Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.695x, což odpovídá cca 88.443-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Greta? Šílené. Babiš měl velké štěstí. Ale... Poslanec Skopeček o symbióze Zemana s premiérem
ROZHOVOR „Je lež, že opozice nemá žádné konkrétní návrhy a řešení, a tuto lež rád šíří premiér Andrej Babiš, který chce snížit význam opozice,“ vysvětluje poslanec Jan Skopeček (ODS) s tím, že jsou v opozici velice aktivní, protože Babiše lze podle něj porazit pouze politicky, nikoliv přes jeho kauzy. Hnutí ANO má podle Skopečka štěstí, že začalo vládnout v době hospodářského růstu. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také označil projev Grety Thunbergové za šílený a navíc musel každému, kdo cítil k šestnáctileté aktivistce sympatie, otevřít oči. Podle Skopečka je dívka obětí zelené lobby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2019 v 21:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 09. 10. 2019

Související články

Pokud toto Babiš říká, tak je lhář a pokrytec. Poslanec Skopeček tvrdě reaguje na výrok o roli ODS v „devadesátkách“
ROZHOVOR Hnutí ANO za celé roky vlády prakticky nepohnulo s mnohými palčivými problémy této země. Tak na práci Andreje Babiše a jeho kolegů nahlíží poslanec ODS a ekonom Jan Skopeček. „Andrej Babiš není tím typem politika a premiéra, jakými byli v době premiérování a vedení svých stran například Václav Klaus či Miloš Zeman, jakkoliv s tím druhým jmenovaným nesouhlasím téměř v ničem,“ pokračuje v kritice premiéra Skopeček, který připomíná ideovou ukotvenost obou českých prezidentů. A následovalo rezolutní odmítnutí Babišova tvrzení, že v 90. letech Česku vznikly vinou ODS obrovské škody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Jakl? Jsem šokován, je to slušný člověk. Babišovy dotace jsou socialismus, říká poslanec ODS Skopeček
ROZHOVOR Dotace pro soukromé podnikání jsou zlo, domnívá se poslanec a ekonomický expert ODS Jan Skopeček. Premiér Andrej Babiš by si podle Skopečka měl vybrat, zda chce dál čerpat dotace, nebo mít politický vliv. Útok na Ladislava Jakla vnímá poslanec Skopeček jako ukázku šílenosti dnešní doby, růstu agresivity a netolerance odlišných názorů. „Jsem rád, že s ohledem na počet preferenčních hlasů zvítězili v osobách Jana Zahradila a Alexandra Vondry v rámci kandidátky ODS lidé, kteří se vůči EU vyjadřovali nejostřeji, resp. zastávali zdravý euroskepticismus a nepodlehli radám být více prounijní po vzoru TOP 09 a dalších,“ uvádí Skopeček k evropskému výsledku ODS, jejíž kandidátka byla namíchána z lidí s různorodým přístupem k další evropské integraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Mělo by to vyvolat řev, je to šílené… EU nám vyhrožuje kvůli imigrantům. Okamura není nacista, ČSSD je směšná a Babiš ukazuje svaly jen tu, ne v Bruselu. Poslanec ODS hovoří
ROZHOVOR „Je tragikomické, jak EU vyhrožuje ‚zlobivým‘ státům, které nechtějí otevřením se masové migraci opakovat tragické chyby některých evropských zemí, odejmutím dotací, respektive přesměrováním evropského rozpočtu. Tomu snad nepodlehneme a nenecháme se levně uplatit. Naše kultura a hodnoty jsou přeci cennější,“ říká místopředseda poslaneckého klubu ODS Jan Skopeček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
„Jezdím tam 15 let a nemám na ně štěstí.“ Podle šéfa organizace pomáhající uprchlíkům no-go zóny v Německu neexistují
Na téma migrace v internetové televizi DVTV diskutovali poslanec ODS Jan Skopeček a ředitel Organizace pro pomoc uprchlíkům Martin Rozumek, který nesouhlasí s poslancovým tvrzením, že Němci migraci nezvládají a rostoucí kriminalita je zde jen špičkou ledovce. „Německá společnost se bude kvůli migraci radikalizovat,“ říká Skopeček, který promluvil také o no-go zónách v evropských městech, k čemuž se později šéf organizace pro pomoc uprchlíkům vyjádřil na své sociální síti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Dálniční mýto: I ty, Skopečku?
Poslanec ODS Jan Skopeček je mi sympatický proto, že se neohání antibabišismem, ale kritizuje politiku úplatků voličům. Nicméně, i „mistr tesař“ se někdy utne, jak Skopeček dokázal v příspěvku pro Události ČT.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.6.2019 v 15:40, zobrazit podobné
Skopeček (ODS): Mít štěstí vládnout v době růstu není zásluha nikoho ze současné vlády
Komentář ke kandidatuře Andreje Babiše
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Skopeček (ODS): Dublin IV - jak se ubránit masové migraci
Poslanec a místopředseda poslaneckého klubu ODS Jan Skopeček dnes ve Sněmovně uspořádal seminář s názvem Dublin IV – jak se ubránit masové migraci. Podle něj Evropská unie migraci stále nezvládá a ani nařízení Dublin IV to nezmění. Cestu ven vidí Skopeček v řešení konfliktů v místě jejich vzniku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Laudát: Letáčky oslavující smrt našich vojáků? Sedět na deset let. Mimo NATO budeme lákavá kořist
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI „Andrej Babiš nic nemá vyřešeno a neřeší velké výzvy společnosti. Ani dluhy, investice nebo penze,“ říká bývalý poslanec za TOP 09 František Laudát. Ale Češi jsou podle něj velice konzervativní, co se týká rychlých změn. Dlouho měli trpělivost se sociální demokracií i ODS a teď nějaké roky budou mít bohužel pro českou společnost trpělivost i s Babišem, který v podstatě slibuje štěstí. Ale to se mu prý jednou vrátí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Minimální mzda je asociální nástroj, řekl Skopeček. Zavadil se ihned ohradil
Hosty Událostí, komentářů České televize byli dnes ekonomický expert ODS Jan Skopeček a poslanec Jaroslav Zavadil (nestr. za ČSSD). Hovořili například o srovnání platů jinde v Evropě a u nás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Karel Hvížďala: Babiš, Zeman a arogantní ANO
Zatímco před druhým zvolením potřeboval Miloš Zeman podporu Andreje Babiše, jako představitele nejsilnějšího politického subjektu, při pozdějším jmenování premiérem trestně stíhaného Babiše se karta obrátila, bez Zemana by nemohl být nikdy premiérem a spojení se utužilo.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 10.4.2019 v 18:41, zobrazit podobné
TOPlist