Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.517x, což odpovídá cca 131.333-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Autodrom Most: Podzim se hlásí, nástrahy spojené s ochlazením by řidiče neměly překvapit
Řidiče čekají po jarním a letním klidném období opět nástrahy podzimu a zimy. Výrazně se ochladilo, v noci už teploty klesají k bodu mrazu. Projevuje se to samozřejmě také na silnicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 18:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

Autodrom Most: Podzim se už přihlásil ochlazením a mlhami, řidiči musejí být ostražití
Sluncem prozářené dny jsou s největší pravděpodobností minulostí. Podzim už převzal vládu nad počasím. Výrazně se ochladilo, mlhy halí stále častěji města, obce a krajinu nejen ráno, leckde se opar nezvedne ani do večera. Změna podnebí se projevuje také na silnicích. Je proto nutné, aby se jí řidiči přizpůsobili, byli ostražití a zbytečně neriskovali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Dopravní beseda řidiče z řad seniorů zaujala, nahlédli i do zázemí okruhu
Mostecký autodrom navázal ve čtvrtek odpoledne na aktivity zaměřené na bezpečnost silničního provozu další bezplatnou dopravní besedou pro řidiče a řidičky ve věku 65 a více let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Bezpečná jízda v hutné podobě. To je kurz Safety Experience
Jednou ze zásadních priorit společnosti AUTODROM MOST je důraz na bezpečnost. Vedle maximální možné ochrany zdraví a života jezdců, diváků a zaměstnanců organizuje také kurzy bezpečné jízdy pro veřejnost s cílem připravit řidiče na krizové situace, jimž mohou dnes a denně čelit na silnicích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Projekt Jedu s dobou pokračuje, kurzy bezpečné jízdy pro seniory začínají v dubnu
Celorepublikový projekt Jedu s dobou, určený pro řidiče a řidičky starší 65 let, pokračuje i v letošním roce. Mostecký autodrom patřil k nejvyhledávanějším z osmi center bezpečné jízdy mezi účastníky loňského premiérového ročníku projektu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Zvládání krizových situací si nyní řidiči mohou vyzkoušet i za šera a v noci
Mostecký autodrom připravil pro řidiče novinku v nabídce kurzů bezpečné jízdy. Zvládání krizových situací na výcvikových plochách polygonu si nyní mohou vyzkoušet i v podmínkách snížené viditelnosti, tedy za šera i úplné tmy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2019 v 12:35, zobrazit podobné
„Uprchlíci“ zavraždili řidiče kamionu. Postavili mu zátaras, on narazil a uhořel. A další informace z místa, kde boduje Marine Le Penová
Ačkoli francouzská vláda nechala loni na podzim uprchlický tábor u přístavu Calais vyklidit, problémy v této oblasti neustávají. Uprchlíci usmrtili řidiče kamionu a úřady do mimořádně nebezpečné oblasti posílají další posily. Calais se nachází v regionu, kde úspěšně vyhrála volby předsedkyně Front National Marine Le Penová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Řidiči mají šanci odmazat si trestné body nyní i po Novém roce
Konec roku nabízí výhodu pro řidiče, kteří nasbírali větší počet trestných bodů. Odečíst si je z registru při školení bezpečné jízdy, jež pořádá mostecký autodrom, totiž mohou ze zákona jen jednou v kalendářním roce. „Kdo se tedy zúčastní školení u nás 15. nebo 29. prosince, a přesto mu ještě nějaké body zůstanou, může se znovu nechat proškolit už zkraje nového roku. Nejbližšími termíny jsou 6. a 19. leden,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Autodrom Most: Již prvním sněhem zbělel den, správný řidič je stále připraven!
I když ročním obdobím nyní plně vládne podzim a ještě déle než měsíc bude, nástupkyně zima už o sobě dává vědět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Klimatolog Václav Cílek dělá jasno: Nemluvte pouze o klimatické změně. Jsou prognózy, které v roce 2050 počítají s ochlazením
Ze změny klimatu se stalo politikum, ale nevidím to zase tak černě... říká klimatolog, geolog, popularizátor vědy, spisovatel a překladatel RNDr. Václav Cílek, CSc. Jaké jsou tři hlavní problémy spojené s klimatem? Jak souvisí populační vlna s genocidou? Chystá se skutečně exodus desítek milionů afrických uprchlíků do Evropy? A kterak zásadně mohou klimatické změny ovlivnit celosvětovou budoucnost?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Vánoční dárek od autodromu? Zážitek, adrenalin i bezpečnost!
Nastává období každoročního zamyšlení, čím překvapit své blízké pod vánočním stromečkem. Mostecký autodrom má řešení. Jeho originální dárek nabízející zážitek, adrenalin i bezpečnost totiž potěší nejen muže! Také dámy si jistě rády užijí napínavých chvil při sledování závodů, v horkém sedadle spolujezdce na dráze, nebo si prověří své řidičské návyky a dovednosti v kurzu bezpečné jízdy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist