VIDEO Sbohem, Slavíku! Slzy pro Karla Gotta v ruské televizi
Že na Karla Gotta vzpomínají i jinde než v Čechách, například v Ruské federaci, upozornil už Alexandr Mitrofanov. Nicméně, bývalá poslankyně ČSSD Anna Čurdová se tomu, jak na Gotta Rusové vzpomínají, věnovala podrobněji při sledování pořadu Pust govorjat, který Gottovi věnoval celou hodinu svého vysílání. „Je nutné říci, že byl připraven s velkým citem, pokorou a vkusem. Není se čemu divit, Karel Gott byl v Rusku velmi oblíben a uznáván a řadu Rusů zpráva o jeho smrti překvapila a zaskočila,“ píše. A dodává, že v Českém domě v Moskvě je kondolenční kniha, do které se jako jeden z prvních podepsal šéf Alexandrovců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 12:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

ČSSD: Hudba a odkaz Karla Gotta budou žít navěky
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Jurečka (KDU-ČSL): Jako muzikant smekám před mistrovstvím Karla Gotta
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Senátor Hilšer: Politici by měli Karla Gotta už konečně nechat na pokoji
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Soudruh Rychetský, soudružka Chramostová... Spolupracovník Karla Gotta do toho praštil
První diskžokej Československa Pavel Černocký na Facebooku okomentoval v několika statusech úmrtí Karla Gotta i Vlasty Chramostové. „Pofidérní soudruh Rychetský, původně podnikový právník podvodného bytového družstva POKROK, přišel s nápadem uspořádat své spolusoudružce Chramostové pohřeb se státními poctami,“ zveřejnil. „Karla Gotta nemá právo soudit za Antichartu nikdo, komu nebylo v roce 1980 alespoň dvacet,“ okomentoval objevující se soudy na adresu Gotta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr Zaorálek: Jak to bylo s přípravou pohřbu Karla Gotta
Komentář na facebookovém profilu k přípravám pohřbu Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Hudební kritik vzpomínal: Karla Gotta máme někde v národní DNA. V devadesátých letech chtěl skončit, ale lidi ho přesvědčili
V pořadu Štrunc na Infu diskutoval hudební publicista Honza Dědek. Tématem rozhovoru byl Karel Gott. „Já, když si vzpomínám na svůj život, tak tam jsou písničky Karla Gotta. Proto jsem řekl, že Karel Gott vytvořil soundtrack mého života. To nebyl Karel Kryl nebo Marta Kubišová, byl to Karel Gott, ať již dobrovolně, nebo nedobrovolně,“ řekl Dědek. „Vždycky říkám, že krásný paradox je, že většina z nás nemá desky Karla Gotta, neposlouchá desky Karla Gotta, ale všechny ty hity známe. To máme prostě někde v DNA, kde máme písničky Karla Gotta,“ vysvětlil. Bude film o Gottovi? Jak si k němu hledal vztah? Proč na rozdíl od jiných uspěl i po sametové revoluci?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Hyeny! Černochová z ODS tvrdě brání Karla Gotta
Poslankyně Jana Černochová (ODS) se vyjádřila k diskusím ohledně pohřbu českého zpěváka Karla Gotta, který zemřel v úterý ve věku 80 let. V diskusi se připojila i advokátka Jana Zwyrtek Hamplová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Sportovní novinář ocenil Karla Gotta: Aspoň na pár dní nás osvobodil od rozkecané Grety a EU
Sportovní novinář Pavel Skramlík se na svém blogu na serveru iDNES.cz vyjádřil k úmrtí zpěváka Karla Gotta. Podle jeho slov nám svým skonem pomohl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Smrt Gotta: Popíráte pravdu a lásku! Od Zemana udeřilo na ty, co zle mluví o Mistrovi
ROZHOVOR Rozdával své velké srdce. Tak si bude Karla Gotta pamatovat mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. Ten v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz reaguje i na část mediálně viditelné veřejnosti, která zesnulé legendě spílá za minulost či nesouhlasí s množstvím chystaných poct. Ovčáček též řekl, jak prezident o skonu Karla Gotta informoval své kolegy z V4, kteří v době oznámení právě byli v Lánech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Babiš svým chováním znevažuje úmrtí Karla Gotta
"Gott bude mít státní pohřeb, pokud si to rodina bude přát", sdělil národu premiér Andrej Babiš následující den po úmrtí Karla Gotta.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.10.2019 v 10:40, zobrazit podobné
TOPlist