Smutek za Karla Gotta zkazí Greta! Velmi vážné informace
Hnutí Extinction Rebellion proslavila mimo jiné i aktivistka Greta Thunbergová. A má svou odnož i v Česku. Aktivisté chtějí upoznit na problémy s klimatem a vymíráním druhů. Jenže jejich akce časově koliduje se vzpomínkovou akcí na zpěváka Karla Gotta a také s ohlášeným státním smutkem. A to není vše. Aktivisté hodlají v pátek blokovat i dopravu. V den, kdy se podle Andreje Babiše hodlá s Karlem Gottem rozloučit až 300 000 lidí. „Doslova nechutné,“ zní už z Hradu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 07:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

Smutek za Karla Gotta: Sousedé vedle Bertramky trpí. Svíčky jsou úplně všude
Lidé v davech neustále proudí k vile zpěváka Karla Gotta, aby přinesli květinu či zapálili svíčku. Pietní místo už nestačí, a tak lidé pokračují k sousedům. Ti se tak téměř nedostanou z domu, píše server iDNES.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Karla Gotta utloukli migranti, žertuje lidovec Bělobrádek. A padlo: Státní smutek i pro Evu a Vaška?
Andrej Babiš již avizoval úmysl nechat dnes zesnulého zpěváka Karla Gotta pohřbít se všemi poctami v katedrále sv. Víta. Ne všichni s tím souhlasí. Normalizační minulost vyčítali Gottovi novináři Michal Klíma a Johana Hovorková. Bývalý poradce ministra Němce Gotta přirovnal ke dvojici Eva & Vašek. A projevil se také bývalý předseda lidovců Bělobrádek. „A ta anticharta... ale o mrtvých jen dobře. Stejně nám vláda tají, že ho na příkaz EU utloukli migranti,“ napsal na Twitteru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Boj o Gotta. Je to marný, je to marný, je to marný. Ale pro koho?
Po skonu Karla Gotta se v Česku velmi rychle projevila „rozdělenost“ národa, sice ve značném nepoměru K. Gotta hanobících versus s Karlem Gottem sympatizujících. Ti nevděční se ke Gottovi nezachovali zrovna slušně, zdvořile, uznale, ale právě naopak.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
ČSSD: Hudba a odkaz Karla Gotta budou žít navěky
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Jurečka (KDU-ČSL): Jako muzikant smekám před mistrovstvím Karla Gotta
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Senátor Hilšer: Politici by měli Karla Gotta už konečně nechat na pokoji
Komentář na facebookovém profilu k úmrtí Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Odešel král
V poslední době se množily nepříznivé zprávy o zdravotním stavu Karla Gotta. Zejména informace o tom, že onemocněl velmi těžkou formou leukémie sdělovala ne právě příznivé vyhlídky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Soudruh Rychetský, soudružka Chramostová... Spolupracovník Karla Gotta do toho praštil
První diskžokej Československa Pavel Černocký na Facebooku okomentoval v několika statusech úmrtí Karla Gotta i Vlasty Chramostové. „Pofidérní soudruh Rychetský, původně podnikový právník podvodného bytového družstva POKROK, přišel s nápadem uspořádat své spolusoudružce Chramostové pohřeb se státními poctami,“ zveřejnil. „Karla Gotta nemá právo soudit za Antichartu nikdo, komu nebylo v roce 1980 alespoň dvacet,“ okomentoval objevující se soudy na adresu Gotta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr Zaorálek: Jak to bylo s přípravou pohřbu Karla Gotta
Komentář na facebookovém profilu k přípravám pohřbu Karla Gotta
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Hudební kritik vzpomínal: Karla Gotta máme někde v národní DNA. V devadesátých letech chtěl skončit, ale lidi ho přesvědčili
V pořadu Štrunc na Infu diskutoval hudební publicista Honza Dědek. Tématem rozhovoru byl Karel Gott. „Já, když si vzpomínám na svůj život, tak tam jsou písničky Karla Gotta. Proto jsem řekl, že Karel Gott vytvořil soundtrack mého života. To nebyl Karel Kryl nebo Marta Kubišová, byl to Karel Gott, ať již dobrovolně, nebo nedobrovolně,“ řekl Dědek. „Vždycky říkám, že krásný paradox je, že většina z nás nemá desky Karla Gotta, neposlouchá desky Karla Gotta, ale všechny ty hity známe. To máme prostě někde v DNA, kde máme písničky Karla Gotta,“ vysvětlil. Bude film o Gottovi? Jak si k němu hledal vztah? Proč na rozdíl od jiných uspěl i po sametové revoluci?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist