořil petici za přejmenování pražského letiště. To rozčílilo čestného předsedu TOP 09 Karla Schwarzenberga, jenž k této petiční aktivitě uvedl, že jde především o trapnou pomstu obou Klausů našemu prvnímu českému prezidentovi. Nyní přišla z Trikolóry odpověď.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 08:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Klausové, nechte Havlovo letiště na pokoji, je to světový hrdina. Dnes si vzpomenu na jeho narozeniny, napsal hned ráno kníže
Karel Schwarzenberg rozcupoval nápad, jenž vzešel z Trikolóry Václava Klause mladšího – přejmenovat Letiště Václava Havla Na Letiště Karla Gotta. Prý nejde o nic menšího než o pomstu obou Václavů Klausů, staršího i mladšího, zesnulému prvnímu českému prezidentovi Václavu Havlovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Letiště Karla Gotta! Ne Havla, zní z Trikolóry Klause ml.
Chystá se něco, co by mohlo dosti naštvat pražskou kavárnu. Právní expert Trikolóry Tomáš Grygar potvrdil, že se chystá petice na přejmenování pražského Letiště Václava Havla. Letiště by podle petice mělo nést jméno včera zesnulého umělce Karla Gotta. Na Letiště Václava Havla bylo letiště Praha-Ruzyně přejmenováno na základě výzvy režiséra a filmového podnikatele Fero Feniče v roce 2012. „Karel Gott International Airport Prague,“ odkrývá pak Grygar, jak by mohl vypadat nový název.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Bezecný (KDU-ČSL): Vážený pane kníže...
Je škoda, že se pan kníže Schwarzenberg podílí na agresivních výbojích Kalouskovy strany. Jeho mlžení a polopravdy nejsou důstojné jeho dlouhodobých zásluh ani aristokratické cti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Hyena Klaus nemá rád Václava Havla, tak proti němu štve mrtvého Karla Gotta. Evropan Rouček je znechucen nápadem přejmenovat letiště
EVROPAN LIBOR ROUČEK „Karla Gotta bychom měli vnímat a vidět jako velkého popového zpěváka, který dovedl zaplnit koncertní sály od Německa po Rusko!“ Bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček považuje za nesmysl tvrdit, že by Gottova kariéra nebyla možná v jiném než autoritativním režimu. Zdůraznil, že byl velký zpěvák a jeho jméno by se nemělo zneužívat pro „nízké politické účely“. Tvrdě setřel nejen Trikolóru. „Zakladatel hnutí Trikolóra i jeho otec neměli rádi Václava Havla, vědí, že velká část populace měla ráda Karla Gotta a okamžitě přispěchají s peticí na přejmenování letiště. V tom vidím určitý hyenismus.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Kauza „nepřipustíme přejmenování Havlova letiště“ jede dále. Pod kotel přikládá Martin Fendrych
Nápad přejmenovat pražské Letiště Václava Havla na jméno zesnulého Karla Gotta překvapil kdekoho. Komentátor Martin Fendrych je toho názoru, že dokud se pražské letiště jmenuje po Václavu Havlovi, je to letiště moci bezmocných hrdinů. Pokud by bylo přejmenováno po Karlu Gottovi, stalo by se z něj prý letiště moci totalitních mocných, kteří dokázali zlomit páteř i mistrům, jako byl popový zpěvák Gott.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Havlovo či Gottovo letiště? Vraťte se k Ruzyni, navrhuje bývalý policejní prezident Novotný
Nelíbí se vám, že hlavní pražské letiště je pojmenováno po prvním českém prezidentovi Václavu Havlovi? Děsí vás představa, že byste létali z Letiště Karla Gotta nebo snad z Gotťáku? Někdejší policejní prezident, občanský aktivista Stanislav Novotný má pro vás řešení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 16:35, zobrazit podobné
ČSSD: Hudba a odkaz Karla Gotta budou žít navěky
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Jurečka (KDU-ČSL): Jako muzikant smekám před mistrovstvím Karla Gotta
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Senátor Hilšer: Politici by měli Karla Gotta už konečně nechat na pokoji
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Politici reagují na útoky na zemřelého Gotta: Jasně se ukázalo, kdo je tu blb a idiot. Ubohé nuly, ani boty by mu nesměly vyčistit. A pan kníže s postupující demencí…
Kritici by měli mlčet, aspoň do mistrova pohřbu. Shodují se v tom politici, kteří reagovali na dotaz ParlamentníchListů.cz, co říci na mediálně známé tváře, které od prvních chvil do Karla Gotta šijí. Zazněly však i ostřejší výrazy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist