Bývalý ministr za ODA se rozčílil v rozhlase: Jak je možné, že čeští politici neobhajují EU? Proč dovolili, aby tu mohly kolovat nesmysly?
Kristina Hrbková, analytička think-tanku Andreje Babiše Institutu pro společnost a politiku, a Pavel Bratinka, bývalý politik za ODA, podnikatel a zakladatel poradenské společnosti Euroffice Praha – Brusel, debatovali na vlnách Českého rozhlasu, zda je Věra Jourová tou pravou osobou, která má v EU chránit právní stát a evropské hodnoty. Bratinka navíc českým politikům vynadal za to, že nechávají v Česku kolovat absolutní nesmysly o EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 17:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Čeští politici vyjadřují soustrast s oběťmi ve Stockholmu
Čeští politici vyjadřují soustrast s oběťmi incidentu, při kterém dnes ve Stockholmu najel nákladní automobil do davu lidí. Útoky nejsou a nesmějí být normální, uvedl na twitteru ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL); ministr zahraničí Lubomír Zaorálek napsal, že útoky na nevinné lidi musí skončit. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Čeští politici odmítají násilí při katalánském referendu
Čeští politici odmítli tvrdý zásah španělské policie při nedělním referendu o nezávislosti Katalánska, po kterém zůstaly stovky zraněných lidí. Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek označil incidenty se zraněnými za politováníhodné, věří, že se nebudou opakovat. Vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) v dnešní reakci pro ČTK uvedl, že spory se nemají řešit násilím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zločinec, darebák a rozvraceč Schapiro. Ať táhne! Takhle se čeští politici rozloučili s americkým velvyslancem... Čtěte, je to docela síla...
ANKETA Dosavadní velvyslanec USA v České republice Andrew Schapiro skončí ve funkci. Jak jeho působení hodnotí čeští politici?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Zdeněk Žák: Ministr Ťok zasazuje ránu Babišově snaze vládnout jinak
Jako poradce prezidenta pro dopravu a bývalý ministr pozorně sleduji komedii odehrávající se kolem mýtného tendru směřujícího k fiasku. Nedá mi nezareagovat na vyslovené nesmysly, které padají z úst některých odpovědných politiků. Naposled v úterý byli kritici mýta u Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Nech nás už konečně být EU - Obludo !
Evropští "ouřadové" nám každý den otravují život dalšími a dalšími nesmysly. Proč ? Proč nás nenechají v klidu a po svém žít ? 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.1.2017 v 17:40, zobrazit podobné
Čeští politici vzpomínají na McCaina jako na stoupence demokracie
Čeští politici označují amerického senátora Johna McCaina, který v sobotu ve věku 81 let zemřel na rakovinu mozku, za morální vzor, bojovníka za svobodu a stoupence demokracie. Připomínají, že politik, jenž v roce 2008 neúspěšně kandidoval na amerického prezidenta, byl pevným zastáncem partnerství mezi Spojenými státy a Evropskou unií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2018 v 11:34, zobrazit podobné
Čeští politici ocenili celoživotní práci zesnulého kardinála Vlka
Zesnulý kardinál Miloslav Vlk přesáhl svoji dobu a dokázal převést církev z prostředí totality do svobodné společnosti. ČTK to řekl ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL). Další politici označili zesnulého kardinála za statečného muže a poděkovali mu za celoživotní práci. Kardinál Vlk zemřel dnes ve věku 84 let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Takové to, já vám tady řeknu, jak je to správné, já vás tady vychovám... Ministr Chvojka se v Partii rozčílil kvůli kritice z USA
V nedělní Partii televize Prima proti sobě zasedli ministr pro lidská práva Jan Chvojka a nový předseda poslaneckého klubu TOP 09 Michal Kučera. Řešili spolu situaci v OKD, ministra financí Andreje Babiše, ale také situaci vyloučených lokalit v Česku. Chvojka se před kamerami rozčílil, že tady nestojí o nějaké vychovávání ze strany USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jaromír Soukup do vězení? Pobuřuje mě, jací lidé se hrnou do politiky, říká František Laudát
ROZHOVOR „Za první republiky se dlužníci zavírali do vězení pro dlužníky. Víte, mě docela pobuřuje, jací lidé se čím dál více hrnou do politiky,“ komentuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý poslanec za TOP 09 František Laudát vznik hnutí List Jaromíra Soukupa. Ptá se, kdy už čeští politici přestanou rozeštvávat tuto společnost, a vysvětluje, proč ho více zaskočil exprezident Václav Klaus než současná hlava státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist