Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2020
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.236x, což odpovídá cca 221.028-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Zdravotnictví před kolapsem? Babiš se prý dnes velmi divil, jaká čísla mu lékaři přinesli. Profesor Pafko o tom řekl více v ČT
Odboráři a premiér se dnes neshodli na tom, jestli má zdravotnictví pro příští rok dostat dalších sedm miliard korun, když šest miliard navíc už dostalo. Andrej Babiš (ANO) byl překvapen údaji, které mu odboráři a lékařská komora přinesli, chce si je nechat prověřit. Je skutečně české zdravotnictví před kolapsem, v čem dnes sestry a lékaři pracují? O tom v úterním Interview na ČT24 promluvil chirurg Pavel Pafko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 22:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 08. 10. 2019

Související články

Profesor Pafko pro PL: Češi chodí k lékaři 2x více než v EU, to je vážné. Zdravotnictví už nemá pro všechny na všechno
ROZHOVOR Uznávaný chirurg profesor Pavel Pafko nesouhlasí s názory volebního lídra ČSSD Lubomíra Zaorálka na zachování kvalitního zdravotnictví dostupného pro všechny bez zvýšení spoluúčasti pacientů. „Jen hloupý člověk si může myslet, že pacient, který přijede do nemocnice v autě za dva miliony korun, se postaví do řady s těmi, kteří tam přijeli tramvají. Musíme si uvědomit, že zdravotnictví nemá pro všechny na všechno v době, kdy to potřebují,“ vysvětlil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz profesor Pafko, že na zachování kvality českého zdravotnictví si budeme muset prostě připlatit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Chceme mít zdravotnictví na úrovni Západu, nebo Albánie? Profesor Pafko se špičkoval s ministrem Vojtěchem
Hosty první hodiny Otázek Václava Moravce byli ministr zdravotnictví za hnutí ANO Adam Vojtěch, expert ODS Petr Zimmermann a lékař Pavel Pafko. Je zdravotnictví těsně před zhroucením, jak tvrdí odbory? Profesor Pafko podotkl, že záleží na tom, jak se na to díváme. Pokud chceme zdravotnictví na úrovni Albánie, tak je v systému peněz dost. Ale pokud chceme zdravotnictví na úrovni USA, je jich málo. A Vojtěch se hned ohradil...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Na zdravotní péči se u nás dává málo. Profesor Pafko vytáhl smutná čísla. A promluvil o Zemanovi a vyznamenání
Chirurg a rytíř českého lékařského stavu profesor Pavel Pafko se v rozhovoru pro Prostor X magazínu Reflex rozpovídal o svém životě, stavu našeho národa a jaký má pohled na současné zdravotnictví. Pafko, jehož pacientem byl i prezident Václav Havel, se vyjádřil, že je namístě mluvit o připlácení za péči. Zmínil i své vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana, prý by jej přijal znovu, ale vadí mu, jak si teď prezident Zeman protiřečí. To ho prý zklamalo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Dávejte pozor, komu svěřujete své dítě, varuje slavný profesor Pafko
Profesor Pavel Pafko varuje českou veřejnost před přijímáním lékařů z Ukrajiny. Rodiče by prý neměli zdraví svých dětí svěřovat do rukou lidem, které si stát předem řádně neprověřil a neví mnoho o jejich lékařských schopnostech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Michal Horáček připomíná Havla. A je poctivý. Vím, že už jako černý bookmaker v Chuchli vždycky splatil své závazky, sdělil PL profesor Pafko
ROZHOVOR Profesor Pavel Pafko, uznávaný chirurg, je v týmu poradců, které představil před pár dny kandidát na prezidenta, textař Michal Horáček. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz lékař, který zachránil život prvnímu polistopadovému prezidentu Václavu Havlovi, vysvětlil, proč Michala Horáčka podporuje a v čem mu připomíná jeho nejvýznamnějšího pacienta. „To, že skládá, angažuje se v české kultuře, je podle mne další bonus proti jiným politikům. Tím mi trochu připomíná našeho prvního polistopadového prezidenta. Václav Havel byl také nejen racionální člověk, ale i dramatik,“ prohlásil profesor Pafko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
To je občanský pohled... Ministr v demisi Vojtěch v ČT setřel Hilšera
Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (ANO) a lékaři Pavel Pafko a Marek Hilšer diskutovali ve druhé části Otázek Václava Moravce v ČT24 o stavu českého zdravotnictví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Já bych ho potrestal! Profesor Pafko, který léčil Havla, se v ČT pustil do Bartíka
České lékařství stárne, alespoň demograficky. Průměrný věk lékařů roste a chybějí specialisté a také cesta k atestacím je komplikovaná. Do zahraničí bude odcházet nejspíše čím dál více lékařů. Lékaři se také ohrazují proti elektronizaci. Nejen o tom hovořila v pořadu Interview moderátorka Zuzana Tvarůžková se známým českým chirurgem Pavlem Pafkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Lékaři: Zeman je ve velmi dobré kondici jak fyzické, tak duševní. Je schopen nadále vykonávat svou funkci
„Cítí se velmi dobře, je ve velmi dobré kondici jak fyzické, tak duševní. Pan prezident je schopen nadále vykonávat svou funkci z hlediska zdravotního stavu,“ uvedl prezidentův osobní lékař Miloslav Kalaš před novináři. Stejný názor sdílejí i další členové konzilia, mezi kterými nechyběl ani profesor onkologie Luboš Petruželka. Poskytnuté informace už lékaři považují za „definitivní“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Český rozhlas: Šarmantní osobností roku 2018 se stal Pavel Pafko
Vítězem třiadvacátého ročníku ankety Českého rozhlasu Šarmantní osobnost roku se stal přední český chirurg, emeritní přednosta III. chirurgické kliniky 1. LF UK ve Fakultní nemocnici v Motole profesor Pavel Pafko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Děsivé. Mnozí lékaři jsou trosky. Otrokářství, 350 hodin práce měsíčně! Pacienti to prý brzy pocítí, varuje chirurg
Chirurg ze Všeobecné fakultní nemocnice v Praze a člen TOP 09 Šimon Reich velmi tragicky v rozhovoru pro internetovou televizi DVTV líčí situaci českých lékařů: „Mezi lékaři je dost trosek.“ Otrokářství je podle jeho slov adekvátní pojem popisující situaci ve zdravotnictví. Kdyby lékaři nepotili krev, systém prý zkolabuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist