Jiří Beck: Zapojení českého průmyslu bylo podmínkou. Izraelci ji ale neplní
Izraelská firma ELTA Systems, která má české armádě dodat radary MADR v hodnotě 3,5 miliard Kč, neplní zásadní podmínku kontraktu. Tou je 30% zapojení českých firem do výroby. Česká ekonomika tak může přijít až o 1 miliardu korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 13:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

Armáda v příštích letech plánuje pořídit víceúčelové bezpilotní prostředky
Ve středu 10. října se na Ministerstvu obrany ČR uskutečnil průmyslový den, jehož cílem byl průzkum trhu na pořízení víceúčelového taktického bezpilotního prostředku. Hlavním tématem jednání bylo informovat potencionální dodavatele a zjistit možnosti zapojení českého obranného a bezpečnostního průmyslu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Největší krveprolití za celá léta. Mezi Izraelci a Palestinci to vře
V Izraeli znovu teče krev. Na obou stranách umírají lidé. Napětí mezi Izraelci a Palestinci v posledních dnech dosahuje takových výšin, jaké už pár let pamatuje málokdo. Izraelci nainstalovali detektory kovů před mešity v Jeruzalémě a muslimové se bouří
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ministryně Nováková ocenila osobnosti českého průmyslu
Ministryně Marta Nováková předala v úterý v rámci Medaile ministra průmyslu a obchodu čtyřem osobnostem českého průmyslu za jejich celoživotní přínos pro rozvoj našeho průmyslu a obchodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Na ČVUT se uskuteční diskusní fórum o budoucnosti českého průmyslu a jeho vazbě na kvalitní technické vzdělávání
Vedení Českého vysokého učení technického v Praze a Svazu průmyslu a dopravy České republiky pořádají dne 24. října od 10.00 hodin diskusní fórum nazvané Budoucnost českého průmyslu je závislá na kvalitním technickém vzdělávání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Ministryně Nováková v EU podpořila vyšší zapojení žen do oboru IT
Ministryně průmyslu a obchodu ČR Marta Nováková dnes zahájila svá jednání v Evropské unii pracovní snídaní s rakouskou ministryní pro digitalizaci a podnikatelské prostředí Margarete Schramböckovou. Hlavním tématem snídaně, kterou organizovalo rakouské předsednictví, byla vyšší míra zapojení žen do digitalizace „More women in digital“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Izraelci jsou ve své zemi právem a legálně
Štvou mě pomluvy, že se Židé prý zmocnili své současné domoviny násilím a ukradli cizí majetek. To není pravda! Izraelci se usídlovali na opuštěných místech a svůj majetek kupovali od původních majitelů za místně obvyklé ceny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
MPO: Příprava zákona o zapojení obcí do výběru lokality hlubinného úložiště bude pokračovat
Vláda podpořila myšlenku věcného záměru zákona o zapojení obcí do výběru lokality hlubinného úložiště vysokoaktivních radioaktivních odpadů, ale uložila Ministerstvu průmyslu a obchodu, aby v nové verzi upravilo ta ustanovení, která by mohla být v rozporu s dalšími zákony nebo ústavním pořádkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jiří Paroubek: Podivné útoky na ministryni průmyslu
Ministryně průmyslu není asi žádné velké světlo. Tedy myslím, politicky. Někdy mně připadá, že se na ministerstvu pohybuje jako slon v porcelánu. Na druhé straně je osobou z podnikatelského prostředí a určitě zná základní reálie českého národního hospodářství. Udělala ve své funkci nicméně řadu chyb... Ale v těchto dnech se jí musím zastat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Ústecký kraj: Zapojení do projektu Seniorská obálka
Ústecký kraj zacˇal pilotní fázi projektu testovat na Litomeˇrˇicku. O projekt byl velký zájem ze strany samospráv právě už během této pilotní části. Z tohoto du°vodu nebylo nutné cˇekat na vyhodnocení a bylo prˇistoupeno k zapojení se do projektu na celém území kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist