Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.681x, což odpovídá cca 87.712-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Trapný Karel Gott s tím jeho velkým úsměvem, ta Anticharta... Faráři nedá spát velkolepý pohřeb Mistra, pustil se i do Duky
Evangelický farář a bývalý mluvčí Charty 77 Miloš Rejchrt odmítá pohřeb se státními poctami pro Karla Gotta. „Pohřeb se státními poctami bych nedělal nikomu. Takové pohřby se státními poctami akorát vytvářejí z lidí ikony a modly a kult osobnosti,“ řekl Rejchrt a dodal, že oslavovat někoho jen proto, že má sametový hlas, mu přijde špatné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 17:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

Gott, on není mrtvej? Pustil to do kalhot. Jiří Mádl se bavil nad tím, jak Mistra označily děti
Novináři se malých dětí zeptali, zda znají Karla Gotta. Dozvěděli se, že Karel Gott je něco jako Chuck Norris, že je pěkný, že se jim nelíbí, že je mu sto let a „že to pustil do kalhot“. Nad souborem pestrých odpovědí se královsky bavil herec Jiří Mádl, který se o svou radost podělil na sociální síti Facebook.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Zaorálek: Karel Gott spojoval lidi. Učil nás žít spolu
Karel Gott podle ministra kultury Lubomíra Zaorálka (ČSSD) především spojoval národ a učil lidi žít společně v dobrých vztazích. „Připadá mi důležité to říci, protože se mi zdá, že je to jeho hlavní tendence, spojovat lidi,“ řekl Zaorálek novinářům na mimořádné tiskové konferenci. Karel Gott by si podle Zaorálka zasloužil státní pohřeb a vše prý nasvědčuje tomu, že se tak stane.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Šafr: Gott je symbol selhání národa! Jeho písně? Zamilovaná prázdnota
Šéfredaktor deníku Forum24.cz Pavel Šafr se domnívá, že zesnulý zpěvák Karel Gott je kromě úspěchu i symbolem národního selhání. A ptá se, zda právě proto má mít státní pohřeb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Kdyby Gott uměl lépe anglicky, tak by ve světě... Přínos mistra Česku? Obrovský, po desítky let, shrnuje ekonom
Známý český ekonom Lukáš Kovanda se ve svém komentáři vyjádřil ke včerejší smutné události, kdy zpěvák Karel Gott podlehl akutní leukémii. V něm se pokusil přínos mistra exaktně vyčíslit. „Odešel člověk, po němž prostě vzniklou ‚mezeru na trhu‘ zaplnit jen tak nelze,“ říká ekonom.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Gott a pohřeb s poctami? Proč zrovna on? Normalizační kýč. A další tvrdá slova. Kněz se v ČT ošíval
Občané se budou moct rozloučit s Karlem Gottem v pátek 11. října na Žofíně. V chrámu sv. Víta proběhne o den později mše. Gott nebude mít státní pohřeb, ale pohřeb se státními poctami. Skladatel Michal Horáček konstatoval, že státní pohřeb by Gottovi navrhl snad jen někdo, kdo by chtěl slavnému zpěvákovi ublížit. Pro úplnost dodejme, že uspořádání státního pohřbu navrhl premiér Andrej Babiš (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Gott a státní pohřeb? Srovnání s... Čtěte sami. Od novináře, který nadává, že jeho šéf ubližuje Gretě
Státní pohřeb pro zesnulého zpěváka Karla Gotta, nebo ne? Otázka, o níž se od včerejšího dne diskutuje nejen na sociálních sítích. Vyjádřil se k tomu i komentátor Jiří X. Doležal. Státní pohřeb schválila vláda, nyní se čeká na vyjádření rodiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Vladimír Ustyanovič: Odešel Mistr Karel Gott – Národní umělec
U Mistra Karla Gotta pojem Národní umělec se netýká jenom výše uvedeného titulu, ale také podstaty jeho veškerého konání. Národ jej zbožňoval , nejen pro jeho umělecký přednes, ale také pro jeho skromnost a lidskost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Forejt vysvětloval, proč státní pohřeb není pro Gotta: Bylo by to přímo porušení zákona
Podle bývalého hradního protokoláře Jindřicha Forejta by zesnulý zpěvák Karel Gott neměl mít státní pohřeb, ten je jen pro prezidenty. „Stažení vlajky bylo porušením protokolu,“ míní také Forejt pro Seznam Zprávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Gott? „Veksláci, Mrázek! Státní pohřeb ne!“ zní od Bakalových novinářů
V úterý před půlnocí zemřel slavný český zpěvák Karel Gott. Během středečního dopoledne se objevilo množství vděčných a dojatých vzpomínek od umělců, politiků i obyčejných občanů. Poněkud svérázné vzpomínky se ale začaly ozývat od redaktorů vydavatelství Economia milirardáře Zdeňka Bakaly.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Janda z Olympicu: Fandil jsem Drahošovi a lidé na mě byli zlí. Anticharta? Nikomu jsme neublížili. A Karel Gott...
Hostem pořadu DVTV.cz byl zpěvák a frontman skupiny Olympic Petr Janda. Mimo jiné hovořil o antichartě, ale i o tom, jak v prezidentské volbě podpořil Jiřího Drahoše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist