Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.991x, což odpovídá cca 103.888-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Kandidát na eurokomisaře pro zemědělství: chci vyrovnat rozdíly v přímých platbách mezi státy
Kandidát na eurokomisaře pro zemědělství Janusz Woiciechowski v úterý již podruhé předstoupil před europoslance, aby je přesvědčil o tom, že je schopen zastávat jemu svěřený post. A zdá se, že konečně uspěl. Ve své rodné polštině předložil europoslancům svou vizi evropského zemědělství přátelského vůči životnímu prostředí a s perspektivou i pro mladé zemědělce. Nebyl ale příliš konkrétní, a proto není stále zcela jasné, jak toho chce vlastně dosáhnout. Českou republiku může zajímat, že některé její priority naleznou u pravděpodobně budoucího eurokomisaře pro zemědělství odezvu.
zdroj: ekonomickydenik.cz, přidáno 9.10.2019 v 05:49, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

Třetí kandidát na eurokomisaře se dostal do problémů
Už třetí kandidát na eurokomisaře má problémy. Tříhodinové slyšení navrženého polského eurokomisaře pro zemědělství Janusze Wojciechowského zhodnotili v úterý členové zemědělského výboru Evropského parlamentu (EP) AGRUI jako velmi neuspokojivé. Maďarsko už v pondělí svého nominanta vyměnilo, píše server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ministr zemědělství Jurečka stanovil výši některých sazeb přímých plateb pro rok 2017
Ministr zemědělství Marian Jurečka schválil pro rok 2017 sazby přímých plateb. Mimořádně budou letos také vyplaceny zálohy na SAPS ve výši 70 %.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ministr Toman: Zemědělství čelí výzvám, spolupráce mezi státy EU je nutností
Bilaterální jednání o spolupráci s francouzským ministrem zemědělství a potravinářství Didierem Guillaumem a seminář ministrů na téma Vyhlídky mladých na venkově.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Karel Schwarzenberg rozhlásil do světa, jak je z vás nešťastný
Zpravodajská agentura Bloomberg se ve své analýze zaobírá tím, jak výsledky německých parlamentních voleb reflektují rozdíly mezi západní částí Evropy a zeměmi bývalého východního bloku. Státy bývalé železné opony se podle Bloombergu po svém vstupu do Evropské unie začaly chovat jako „nepřizpůsobiví na zadním dvorku Angely Merkelové“. A v textu došlo i na to, co si o této situaci myslí bývalý poradce Václava Havla a neúspěšný kandidát na prezidenta, kníže ze Schwarzenbergu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr Milek: Zemědělci v celé EU musí mít stejné podmínky
Ministr zemědělství Jiří Milek ve čtvrtek na zasedání ministrů zemědělství zemí rozšířené Visegrádské skupiny v Budapešti odmítl povinné zastropování přímých plateb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nacionalisté, říkal v ČT neziskovkář o zemích, které odmítly migrační pakt OSN. Čili o Česku. A ministr Petříček odpálil bombu o Babišovi
Globální pakt OSN o migraci byl velkou většinou schválen. Podle reportáže ČT24 se 12 zemí zdrželo hlasování, proti byly Česko, Maďarsko, Polsko, Izrael a Spojené státy. K tématu si ČT do Událostí, komentářů pozvala Tomáše Jungwirtha, analytika z Asociace pro mezinárodní otázky a člena konsorcia nevládních organizací pracujících s migranty. Ten uvedl, že zde po paktu byla poptávka a vysvětloval rozdíly mezi paktem o migraci a paktem o uprchlících. „Ale pak tady máme státy, které k tomu přistupují úplně jinak, nacionalisticky,“ dodal. A rozdíly mezi pakty a hlavně postoj Andreje Babiše vysvětloval i ministr zahraničí Tomáš Petříček na facebooku a v Radiožurnálu. V rozhovoru přiznal, že si nepamatuje, zda Babiš vyloženě hlasoval proti uprchlickému paktu, nebo se zdržel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Ministr Milek: Zastropování by mělo zůstat pro členské státy dobrovolné
Společná zemědělská politika (SZP) po roce 2020 musí zohledňovat specifika jednotlivých členských zemí a umožnit jim flexibilitu v nastavení podmínek přímých plateb. Diskutované zastropování by mělo zůstat na dobrovolném rozhodnutí každé země. Shodla se na tom při zasedání Rady pro zemědělství a rybářství v Bruselu většina ministrů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Luděk Niedermayer: Pravice, levice a nové nápady ODS
Dnešní svět smazává tradiční rozdíly mezi "pravicí" a "levicí". V mnoha oblastech. Ale stejně tak se mi zdá, že v některých, třeba pohledu na státní rozpočet a daně, stále rozdíly jsou.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 15.10.2019 v 05:41, zobrazit podobné
„Přestaňte strašit argumenty na úrovni představitelů chodících na oslavy k J. Soukupovi.“ Mezi TOP 09 a ODS to zajiskřilo
Francie a Německo se dohodly na podrobném návrhu rozpočtu eurozóny, který by měl podpořit hospodářský růst, posílit konkurenceschopnost a snížit hospodářské rozdíly mezi jednotlivými členskými státy. Nad tím, že jednaly bez ostatních zemí eurozóny, se na sociální síti silně pohoršuje ekonomický expert ODS Jan Skopeček, kterému se za to místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek ironicky vysmál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Franěk (SPR-RSČ): Ochrana před teroristickým útokem? Jít k volbám
Já chci řešení, chci Miroslava Sládka, chci Republikány a chci ve své zemi pocit bezpečí!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist