Kreténe, lháři, zmrde Ondráčku, jednou se bude močit na váš hrob, vy hovene. Lidé podepisují dopis Pavla Novotného a píší poslanci KSČM další sprosťárny
Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný z ODS jasně napsal, co si myslí o komunistickém poslanci Zdeňku Ondráčkovi. Označil ho za „sráče“ i za „zmrda“. A dozvěděl se, že si řada občanů České republiky myslí o Ondráčkovi prakticky totéž.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 18:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

„Zm*d, kretén, svině, hov*n a sráč“ Ondráček. Pavel Novotný z ODS napsal dopis. Část věnoval i Zemanovi
Pavel Novotný si za slova o poslanci KSČM Zdeňku Ondráčkovi vykoledoval trestní oznámení. Ale jak je zjevné, krotit se nehodlá. Sepsal a zveřejnil dopis pro poslance, kde ho nazývá kreténem, sviní, sráčem, zmrdem a koštětem. „Jednou se bude jménem všech obětí komunistické ideologie močit na ten váš hrob a vašich svinských rudých kamarádů,“ vzkázal Ondráčkovi a dodal, že se těší, až mu to zopakuje u soudu. A Jiří X. Doležal z Reflexu si taky přisadil. Příslušníci zasahující v listopadu 1989 prý byli stejní jako gestapo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Na Šafrově fóru pochválili Fialu a Pavla Novotného, tváře nové ODS. A lidé píší do Řeporyjí, co si myslí
Komentátor serveru Forum4.cz Vilém Besser pochválil předsedu ODS Petra Fialu za to, že se jasně zastal starosty pražských Řeporyjí a stranického kolegy Pavla Novotného. Podpořil ho při posezení u piva. I v kauze „komunistická mlátička Ondráček“. Novotný se podělil o jeden z dopisů, které mu píší lidé z různých koutů Česka. Raději se podívejte sami, co tam stojí...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
„Umřete, Afričané!“ Dřív to psali anonymně, teď se pod to podepisují, zní z neziskovky UNICEF
Hostem Čestmíra Strakatého v Prostoru X byla ředitelka české odnože dětského fondu OSN (UNICEF). Po celé Evropě se podle ní rozšířila epidemie strachu, ze které má obavy. Dala příklad ze Rwandy, kde došlo ke genocidě. Místní politici také prý vyvolávali strach. Lidé prý píší nenávistné vzkazy, podepisují je. „Kdysi tyto názory taky chodily, ale většinou se lidi nepodepsali. Ale teď se lidi podepisují a dávají svoje reálné kontakty, oni jsou prostě na tenhle názor, že je třeba nechat všechny děti umřít, vlastně hrdí,“ varuje ředitelka. Ale z Trikolóry přišla námitka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Jsi blb, víš, kreténe? Starosta Novotný vyrazil bránit Fialovu ODS před Petrem Štěpánkem
S odstraněním poslance Václava Klause mladšího z funkce předsedy školského výboru Poslanecké sněmovny přišly i ostré hádky mezi jeho přiznivci a odpůrci. Někdejší člen ODS a publicista Petr Štěpánek se na sociální síti pustil do obajoby Klause a jeho odbornosti. Netrvalo dlouho a přišla studená sprcha od starosty pražských Řeporyjí Pavla Novotného, který ho stylem sobě vlastním zasypal řadou nevybíravých slov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Poslanci rozhodnou o vydání Novotného a Borky k trestnímu stíhání
Sněmovna by mohla příští týden schvalovat zákaz takzvaných kožešinových farem, návrh nového památkového zákona a rozšíření kontroly zpravodajských služeb. Dolní komora by měla také rozhodnout o tom, zda vydá Josefa Novotného (za ČSSD) a Jaroslava Borku (KSČM) k trestnímu stíhání. Policie je chce obvinit v kauze machinací s dotacemi z Regionálního operačního programu Severozápad, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný přestřelil. Za slova o pověšení komunisty si vykoledoval obvinění
Policie viní starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) z podněcování k trestnému činu. Řeporyjský starosta je stíhaný za ostré výroky na adresu komunistického poslance Zdeňka Ondráčka. Problémové výroky Novotného se týkají Ondráčkovy květnové cesty na Ukrajinu do mezinárodně neuznávané Doněcké lidové republiky. „Já bych si přál, aby za tohle Vondráček visel,“ zní například jeden z Novotného problematických výroků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Policejní exprezident rozjel ve studiu PL kanonádu na neziskovkáře a „demokraty“: Proti Rusku podepisují i toaletní papír. Janda, Telička...
HORKÉ TÉMA Moderátor Radim Panenka v TV ParlamentníListy.cz přivítal bývalého policejního prezidenta Stanislava Novotného a položil mu zásadní otázku. Máme se bavit s Ruskem? Novotný se nadechl a spustil kanonádu, ve které padlo jméno analytika Evropských hodnot Jakuba Jandy a lidí, kteří dnes proti Rusku podepisují snad i toaletní papír. To je skandál, rozkřikl se Novotný v jednu chvíli ve studiu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Nachcat na hrob! VIDEO s promluvou Miloše Zemana o Romech a smrtelně vyhrocené ohlasy kavárny
Zpravodajský kanál ČT24 se ještě jednou věnoval otázce výroků prezidenta Miloše Zemana na adresu Romů. Reportér Richard Samko se včera Zemana zeptal na fotografie pracujících Romů, které kolují českým internetem. Nyní se objevují představy močení na hrob či eutanazie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Sněmovna vydala Novotného a Borku k trestnímu stíhání
Policie bude moci obvinit poslance Josefa Novotného (za ČSSD) a Jaroslava Borku (KSČM) v případu machinací s dotacemi z Regionálního operačního programu Severozápad. Sněmovna je dnes vydala v souladu se stanovisky mandátového a imunitního výboru k trestnímu stíhání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist