Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.958x, což odpovídá cca 102.166-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
František Mareš: Návrat do Valbone - kniha, která nikdy neměla být napsána
Po přečtení knihy Josefa Urbana Návrat do Valbone se nabízí její jednoznačné zařazení do skupiny, která se nazývá thrillery. Tento název je odvozen z anglického výrazu thrill, který znamená otřást, vzrušit a u čtenáře vyvolat silné napětí a emoce… Vše výše řečené je příběhem knihy doslova a do písmene naplněno a zdálo by se, že mimo konstatování, že žánr byl autorem bravurně zvládnut, není již co dodat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 15:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

František Mareš: Velký příběh hudby
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2020 v 16:35, zobrazit podobné
Kniha Tajemství úplňků, napsaná žáky 5. A, bude pokřtěna v Zrcadlové kapli Klementina
Jaké sochy nalezneme v ulicích našeho hlavního města a jaké příběhy vypráví? Na výpravu po dvacítce pražských soch vás vezme nová kniha Tajemství úplňků. Nepůjde ale o pouhé povídání o sochách – nechte se vtáhnout do minulosti a mějte oči otevřené, protože jinak kletbu nezlomíte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Jdou proti Putinovi. Kniha, jaká by vás neměla minout
Kniha britského novináře Marca Bennettse, žijícího v Moskvě, je jedinečná v tom, že autenticky přibližuje současnou situaci protiputinovské opozice, přičemž dává prostor rozhovorům s oběma stranami, jak opozičníkům, tak představitelům státního aparátu a pravoslavné církvi, vysvětluje redaktor českého vydání Jiří Stárek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Leoš Mareš a Jaromír Soukup: Po VIDEU na Nově věc pokračuje
Český internet se dobře baví na účet generálního ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa, do kterého si s gustem rýpl moderátor Superstar Leoš Mareš. Řada lidí, např. aktivista Jan Cemper, Marešovi tleská.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
S rasismem Čechů jsem nikdy neměla problém, prohlašuje romská sestřička. Ale zato Němci a Slováci...
Český premiér Andrej Babiš (ANO) dlouhodobě opakuje, že Česko nepřijme ani jednoho migranta. I kvůli tomu bývají Češi označování za xenofoby. Kvůli občasným incidentům mezi romskými a neromskými českými občany, např. nedávno v Dubí na koupališti, zase za rasisty. Zdravotní sestra romského původu Eva Berkyová ale v rozhovoru pro sobotní MF Dnes nabídla trochu jiný pohled. S Čechy prý nikdy neměla problém. Zato s Němci a se Slováky to prý bylo jiné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Ještě nikdy nebyli lidé tak podvedeni, jako od EU Lisabonskou smlouvou. Lžou přímo do očí. Pryč z EU, neváhejme ani vteřinu, pobízí pravičák Matějka
ROZHOVOR „Lisabonská smlouva je největším politickým podvodem 500 milionů lidí v novodobých dějinách Evropy. Ještě nikdy nebyli lidé tak podvedeni, jako přijetím této smlouvy bez referend v jednotlivých státech. Problém je, že návrat do období před jejím přijetím není možný. Proto chceme pryč z EU. Jsem politikem, který by bez sebemenšího zaváhání a ztráty jediné další vteřiny okamžitě zmáčkl tlačítko a zahájil proces vystoupení z EU,“ říká v rozhovoru pro PL.cz František Matějka, předseda Strany nezávislosti České republiky. Vysvětluje také, proč podle něj nikdy nesmíme přijmout euro, či že dotace jsou největší zlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
No tedy. Leoš Mareš si troufl na Jaromíra Soukupa, dost drsně
Moderátor Leoš Mareš si v dalším díle pořadu hledajícím českou pěveckou superstar utahoval z moderátora Jaromíra Soukupa a jeho televize Barrandov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Mluvil Václav Klaus st., slyšely jen PL: Z toho by Merkelová neměla radost. Ona organizuje výměnu obyvatel Evropy za migranty
REPORTÁŽ V pondělí se v pražském Autoklubu konalo veřejné představení a křest knihy Aleše Valenty Německo: mýtus a realita. Knihu pokřtil autor její předmluvy Václav Klaus. Exprezident Václav Klaus na úvod řekl, že kniha vychází k výročí Mnichova. Dle něj je Valentova kniha hlubokým ponorem do současného Německa a je založena na detailních znalostech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Lukáš Kovanda: Evropský bankovní úřad v ČR? Praha neměla žádnou šanci
Evropský bankovní úřad (EBA) se nakonec do Prahy relokovat nabude. Z Londýna se místo toho přestěhuje do Paříže. Realisticky viděno, Praha nikdy vlastně šanci na to, aby úřad hostila, neměla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Jed pro Litviněnka. Kniha o vraždě, která otřásla světem
Právě vyšla kniha známého novináře a bývalého moskevského korespondenta listu Guardian Luka Hardinga, která zajímavým a poutavým stylem zobrazuje příběh bývalého agenta FSB Alexandera Litviněnka, přičemž celou událost zasazuje do širšího kontextu vlády a politiky Vladimira Putina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist