Vyhyneme! A vy o tom mlčíte! ČT pod palbou milovníků Grety
Veřejnoprávní Česká televize rozhorlila aktivisty, kteří chtějí proti ní protestovat. Důvodem je to, že se podle nich věnuje málo klimatu. Píše o tom server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 08:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

Babiš po show Grety: Nestrašme se, že vyhyneme. Překvapil mě ten tón
Jako zajímavý označil český premiér Andrej Babiš pondělní projev mladé švédské aktivistky Grety Thunbergové na klimatickém summitu v New Yorku, překvapil ho ale tón, který 16letá dívka na adresu státníků zvolila. Světové vůdce ve velmi emotivním proslovu zkritizovala za jejich nečinnost v boji proti změnám klimatu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Zasloužíte si neštěstí! Po projevu Grety padlo něco neuvěřitelného
Zasloužíme si armagedon? I nad tím přemýšlí po projevu šestnáctileté švédské aktivistky Grety Thunbergové brněnský expolitik Martin Freund.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Miloš Horký: Záhada kolem „zjevení“ Grety rozluštěna
Největším mediálním trhákem posledních dní je Greta Thunberg. "Zjevení" Grety Thunberg dokonce zastiňuje pokulhávající mediální stíny chudých a zbídačelých lidí v subsaharské Africe, válečné hrozby na Středním východě, virtuální hrozby Číny a Ruska, atd.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Žil ve Skandinávii a má strach z Grety: Nechápu, jak lidé ve třicátých letech za Hitlera nemohli tušit, co se blíží. Teď to vidím na vlastní oči
Programátor Andrej Ruščák je znám především svými zasvěcenými komentáři života ve Skandinávii, kde několik let žil. Proto není divu, že právě on obsáhle komentoval dramatický výstup švédské školačky Grety Thunbergové na Klimatickém panelu OSN v New Yorku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Tiše mlčíte o tom, jak to bude se solidární přirážkou pro lidi s nejvyšším příjmem. To je hra na závist
Ústní interpelace na premiéra na 55. schůzi sněmovny 23. února 2017:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Nejsme součást Německa! říká Tereza Spencerová „kolegům“ Grety. A kreslí smutný obraz USA
OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ „Zatím ještě nejsme oficiální součástí Německa, a tak o tom nijak moc nepřemýšlím,“ odpovídá analytička Tereza Spencerová na dotaz, „jak přispějete k záchraně klimatu“, který nyní zaznívá v německých médiích. Vyjadřuje se i k faktu, že s „kolegy“ Grety Thunbergové se vyfotil ministr Petříček. Rozkrývá reálné mocenské poměry v Íránu, věnuje se demonstracím v Rusku a bez stranění Trumpovi, či jeho odpůrcům popisuje náladu v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Fakultní nemocnice Ostrava: Zaplatila je parta milovníků malých motorek
Malí pacienti na Oddělení dětské hematoonkologie FN Ostrava teď budou moci sledovat své oblíbené pořady na nových televizorech
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Kalousek vytáhl na pomoc Gretě. Se zvučným jménem v zádech
Poslanec TOP 09 Miroslav Kalousek na svém twitteru vytáhl jméno odborníka, který se zastává švédské aktivistky Grety Thunbergové. Je jím první porevoluční ministr životního prostředí, geochemik a ekolog Bedřich Moldan. „Mně je to sympatické, rozhodně to podporuji, a jestli to rozděluje společnost… co se dá dělat?“ píše k vystupování Grety Thunbergové Moldan. „Opravdu si někdo myslí, že jeho slova jsou ‚ideologií progresivního levičáka‘?“ ptal se pak Kalousek. Kladný pohled na mladou aktivistku však většina české politické scény nesdílí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ten tón, agresivita a hysterie... Babiš ztrhal projev Grety. A také prozradil, proč se nehrnul na summitu k mikrofonu jako třeba Čaputová
Premiér Andrej Babiš (ANO) se zařadil mezi kritiky pondělního vystoupení švédské aktivistky Grety Thunbergové v newyorském sídle OSN na klimatickém summitu, která divákům v sále sdělila, že jsou zlí lidé. A pohrozila také, že je „bude sledovat“ a v případě, že selžou, mladá generace jim to nikdy neodpustí. Český předseda vlády se nyní obává, že kvůli jejímu hysterickému projevu se bude její kontroverzní vystoupení řešit více než klima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.9.2019 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist