Slon v porcelánu
 ... a skutečně, jako slon v porcelánu, se chová prezident Trump v zahraniční politice USA, a nadělá tak mnohdy více škody, než užitku - ne, nejsem expert na zahraniční vztahy mezi státy, ale k vyjádření pochybností nad jeho
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.10.2019 v 15:40, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Stanislav Křeček: Slon v ústavním porcelánu?
Rozhodně se nadá říct, že by Ústavní soud (ÚS) svými nálezy nudil
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 5.5.2019 v 13:41, zobrazit podobné
Autorka Harryho Pottera tvrdě sjela Donalda Trumpa
45. prezident USA znovu ukázal, že umí vystupovat asi tak stejně jemně jako slon v porcelánu. Tím, jak se vyjádřil k teroristickému útoku na London Bridge, prý proti sobě dokázal poštvat takřka celé britské ostrovy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Podivné útoky na ministryni průmyslu
Ministryně průmyslu není asi žádné velké světlo. Tedy myslím, politicky. Někdy mně připadá, že se na ministerstvu pohybuje jako slon v porcelánu. Na druhé straně je osobou z podnikatelského prostředí a určitě zná základní reálie českého národního hospodářství. Udělala ve své funkci nicméně řadu chyb... Ale v těchto dnech se jí musím zastat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Zoo Liberec vyhrála první místo v prestižní soutěži Bílý slon
Ve středu 16. května se v Kapucínském klášteře ve Fulneku uskutečnilo vyhlášení vítězů soutěže Bílý slon za nejlepší odchovy v zoologických zahradách roku 2017. Liberecká zoo zvítězila společně s dvorským safari parkem v kategorii Ptáci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Festival Václava Havla. Starostka nám řekla mnoho nepěkného, jak funguje a jedná jeho organizátor
ROZHOVOR Hudební festival Zahradní slavnost (Open Air Workshop), který se měl v srpnu konat na loukách u Mladých Buků a měl být pokračovatelem festivalu Trutnoff Open Air, se konat nebude. Podle pořadatele Martina Věcheta „nejde uspořádat za podmínek, které určil městys Mladé Buky“. Hlavním problémem prý je vyhláška o nočním klidu. „Starostka vyzývá k použití vidlí proti nám,“ říká Věchet. „Jsou to klasický ‚věchetovský‘ manipulace! On neumí jednat a chová se jako slon v porcelánu,“ reaguje ale na to starostka Mladých Buků Lucie Potůčková. A pro ParlamentníListy.cz prozrazuje ještě jiné věci o pozadí pořádání festivalu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Festivalový vlak zamíří za současnými „Holkami z porcelánu“
Návštěvnické centrum Thun 1794 ve spolupráci s Českými drahami připravilo jízdy festivalového vlaku z Karlových Varů do porcelánky v Nové Roli. Historická „singrovka“ pojede ve dnech 2., 3., 4. a 7. července.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Hnusný! Pitomost, Babiši. Aňa Geislerová se neudržela
Uživatel Kozel v Porcelánu vymodeloval vládní čtvrť tak, jak si ji přeje předseda vlády. Prý proto, aby bylo vidět, jak velkou kravinu Babiš vlastně prosazuje. Když si model prohlédla herečka Aňa Geislerová, neudržela se...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Doba je fakt zlá ... modrá už asi není dost dobrá, lepší už je zase rudá
... doba je fakt asi zlá, neb mnozí umělci z ní tuším šílí - teď už i ten Ondřej Hejma (vyznamenanej), se nechal slyšet, jak to má náš pan prezident těžký - chudáček! Ovšem řekl bych, že slon to má těžší, a nejen s pamětí, tak co
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 8.11.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Zoo Liberec získala dalšího Bílého slona
Liberecká zoo opět vyhrála první místo v prestižní soutěži Bílý slon. Originální keramické sošky jsou oceněním za významné chovatelské úspěchy mezi českými a slovenskými zoologickými zahradami. Zoo Liberec obhájila své prvenství z loňského roku a opět zvítězila v kategorii „Ptáci“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2019 v 22:35, zobrazit podobné
V liberecké zoo se po roce opět usídlil Modrý slon
Už podvanácté hostí areál ZOO Liberec celorepublikovou přehlídku vybraných výtvarných prací, jejímiž autory je 428 handicapovaných klientů z čtyřiceti chráněných dílen a organizací z celé republiky. V sobotu 17. 6. 2017 akce vyvrcholí předáním cen Modrého slona v deseti hlavních kategoriích. Hlavním pořadatelem je sdružení Artefaktum-cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist