Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.958x, což odpovídá cca 102.166-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Martin Fendrych vysvětlil, proč by byl ideálním prezidentem generál Pavel. Dovede zabít rukou a ví, že Rusko je horší, než migrace
Komentátor serveru Aktuálně.cz dal za pravdu prezidentovi České republiky Miloši Zemanovi. Skutečně. Stejně jako prezident si i Fendrych myslí, že nastal čas na hledání Zemanova nástupce v úřadě. Sám Zeman řekl, že by volil dnešního premiéra Andreje Babiše, pokud by kandidoval. Fendrych však zalovil ve zcela jiných kandidátských vodách. Hledal Zemanův přesný protiklad. A našel ho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 21:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Sešli se generál Pavel a Pavel Šafr. Povídali si, jak Rusko manipuluje s pravdou. Odpovědí má být rozkrývání financování webů
Generál Petr Pavel se domnívá, že Rusko vede velmi promyšlenou informační kampaň proti Západu. Uvedl to v rozhovoru pro server Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Havel už v roce 1990 věděl, co se s námi stane. Martin Fendrych s dojetím vzpomíná na slavný novoroční apel
Komentátor Martin Fendrych se na serveru Aktuálně.cz zamyslel nad stavem současné společnosti. Podle jeho slov nejsme horší společností než na konci roku 1989. „Tehdy jsme ale snili o svobodě, o západním ráji. Pak jsme zjistili, že i ráj je pěkná dřina,“ podotkl Fendrych.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Legrace skončila, varuje Martin Fendrych. Co nám tu předvedou Babiš s Okamurou prý bude ještě horší než Slovensko za Mečiara
Velmi kriticky se obul do obsazení místopředsednického postu Poslanecké sněmovny komentátor Martin Fendrych. „Česká demokracie si nafackovala,“ podotkl k lídrovi SPD Tomio Okamurovi na serveru Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Stropnický u Moravce: Když jsem se ptal Švédů, co je větší hrozba, jestli migrace, nebo Rusko, tak jsem se dozvěděl...
Hosty nedělních Otázek Václava Moravce v České televizi byli generál Petr Pavel, předseda Vojenského výboru NATO, a ministr obrany Martin Stropnický. Debatovali o tom, jak si vyložit návštěvu 45. prezidenta USA Donalda Trumpa v bruselské centrále NATO. Trump své spojence nijak zvlášť nešetřil. Došlo i na boj proti terorismu, uprchlíky a na Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Západ, demokraté. Východ, ostatní. Generál Pavel mluvil k mládeži
REPORTÁŽ „V našem zájmu není tlačit Rusko do kouta. Destabilizovat Rusko, dostat ho do kolen by pro nás bylo mnohem horší než s ním jednat v tom stavu, v jakém je, jakkoliv je to komplikované,“ konstatoval na debatě v Liberci generál Petr Pavel. Druhý její aktér, Michail Romancov, upozornil: „V posledních dnech přicházejí zprávy o tom, že dvě jaderné mocnosti, Pákistán a Indie, si opětovně začínají vjíždět do vlasů. Možná jsme v uvozovkách v konfliktu na hraně mezi dvěma jadernými mocnostmi někde úplně jinde. Nepodléhejme představě, že evropsko-ruské pomezí je nejnebezpečnější zóna na světě. “
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Generál Pavel: Rusko zbrojí. A my musíme taky
Generál Petr Pavel brzy završí své působení v čele vojenského výboru NATO. Dosud však zastává pozici nejvýše postaveného armádního představitele Severoatlantické aliance. A v této své pozici důrazně varuje svět: Nelze nevidět, jak Rusko zbrojí. Někdejší hlavní poradce 45. prezidenta USA Steve Bannon na debatě v Praze nabídl zcela jiný pohled na Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.5.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Na Bakalově webu ruší diskuse pod články. Martin Fendrych k tomu vysvětlil, že je to tak mnohem demokratičtější
Server iHNed.cz se rozhodl uzavřít diskuse pod články. Proč? Kvůli vulgárním projevům, které se v diskusích často objevovaly. Model diskuse se změní. Pokud bude chtít někdo napsat redakci, přidat připomínku, upozornit na chybu nebo přidat nějaký zajímavý postřeh, může tak učinit. Zašle ho redakci a ta ho uveřejní, pokud to uzná za vhodné a editorovi se bude líbit. Komentátor serveru Aktuálně.cz Martin Fendrych na tom nevidí nic špatného.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Rusko je nešťastné ze současného světového řádu, říká generál Pavel. A pokud jde o NATO...
Rusko nesdílí stejné hodnoty jako Západ, a proto není spokojené se současným uspořádáním světa a vede konfrontační politiku vůči Severoatlantické alianci. Na konferenci Stratcom summit v Praze to dnes řekl předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel, který označil Rusko za jednu ze dvou největších aktuálních výzev pro alianci. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Bůh Miloš odvrátil tvář od Šlechtové, posmívá se Martin Fendrych
Komentátor Martin Fendrych se na serveru Aktuálně.cz vyjádřil ke konci ministryně obrany Karly Šlechtové (za ANO). „Bůh Miloš od ní odvrátil svou tvář,“ podotkl k jejímu přátelskému vztahu s prezidentem Milošem Zemanem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Komentátor Fendrych: Zeman trucuje. Lidé čekají na rozsudek, ale to je mu fuk
Komentátor Martin Fendrych se ve svém komentáři na serveru Aktuálně.cz zamyslel nad prezidentem Milošem Zemanem. Podle něj už zase trucuje. A to tím, že nemá čas na soudce. „Že lidé čekají na rozsudek, je mu fuk,“ podotkl Fendrych.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist