Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.843x, což odpovídá cca 96.165-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
A je to tady! Zneužitý Gott. Jan Ruml promluvil
Chartista a někdejší ministr vnitra Jan Ruml zavzpomínal na herečku, svou kolegyni z disentu Vlastu Chramostovou, ale také na Karla Gotta, jehož smrt podle jeho názoru politici zneužili. Předseda vlády Andrej Babiš (ANO), který navrhl státní pohřeb pro Karla Gotta, se prý snaží pasovat do role strážce Gottova odkazu, což je nepatřičné. Prozradil také, proč si velice váží Vlasty Chramostové a kde udělali politici chybu v 90. letech minulého století.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 15:35, prečteno: 15x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Je to jasné, Slonkovou a Kubíka zaúkolovala Šojdrová. Chudáček zase a opět zneužitý Havel!
Člověk by málem řekl, taková novinářská konstrukce. Ale je to samozřejmě dobře načasované na 17. listopad. Chudák zase a opět zneužitý Havel!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 16.11.2018 v 20:40, zobrazit podobné
Jan Ruml zklamaně o Chartě 77 a dnešku. A překvapivě o centru pro boj s dezinformacemi
Úřad ministerstva vnitra pro boj s dezinformacemi je nesmysl. Stát vůbec nemá dezinformacím čelit, to musí dělat lidé, na které dezinformace cílí. Jakékoliv usměrňování informací vede pouze k tomu, že lidé státu přestávají věřit. Takto v České televizi promluvil bývalý ministr vnitra Jan Ruml. Ten by zřízení čehokoliv podobného „Chovancovu centru“ nikdy nepřipustil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Ruml promluvil o rozdělení Československa: Báli jsme se, že se Slováci přikloní k Rusku
Moderátorka Světlana Witowská v úterním Interview ČT24 přivítala někdejšího ministra vnitra Jana Rumla. Promluvil o rozdělení Československa. Dnešní Česká republika je podle jeho názoru chudší, názorově chudší, až příliš se prý obracíme k nacionalistům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Zemřel Gott. Zeman: Daroval se nám všem. Babiš: Jeden z největších Čechů. Další ohlasy: Přichází stále
Ve věku 80 let zemřel zpěvák Karel Gott. Informaci zveřejnila Česká televize. Gott měl zemřít v kruhu rodiny na akutní leukémii, kterou v minulých týdnech přiznal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Zemřel zpěvák Karel Gott
Ve věku 80 let zemřel zpěvák Karel Gott. Informaci zveřejnila Česká televize. Gott měl zemřít v kruhu rodiny na akutní leukémii, kterou v minulých týdnech přiznal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Opovrhujete Havlem? Stydíte se, že jste sami byli zbabělí, napsal důležitý muž po oznámení, že Jan Ruml se vrací
V podzimních senátních volbách se chystá velký politický comeback. Do primárek České pirátské strany se přihlásil bývalý předseda Unie svobody, ministr vnitra a výrazná tvář ODS Jan Ruml.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Piráti ho nenechali kandidovat, ale Jan Ruml slibuje: Za dva roky to možná zkusím znovu
Bývalý ministr vnitra a předlistopadový disident Jan Ruml nevylučuje možnou kandidaturu do Senátu za dva roky, pokud mu to dovolí zdraví. Letos se ale o senátorské křeslo ucházet nebude, a to ani jako nezávislý kandidát, sdělil dnes ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Jan Ruml ostrouhal. Piráti ho nechtějí na své kandidátce do Senátu
Bývalý ministr vnitra a někdejší senátor Jan Ruml nebude senátním kandidátem Pirátů na Rokycansku, o stažení jeho nominace v pondělí rozhodlo hlasováním celostátní fórum strany. ČTK o tom dnes informovala mluvčí Pirátské strany Karolína Sadílková. Rumlovo vyjádření ČTK shání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Gott je prospěchář a ikona normalizace. Nikam jsme se neposunuli, Češi mají rádi normalizaci! píše Šafrova Hovorková
Hlavní editorka Deníku Forum24 se zamyslela nad tím, proč je Karel Gott v české společnosti stále tak populární. A dospěla k závěru, že je to asi proto, že se mnoho Čechů, Moravanů a Slezanů nedokázalo myšlenkově vyprostit ze socialismu. Vzpomínají na doby, kdy byl pro ně svět jednodušší. Gott jim tento svět připomíná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 14:35, zobrazit podobné
A je to tady! Zdeněk Zbořil ke kandidatuře Dominika Haška na Hrad. A Karel Gott..
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Vláda bez Petříčka a Maláčové? „Je zde naděje,“ předpokládá politolog Zdeněk Zbořil a upozorňuje na ty, kteří „jak se v Čechách říkalo už za monarchie, ‚vystupují výhružně‘ “. A že premiér věnuje víc času kůrovci a vysazování syslů než vyjádřením pro novináře? „Některé jeho spoluobčany zajímají lesní a polní škůdci víc než nějaký nešťastník, který se bude muset, na příkaz strany, stát ministrem kultury,“ komentuje Zbořil. Politolog se věnuje rozhodnutí Senátu k žalobě na prezidenta a reaguje také na slova Dominika Haška, který si myslí, že má předpoklady být dobrou hlavou státu: „Když jsme před několika lety upozorňovali žertem, že kandidovat by mohl na prezidenta třeba Daniel Landa a Karel Gott, už tehdy někdo doporučoval Dominika Haška a Jaromíra Jágra. No prosím, a je to tady!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist