Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.008x, což odpovídá cca 104.775-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Jste blbci, když oplakáváte Karla Gotta? Nejdrsnější slova o smrti Mistra. Babiš, Duka...
Lidé uctívají Karla Gotta proto, že jsou mediální negramotní. A hlavně proto, že jim to řekl Andrej Babiš, jinak též „úchylný oligarcha“. To si myslí divadelní kritik Vladimír Just. Poslední zbytky zdravého rozumu vidí v chování Tomáše Halíka nebo Karla Schwarzenberga, kteří si podle něj proti kýči a hysterii dokázali zachovat zdravý rozum.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 09:35, prečteno: 13x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

„Kopali jste do Gotta? Konec!“ Pochválil Mistra, přišlo zlo. Tak Vadim Petrov přešel k činu
Člen RRTV Vadim Petrov napsal na svůj facebook, že díky plivancům na Karla Gotta si prý mohl pročistit seznam virtuálních přátel. „Je to jako s plevelem. Když ho necháme, ničí nám zahradu. Když tolerujeme zlo a zášť, kazí nám život,“ napsal. Jan Vodička z České pedagogické asociace napsal, že si díky nalezené písničce věnované Palachovi upravil na Gotta názor. A něco napsal i europoslanec Jan Zahradil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Karle, děkuji. Vzkaz od Dominika Duky
Kardinál Dominik Duka se na svém facebooku přidal k zástupu osobností, které se vyjádřily ke smrti zpěváka Karla Gotta. Duka ocenil Gottův mimořádný talent a písně, kterými „nám dělal radost i v dobách neradostných“, napsal kardinál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Gott? „Hovno u cesty jste, pitomci. Kdákejte,“ udeřil Ivan Vyskočil. Režisér jinak o Antichartě. Petra Janů a další o Mistrovi
ANKETA „Kdo, když ne Karel Gott, by si tolik zasloužil poctu státního pohřbu? Byl to hodný člověk, obrovský profesionál! A připomínání Anticharty? Vždyť to je směšné! Pojmenovat po něm nějaké významné místo!“ Nejen taková slova zazněla od známých osobností na adresu Karla Gotta. Pro ParlamentníListy.cz na zpěváka zavzpomínal režisér Jiří Adamec, zpěvačka Petra Janů, herci Ivan Vyskočil, Jan Kuželka a Michal Gulyáš, spisovatelé Jan Bauer a Bruno Solařík, hudebník Petr Štěpánek, bloger Ladislav Větvička, hudební producent Aleš Trdla i moderátor Slávek Boura. Někteří přidali i osobní zážitek s Mistrem. Jiní prozradili, co si myslí o těch, kteří se do Karla Gotta strefují i po jeho smrti. A padla dost drsná slova!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Stydíte se? Jste sami! Po pohřbu Gotta: Režisér a jeho přítel účtuje a srovnává Schwarzenberga s...
ROZHOVOR „Napadlo mě, jestli cítí zahanbení ti, kteří Karla Gotta pomlouvali a svými nechutnými výlevy uráželi, jestli si uvědomili, jak jsou v této zemi osamocení a jak neměli pravdu…,“ říká režisér Jiří Adamec s tím, že v chrámu sv. Víta sledoval lásku linoucí se ze všech hostů směrem k Mistrovi i pohnutí čelných představitelů státu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz řekl svůj názor k tomu, co řekl Pavel Rychetský ohledně pohřbu pro Vlastu Chramostovou. Vyjádřil se i k různým výrokům na adresu Mistra. Nevynechal kritika Rejžka ani Karla Schwarzenberga. V té souvislosti také připomněl slova jednoho předlistopadového politika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2019 v 05:35, zobrazit podobné
„Šílený! Neúcta k disentu!" Tomáš Halík a Michael Kocáb k pohřbu Karla Gotta. Mnozí budou nadávat
Exministr Michael Kocáb a kněz Tomáš Halík se vyjádřili k pohřbu Mistra Karla Gotta. Vláda včera schválila státní pohřeb, dnes premiér Andrej Babiš (ANO) uvedl, že půjde o pohřeb se státními poctami. Kocáb prohlásil, že právě státní pohřeb Gotta může rozdělit národ, Halík považuje Gottův pohřeb v katedrále za šílený a nevkusný nápad.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
České dráhy posílí vlaky k uctění památky Karla Gotta
V souvislosti s pietními akcemi k uctění památky mistra Karla Gotta ve dnech 11. a 12. října České dráhy v předstihu vytipovaly dálkové spoje, u kterých na základě údajů z rezervačního systému očekávají zvýšený zájem cestujících.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Dominik Duka: Promluva z pohřbu Karla Gotta
Při pohřební mši v katedrále sv. Víta dne 12. října 2019 promluvil k zarmoucené rodině kardinál Dominik Duka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš svým chováním znevažuje úmrtí Karla Gotta
"Gott bude mít státní pohřeb, pokud si to rodina bude přát", sdělil národu premiér Andrej Babiš následující den po úmrtí Karla Gotta.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.10.2019 v 10:40, zobrazit podobné
Gejzíry nenávisti babišovců a okamurovců! Šafr dostal „sodu“ a teď si stěžuje, co se o sobě dozvěděl. Kvůli Gottovi
Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr upozornil, že pokud předseda vlády Andrej Babiš (ANO) navrhoval státní pohřeb pro populárního zpěváka Karla Gotta, chtěl se na smrti populární osobnosti jen zviditelnit. Jenže když tato slova vplula do veřejného prostoru, Šafr prý dostal pořádnou sodu. Podrobně popsal, co všechno se poté o sobě dozvěděl...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist