Deník N našel výzkumníka, který lidem vysvětlil, že Babiš zničil celou levici
Výzkumník Jakub Lysek v rozhovoru pro Deník N uvedl, že levice je v Česku ještě ve větších problémech, než se zdá. Pro KSČM už podle něj není cesta zpět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 19:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Mojmír Grygar: Příběh o levici – expozice
O tom, jak definovat politickou levici, jaké jsou její zvláštnosti a jak a zda překoná současnou krizi, je téma na celou knihu. Nemám-li možnost pustit se do takové práce, pokusím se aspoň o několik předběžných poznámek, z nichž je možné sestavit příběh.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Levicový deník vytáhl konkrétní příklad ze Slovenska, který má prý ukázat, jak Babiš zbohatl
Příběhem bratislavského podniku Istrochem se zabývá server DeníkReferendum.cz. Popisuje tak jeden z příkladů toho, jak český premiér Andrej Babiš (ANO) budoval své impérium. Server totiž získal unikátní dokumenty, díky nimž celou historii může představit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Velebný (ČSSD): Kdyby Babiš vymyslel ještě i kostýmy, zničil by tím důvěru české policie
Sněmovní vyšetřovací komise o reformě policie přišla se závěrečnou zprávou. Poslancům ji představil jejich kolega Pavel Blažek. „Mediální kampaň zrežíroval ministr Babiš. Kdyby vymyslel ještě i kostýmy, zničil by tím důvěru policie!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Babiš natvrdo: Jsme šestou nejbezpečnější zemí. Ženy a dívky mohou chodit v noci domů bez problémů. Pakt OSN o migraci odmítneme
Český premiér Andrej Babiš ((ANO) dal v rozhovoru pro deník Právo jasně najevo, že se názorově rozchází s OSN. Zatímco Organizace spojených národů podporuje celosvětovou migraci, Česko ji chce zastavit. Premiér vysvětlil proč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Karel Hvížďala: Zeman Babiše potřebuje a Babiš potřebuje Zemana
Teprve nyní se zřetelně ukazuje, proč si prezident Miloš Zeman vybral jako premiéra trestně stíhaného Andreje Babiše. Těžko by našel poslušnějšího a méně odvážného premiéra a naopak těžko by si premiér našel lepšího prezidenta, který zase toleruje jeho přešlapy. Dva alfa-samci si zatím vyhovují.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 5.9.2018 v 18:41, zobrazit podobné
„Našel jsem tvůj mobil. Pojď se mnou pro něj...“ Sexuchtivý africký migrant zneužil důvěřivosti rakouské ženy
Rakouský deník Kronen Zeitung hlásí další případ znásilnění, který jde na vrub přistěhovalcům ze zemí Afriky a Blízkého východu. Tentokrát se stala obětí žena z Lince.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Babiš: Chci dát našim lidem možnost rozloučit se s Karlem Gottem
Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) oznámil, že svolá zasedání vlády s jediným bodem k jednání, s přípravou státního pohřbu Karla Gotta. Bude to prý protokolárně náročné, ale Babiš chce dát lidem, „našim lidem“, jak řekl, možnost se se slavným zpěvákem rozloučit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš vystoupil ve francouzských novinách. Vysvětlil, že Češi jsou multikulturní, SPD extremisté a je tu velká propaganda
Francouzský deník Le Figaro otiskl rozhovor s českým premiérem Andrejem Babišem, který mimo jiné prohlásil, že Češi nejsou uvyklí multikulturalismu a že on sám si Evropu představuje jako jasně ohraničenou vesnici Astérixe a Obélixe – vesnici 27 států, kde konečně začne fungovat volný pohyb zboží, služeb, kapitálu a osob. Poznamenal rovněž, že sankce proti Rusku nefungují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Balín (OMMO): České levici se konečně našel Trockij… a sám
...Trockij byl několik hodin po útoku vlastně v pořádku – chodil, mluvil a vypadalo to, že mu nic není. Po několika hodinách se to začalo zhoršovat, začal mluvit z cesty..., Zaorálek trumfl Trockého mluvil z cesty vzápětí...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Já dělám zahraniční politiku ANO, vykládal Stropnický Moravcovi. Andrej Babiš mu ještě během pořadu vysvětlil, že žádnou nedělá
Končící ministr obrany Martin Stropnický (ANO) v Otázkách Václava Moravce prohlašoval, že se podílí na formování zahraniční politiky nové menšinové vlády hnutí ANO. Šéf hnutí Andrej Babiš Stropnickému okamžitě vysvětlil, že je to celé jinak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist