Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2020
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.064x, což odpovídá cca 107.697-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Nejhorší pro nás jsou neziskovky, co dělají romobyznys. Klaus při tour po republice přijel do Chanova a toto se od místních dozvěděl
Poslanec a předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší se na své tour po republice rozhodl navštívit Mostecký region a nevynechal zde ani nechvalně proslulé sídliště Chanov. Dal se také do řeči s místním obyvatelstvem a skončil šokován. „Nejhorší pro nás jsou neziskovky, které dělají romobyznys,“ řekli mu místní. Klaus o tom informoval na sociálních sítích a v komentářích následně došlo i na ostrý názor na bývalého ministra pro lidská práva a rovné příležitosti Jiřího Dienstbiera, který často práci neziskových organizací v minulosti hájil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 21:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Sdružení místních samospráv: „Přešlapem roku 2017“ vůči obcím je zákon o střetu zájmů
Sdružení místních samospráv ČR se rozhodlo udělovat nejen cenu za počin roku rozvíjející samosprávu v České republice, ale i „anticenu“ pro tři nejhorší činy vůči životu a praktickému fungování místních samospráv v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Sdružení místních samospráv ČR: Limit pro neziskovky a spolky k osvobození od EET je stále nedostatečný
Sdružení místních samospráv ČR nesouhlasí s malým navýšením současného limitu pro neziskovky a spolky k osvobození od EET ze současných 175 tis. Kč ročního obratu u tzv. drobných vedlejších příjmů na 300 tis. Kč ročně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Romové z Chanova přišli s peticí: Nechtějí „čunkodomy“ ani zadarmo. Opraví si ghetto sami, věří Piráti
„Když vás stáhnu z kůže, nikdo nepozná, kdo byl Rom, kdo Čech. Všude jsou chyby a nikdo není lepší,“ i toto zaznívá v rámci snah o usmíření menšiny a většiny v Mostě poté, co obyvatelé Chanova přišli s peticí. V ní odmítají kontejnerové bydlení, chtějí si prý sami opravit původní paneláky. Obojí zvedá část majority ze židle. Plamenné vášně hasí Piráti a Zelení Most, rasismus na síti nepolevuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Obránci zvířat: Plyšové slepice proletěly první půlkou své tour po republice, lidé jsou nadšení
Hejno sedmi plyšových slepic, které vyrazilo minulý pátek na pouť po České republice, je dnes přesně v půlce své cesty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Václav Klaus poslal výbušná slova ze Sněžky: Jaklovu kandidaturu za SPD chápu. Tato vláda ještě nic neudělala. A nejhorší strany jsou...
Exprezident Václav Klaus se dnes zúčastnil tradiční Svatovavřinecké poutě na Sněžku. U té příležitosti se vyjádřil ke kandidatuře Ladislava Jakla, jeho někdejšího ředitele politického odboru Kanceláře prezidenta republiky. Píše o tom server SeznamZprávy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Obránci zvířat vypustí hejno plyšových slepic na Slepičí tour
Sedm plyšových slepic zítra vyráží na svou pouť čtrnácti kraji v České republice. Akci nazvanou Slepičí tour organizuje spolek OBRAZ a jejím cílem je podpořit snahu o legislativní zákaz klecových chovů. Plyšová partička procestuje během čtrnácti dní přes sto měst a bude šířit poselství o utrpení slepic v klecích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Je to řízeno z ciziny, ovlivňují vše, chod ČT i výuku dětí. Petr Hampl sbíral informace o některých neziskovkách, je to silná káva
Akce DOST pořádala seminář o politických neziskovkách nazvaný „Politické neziskovky přetvářejí svět. Mají k tomu mandát?“ Na něm hovořil i sociolog Petr Hampl. Neziskovky jsou podle něj prostředkem v hybridní válce a na jejich činnost by se mělo pohlížet jako na jiná bezpečnostní rizika. „To znamená registrovat, podrobit sledování, ty nejhorší postavit mimo zákon,“ navrhl spolu s variantou lustračního zákona pro ty, kdo se s neziskovkami zapletli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Vytočený Ringo zvyšoval hlas: Hamoun. Ať se ti komisaři v Bruselu zalknou. Zabednění úředníci vymýšlí přerozdělování. Klaus má pravdu, budu ho volit
Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV umělce Františka Ringo Čecha. Dozvěděl se od něj, že bruselští úřednici jsou naprosto příšerní, množí se jako vši a zaslouží si, aby jim někdo konečně řekl, co si o nich myslí. Udělali to Britové v referendu o brexitu a Ringo Čech byl nadšen. Poté sepsul sociální demokracii a prozradil, že bude volit Václava Klause mladšího a Trikolóru, protože jak Trikolóra, tak Klaus jsou prý skvělí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist