Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.855x, což odpovídá cca 96.791-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Bohuslav Sobotka, který bude s Bakalou čelit trestnímu oznámení za OKD: Obvinění je politicky motivované
Expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) čelí trestnímu oznámení kvůli privatizaci těžební firmy OKD. Závěrečné rozhodnutí sněmovní vyšetřovací komise k OKD považuje za politicky motivované a populistické. „Mám svědomí čisté,“ uvedl pro Echo24.cz s tím, že se trestního stíhání nebojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 19:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

OKD? Svědomí mám čisté, je to politicky motivované, brání se Sobotka
Za politicky motivované a nepodložené označil bývalý premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) trestní oznámení, které na něj podá kvůli privatizaci menšinového státního podílu v OKD sněmovní vyšetřovací komise. Sobotka na dotaz ČTK napsal, že má svědomí zcela čisté a oznámení se neobává.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
„Agent BIS!“ Bomba kolem OKD: Vyšetřeno. Sobotka, nahrávka! Bakala mlčí, ale jiní promluvili
Trestnímu oznámení sněmovní vyšetřovací komise k privatizaci těžební firmy OKD budou čelit také podnikatelé Zdeněk Bakala a Viktor Koláček. Mezi jmenovanými nechybí ani expremiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Blíže se závěry sněmovní vyšetřovací komise seznámili veřejnost poslanci Lukáš Černohorský (Piráti), Josef Hájek (ANO), Václav Klaus ml. (Trikolóra) a Lubomír Volný (SPD). Ten se rozmluvil o výslechu bývalého agenta BIS, který získal post ve společnosti NWR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Babiš prý čelí trestnímu oznámení kvůli nákupu dluhopisů
Vicepremiér Andrej Babiš (ANO) čelí trestnímu oznámení kvůli tomu, že před více než čtyřmi lety odkoupil dluhopisy své společnosti Agrofert. Autor oznámení, které je podepsané německy znějícím jménem, v jeho postupu spatřuje krácení daně a porušení povinnosti při správě cizího majetku, píše Echo24. Nákup dluhopisů, díky kterým si Babiš podle serveru přijde ročně na zhruba 90 milionů korun, prošetří policie. Babiš ČTK napsal, že se vše odehrálo v souladu se zákonem a trestní oznámení považuje za účelový politický útok.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš pro PL natvrdo o premiéru Sobotkovi: Kriminální privatizací způsobil s Bakalou miliardové škody. Ať radši mlčí!
Premiér Bohuslav Sobotka označil vicepremiéra a ministra financí Andreje Babiše za bývalého normalizačního komunistu, navíc podezřelého ze spolupráce s komunistickou tajnou policií StB. Sobotka to uvedl v rozhovoru, který poskytl serveru Seznam.cz. Andrej Babiš kontroval ve vyjádření pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
„Byty ukradli společně.“ Sobotka Bakalovi pomáhal. Režisér Svoboda vyjmenoval kriminální kauzy shnilých stran a řekl, koho bude volit
Režisér Jiří Svoboda v rozhovoru s Lubošem Xaverem Veselým na XTV.cz uvedl, že v nadcházejících volbách hodí hlas Andreji Babišovi (ANO). Domnívá se totiž, že premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) kradl. Jeho jméno zmínil v souvislosti s uhlobaronem Zdeňkem Bakalou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Bagdád mezi USA a Íránem (a jejich válkou)
Irák stojí před volbou, v níž se politicky motivované nepokoje a případná občanská válka vyrovnávají vyhlídkou na ekonomicky motivované nepokoje, případnou sociální vzpouru a rozpad státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
ÚZSVM: Vyjádření k trestnímu oznámení v kauze OKD
Na základě dotazů zveřejňujeme stanovisko k podanému trestnímu oznámení v kauze OKD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jiří Čunek má kvůli slovům o H-Systemu čelit trestnímu oznámenení. Takže přiložil pod kotel ještě více
Senátor a zlínský hejtman Jiří Čunek (KDU-ČSL) je připraven doložit své výroky o nevýhodnosti prodeje zkrachovalé společnosti H-System, kvůli nimž bude čelit několika trestním oznámením. Ta však podle svých slov vítá, jelikož se celá věc podle něj dopodrobna prošetří. Trvá na tom, že majetek H-Systemu byl přeprodán za třicetinásobek ceny, za kterou byl prodán konkurzním správcem Josefem Monsportem. Právě ten se na Čunka chystá trestní oznámení podat. Nebude ale první. Trestní oznámení pro podezření z pomluvy už podaly jak na Čunka, tak na zakladatele H-Systemu Petra Smetku i Sdružení Maják bývalých klientů H-Systemu a jejich někdejší právní zástupkyně Hana Marvanová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Michálek (Piráti): Sobotka by neměl svědčit, ale sedět s Bakalou na lavici obžalovaných
Zúčastnil jsem se hlavního líčení s výslechem premiéra Sobotky v kauze OKD. Domnívám se, že Sobotka by neměl stát u soudu jako svědek, ale že by ho justice měla spolu s panem Bakalou posadit na lavici obžalovaných.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka bude jednat v Paříži o ochraně klimatu
Předseda vlády v demisi Bohuslav Sobotka bude v úterý 12. prosince 2017 zastupovat Českou republiku na Summitu One Planet v Paříži. Součástí summitu, který je zaměřen na posílení nástrojů k ochraně klimatu, bude oběd hlav států a předsedů vlád, který bude hostit francouzský prezident Emmanuel Macron.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist