Čtyři, tři, dva, jedna, prásk. Radní Rozhlasu to odpálil. Bakala na útěku… A to je teprve začátek
NEWSROOM TOMÁŠE KŇOURKA Není nad iniciativní blbce. Tato věta mě napadla při pročítání monitoringu tisku, který si u firmy Monitora objednal Český rozhlas. Přichází každé ráno a informuje, kdo a jak na mediálním poli referoval o Českém rozhlasu. Naprosto skandální je ale fakt, že firma Monitora ve svém seznamu vybrané publicisticko-zpravodajské internetové servery červeně označuje jako „dezinformační weby“, konstatuje v pravidelném příspěvku pro ParlamentníListy.cz rozhlasový radní Tomáš Kňourek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 12:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

Zm*d Bakala, odpálil nálož v přímém přenosu Zeman. A Bakala přestal mlčet. Právě se ozval
Prezident Miloš Zeman svým pondělním vystoupením opět rozčeřil společenské vody. Již tradičně neváhal použít v živém vysílání veřejnoprávního rozhlasu vulgarismus a označil miliardáře Zdeňka Bakalu za „zm*da“. Ale Bakala si to nenechal líbit a zareagoval...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Václava Klause nechali z Českého rozhlasu promluvit o EU. Šampion demagogie, ještě horší než Okamura, zuří v Respektu
Václav Klaus mladší promluvil na vlnách Českého rozhlasu o Czexitu. Vztah České republiky a Evropské unie přirovnal k manželství, kde dochází k domácímu násilí. Zlým manželem bijícím manželku Češku tady má být zřejmě Brusel. Když toto vyjádření zaregistroval server Respekt.cz, označil Klause za „šampiona demagogie“. A to byl teprve začátek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Ramadán, poteče spoustu krve. Londýn byl teprve začátek, uvádí publicista i s důkazy
Jiří X. Doležal v komentáři pro Reflex.cz varuje, že trojicí útoků v Británii masakr teprve začíná. Měli bychom počítat s tím, že teroristé během svého muslimského ramadánu, budou chtít prolít mnohem víc evropské krve.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zdeněk Bakala pro Česko dělal dobro. Ještě se ukáže! řekla jasně jeho manželka, šéfka Erika Taberyho
Hostem pořadu Řečí peněz Českého rozhlasu Plus byla Michaela Bakala, manželka uhlobarona Zdeňka Bakaly. Ten je v Česku popotahován za OKD i za kauzu bytů s tím související.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Centrum paní Romancovové má výsledky: Jedna odhalená dezinformace za čtyři měsíce
Za čtyři měsíce fungování jedna odhalená dezinformace. Takový je výsledek práce Centra proti terorismu a hybridním hrozbám na Ministerstvu vnitra. Jak konstatuje dnešní vydání MF Dnes, cenzura se tak nekoná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Nic vracet nebudu, vzkázal Bakala přes advokáta. Nebetyčná drzost, odepsal server
Na webu VašeVěc se objevil komentář k aktuálnímu dění ohledně žaloby podané současným vedením OKD na miliardáře Zdeňka Bakalu. Podle vyjádření Jana Kalvody, který je právním zástupcem Bakaly, nehodlá bývalý spolumajitel OKD Zdeněk Bakala na základě žaloby žádné peníze vracet. Má jít o dvacet čtyři a půl miliardy korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Česko si připomene začátek květnového povstání i osvobození Plzně
Česká republika si dnes připomene začátek květnového povstání českého lidu. Pietní akce se budou konat především v Praze na místech, kde před 72 lety povstání začalo. Tedy zejména u budovy Českého rozhlasu, o který povstalci sváděli tvrdé boje s německými jednotkami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
GA ČR: Ceny za nejlepší výzkum si odnesli jedna vědkyně a čtyři vědci
Cena předsedkyně Grantové agentury České republiky 2018 již zná své držitele – získalo ji pět řešitelů nejlepších projektů základního výzkumu. Letošními laureáty jsou jedna vědkyně a čtyři vědci, kteří si ocenění převzali 26. září 2018 v refektáři Profesního domu Matematicko-fyzikální fakulty UK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Začátek procesu brexitu považuje Zaorálek za neštěstí
Český ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) odmítá trestání Velké Británie za odchod z Evropské unie. Země podle něj byla dobrým partnerem a doufá, že jím i zůstane. Oficiální začátek brexitu, ohlášený na dnešní odpoledne, neznamená pro EU šťastný den, řekl dnes během jednání vlády Zaorálek novinářům. Jedná se podle něj naopak o neštěstí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
„Je to hnus!“ Místopředseda Rady Českého rozhlasu se pustil do Jandáka
Radní Českého rozhlasu Vítězslav Jandák veřejně prohlásil. že až potká matadora hudební publicistiky, osmdesátiletého Jiřího Černého, tak „mu ji flákne“. Tímto svým výrokem řadu lidí pobouřil. Rozzlobil tím i místopředsedu Rady Českého rozhlasu Jiřího Vejvodu. „Je to hnus,“ ohodnotil Jandákovo vyjádření Vejvoda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist