Tabery, všechno ovládáte, cenzurujete nás... Spor o to, kdo řídí Českou republiku
Kdo ovládá Českou republiku? Do této debaty se dostal sociolog Petr Hampl a šéfredaktor Respektu Erik Tabery na Twitteru. Šéfredaktor Respektu, vydávaného Bakalovým vydavatelstvím Economia, si při dokumentu o Vlastě Chramostové povzdechl, kam to naše země dopracovala. „Od Havla k Zemanovi. Od Medka k Mynářovi. Od Tigrida k Ovčáčkovi a dalším.“ A Petr Hampl to nemohl nechat bez odezvy. Ale nakonec dospěl k názoru, že Taberyho frustrace je pochopitelná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 10:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Sobotkova vláda vstupuje do truchlivého finále. Co dala Česku dobrého? Nic
Současná vláda premiéra Bohuslava Sobotky, která Českou republiku řídí již čtvrtým rokem,  se snaží manipulovat davem. A jen uplácet dávkami ve svůj prospěch.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 29.1.2017 v 21:40, zobrazit podobné
FN Brno: Naši lékaři reprezentovali Českou republiku na prestižní workshopu v Edinburghu
Jediné dvě přednášky za Českou republiku na prestižním XVIII. Mezinárodním workshopu o chronické lymfatické leukémii (CLL), který se uskutečnil v Edinburgu, přednesli odborníci z Brna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2019 v 10:35, zobrazit podobné
První část vojenského konvoje opustila v Náchodě Českou republiku
První část konvoje americké a britské armády opustila dnes před 11:00 na hraničním přechodu v Náchodě Českou republiku. Konvoj má sedm částí, průjezd poslední skupiny se očekává v odpoledních hodinách. ČTK to řekl mluvčí generálního štábu Jan Šulc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
ODS: Náš cíl je jasný. Dostat Českou republiku mezi 10 nejúspěšnějších zemí na světě
Občanští demokraté v uplynulých dnech představili cíl dostat Českou republiku mezi 10 nejúspěšnějších zemí na světě. V této souvislosti upozornil předseda ODS Petr Fiala na projekt 100101.cz, pomocí kterého chce ODS odstartovat širokou debatu o tom, na co by se měla ČR zaměřit především.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Rejmont (TOP 09): Jsem šokován, že Babišova firma chce podat stížnost na Českou republiku
Včera jsem byl šokován tím, že ministr financí České republiky Andrej Babiš, který dělá vše pro to, aby byl předsedou vlády naší země, se v televizi "pochlubí", že jedna z jeho firem chce podat stížnost na Českou republiku. Připadá mi to jako nehoráznost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TA ČR: Českou republiku navštívil japonský ministr hospodářství, obchodu a průmyslu
V pondělí 21. srpna 2017 navštívil Českou republiku japonský ministr hospodářství, obchodu a průmyslu Hirošige Seko. Jedním z významných cílů návštěvy byla diskuse o užší spolupráci v oblasti technologií, výzkumu, vývoje a inovací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Respekt bude potrestán? List Erika Taberyho odsouzen k omluvě Klausovi mladšímu, to už víte. Ale věc jede dál, velmi zajímavě
Václav Klaus vyhrál soudní spor. Ne, nesoudil se exprezident, to by bylo neobvyklé samo o sobě. Jeho syn, dnes poslanec ODS Václav Klaus mladší, zažaloval před dvěma lety šéfredaktora týdeníku Respekt Erika Taberyho kvůli textu, ve kterém Tabery napsal, že Klaus mladší označil postižené děti za parazity. Tak dlouho bojujete s fake news, až je sami píšete, smějí se lidé na sociálních sítích. Tabery nyní musí v Respektu otisknout ve prospěch Václava Klause mladšího omluvu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 08:35, zobrazit podobné
BIS poděkovala veřejnosti za podporu proti kritice Zemana. A toto následovalo
Mezi prezidentem Milošem Zemanem a Bezpečnostní informační službou zuří spor. Kvůli zprávě za rok 2017, ve které zpravodajci napsali, že ruské a čínské vlivové skupiny představují pro Českou republiku riziko. Prezident své vlastní agenty označil za „čučkaře“, kteří hledají špiony, kteří na našem území nejsou, ale neumí najít teroristu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Patron mosteckého okruhu David Coulthard navštíví Českou republiku
Pilot formule 1 a vicemistr světa z roku 2001 David Coulthard navštíví začátkem příštího roku Českou republiku. Nebude to zdaleka poprvé. David má například úzké vazby k mosteckému autodromu, od roku 1999 je patronem tamního velkého závodního okruhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Ano, je to útok na Českou republiku. Ministr Havlíček v rádiu podpořil Babiše
Hostem středečních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl ministr průmyslu a obchodu za hnutí ANO a také vicepremiér Karel Havlíček. Na rozhlasových vlnách dal svému premiérovi a vládnímu šéfovi Andreji Babišovi za pravdu v tom, že auditní zprávu Evropské komise o střetu zájmů Babiše lze z jistého úhlu pohledu chápat jako útok na Českou republiku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist