Občas ztrácím naději. Poslankyně šla žít do severočeského ghetta. Toto zažívá
Poslankyně z hnutí ANO Eva Fialová si řekla, že si zkusí nějaký čas, přesněji řečeno půl roku, žit v Předlicích, ve čtvrti Ústí nad Labem, která bývá označována za problematickou lokalitu. V tuto chvíli má za sebou čtyři měsíce života v této vyloučené lokalitě a sama přiznává, že z toho, co vidí kolem sebe, ztrácí naději.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 19:35, prečteno: 12x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

Jako v Africe! Poslankyně ANO šla na půl roku bydlet do ghetta, teď o zážitku mluví
ROZHOVOR Poslankyně hnutí ANO Eva Fialová si na půl roku pronajala byt v sociálně vyloučené lokalitě v ústeckých Předlicích. S tím, co na místě zažila a jak situaci v sociálně problematických oblastech na severu Čech vidí, se svěřila v rozhovoru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Polským Židům vadí, že Trump ve Varšavě mine pomník hrdinů ghetta
Vedoucí představitelé polské židovské obce kritizovali program dnešní návštěvy amerického prezidenta Donalda Trumpa ve Varšavě. Nelíbilo se jim, že se současná hlava Spojených států na rozdíl od svých předchůdců nechystá zastavit v Památníku hrdinů varšavského ghetta. Památce židovských bojovníků ale vzdala hold Trumpova dcera Ivanka, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Zvrácenost. Západ chce u nás vytvořit imigrantská multikultrní ghetta. Musíme bránit naši vlast před kolonizátory z Bruselu. Poslanec od Okamury se dost zlobí na EU
ROZHOVOR „Dohodě Dublin IV. je třeba se bránit za každou cenu. Je z ní cítit úporná snaha Západu vytvářet multikulturní ghetta i v zemích bývalého východního bloku, které ještě nemají problémy související s imigrací nepřizpůsobivých kultur,“ říká poslanec SPD Jan Hrnčíř.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Spása naší demokracie, nebo vlastní pohřeb zaživa?
Spasí ČSSD českou demokracii tím, že se nakonec podvolí, vstoupí do koalice s ANO, a nechají se pohřbít zaživa? Nebo budou tvrdí, neústupní, a ANO ustoupí požadavkům sociální demokracie? 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.4.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Zvrácenost. Západ chce u nás vytvořit imigrantská multikulturní ghetta. Musíme bránit naši vlast před kolonizátory z Bruselu. Poslanec od Okamury se dost zlobí na EU
ROZHOVOR „Dohodě Dublin IV. je třeba se bránit za každou cenu. Je z ní cítit úporná snaha Západu vytvářet multikulturní ghetta i v zemích bývalého východního bloku, které ještě nemají problémy související s imigrací nepřizpůsobivých kultur,“ říká poslanec SPD Jan Hrnčíř.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Terezín si připomene utrpení obětí zdejšího ghetta
Památník Terezín si dnes připomene utrpení obětí zdejšího ghetta a věznice gestapa. Tryzny na Národním hřbitově se každý rok účastní stovky lidí. Kromě těch, kteří Terezínem během druhé světové války prošili, i jejich blízcí, politici i diplomaté. Hlavní projev letošní Terezínské tryzny přednese předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO), píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Před 75 lety vyšlo první číslo časopisu z Terezína Rim Rim Rim
První číslo časopisu Rim Rim Rim, který vydávaly a tvořily děti z terezínského ghetta, vyšlo 25. února 1944. Na časopisu se podíleli chlapci ve věku od 12 do 16 let z budovy bývalé terezínské školy (v době ghetta označené jako objekt L 417). Časopis měl řadu vědecko-naučných rubrik, obsahoval reportáže, povídky, věnoval se i aktuálnímu dění a otiskoval básně a další prozaická díla na téma života v Terezíně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Černochová (ODS): Chceme být nadějí pro všechny lidi, kteří chtějí žít ve svobodě
Oblíbená starostka Prahy 2 a poslankyně Jana Černochová, předseda pražské ODS Filip Humplík a bývalý ředitel sítě gymnázií PORG Václav Klaus ml., to je první trojice kandidátní listiny občanských demokratů v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Sprostoty. Nenávist vůči všemu ruskému dosáhla vrcholu. A toto nemůže přinést nic jiného než katastrofu. Huml o tom, co přijde
ROZHOVOR Podle poslance ČSSD Stanislava Humla Brexit signalizuje, že v EU dochází k odstředivým tendencím a značná část populace velké a bohaté země, což Velká Británie bezesporu je, je s členstvím nespokojena. Hrozí dominový efekt. Volba prezidenta USA přiváží změnu v politice velmoci, která je nadějí, že přestane svět kráčet ke konfrontaci. A toto nás čeká v novém roce…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 20:35, zobrazit podobné
A v hlavní roli – prezident České republiky!
Psal se rok 1968, rok, jenž skýtal naději brzké demokratizace společnosti, avšak zároveň rok, který tuto naději na další dvě desetiletí opět zabil. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 21.8.2018 v 18:40, zobrazit podobné
TOPlist