Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.725x, což odpovídá cca 142.187-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Nasírat lidi!“ natřel Jožo Ráž novináře. Rejžek nadává, Respekt zvrací. Ale padlo: Jebat! Klus a spol...
Po „skandálu“ Jarka Nohavicy, který křtil knihu sociologa Petra Hampla, je tu další. Tentokrát ze Slovenska. Jožo Ráž a kapela Elán natočili klip, ve kterém se unášejí bulvární novináři a Jožo Ráž mává pistolí. Pohoršit už se stačili i čeští novináři a kritici, například Jaroslav Kmenta nebo Jan Rejžek a Kamil Fila. Kmenta se označil za bývalého fanouška Elánu a mluví o odporném zneužití, Fila s Rejžkem mluvili o zvratkách. Ale našel se jeden obránce Elánu z řad režisérů. Prý jenom stará garda umí říkat věci tak, jak jsou. „Mladí umí akorát tak paštěkovat na Zemana,“ říká a označuje Tomáše Kluse za „ezoterické ňuňátko“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2019 v 08:35, prečteno: 15x

nejlepší články ze dne: 15. 10. 2019

Související články

Idiote, fašoune! Jan Rejžek zajel do Babišova muže, ale pak dostal pořádnou „sodu“. O co šlo?
Vysloužilý kritik Jan Rejžek napadl na Facebooku poslance Patrika Nachera. Jednalo se o filmový festival Mental power, kde měl v porotě zasednout jak Jan Rejžek, tak i Patrik Nacher. Rejžek ale účast odmítl s tímto: „Bych opravdu nemohl sedět v jedné řadě s kolegou porotcem Patrikem Nacherem, ambiciózním idiotem, který byl mezitím zvolen za ANO a šíří fašounské názory v Parlamentních listech,“ vyjádřil se Rejžek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
VIDEO Pistolí na novináře. Nový klip skupiny Elán u sousedů znechutil všechny, kdo vzpomínají na Jána Kuciaka
Nová píseň slovenské kapely Elán vyvolává kontroverze. Frontman Jožo Ráž v ní útočí na bulvární novináře, ve videoklipu je nechá zajmout a míří na ně pistolí. V textu se pak objevuje také návrh na „deratizaci“. Kapela nyní čelí kritice, zejména z důvodu loňské vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2019 v 21:35, zobrazit podobné
„Jdi do prdele, chcípni.“ Umělec Tomáš Klus se vyjadřuje k záchraně demokracie
Zpěvák Tomáš Klus je zděšen z toho, co se dnes děje v české společnosti. Je zděšen z toho, že šéf hnutí ANO Andrej Babiš spolupracuje v Poslanecké sněmovně s komunisty a s Tomiem Okamurou a jeho radikální SPD, přičemž se zdá, že to lidem nevadí. Andrej Babiš má velkou touhu po moci a to v situaci, kdy je společnost účelově rozdělována, aby se dala snáze ovládat. Přibývá útoků na veřejnoprávní média a novináře. Prosím, chraňme si je, žádá své spoluobčany Klus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Potřebujeme diktátora. Protože je tady takový bordel, že si tu každý dělá, co chce, říká Jožo Ráž
Slovenský zpěvák Jožo Ráž už padesát let okouzluje Čechy a Slováky. Skupina Elán dodnes patří k nejpopulárnějším. Kromě hudby však Ráž sleduje i politické dění. A při pohledu na Slovensko dospěl k závěru, že potřebuje diktátora.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2018 v 21:35, zobrazit podobné
„Špína a Bakala! Nedalo se to poslouchat!“ Nové informace kolem křiku stran Českého rozhlasu. Ten, kterému nadává Respekt, promluvil.
Mediální bouře, vyvolaná ohledně konce Petra Fischera ve funkci šéfa stanice Českého rozhlasu Vltava, má značné trhliny. Zásadním zjištěním je dezinformace šířená týdeníkem Respekt a jeho redaktorem Jaroslavem Spurným. ParlamentníListy.cz zjišťovaly, jak se celá situace vyvíjela.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Jan Rejžek shání bydlení. Rychle
Jan Rejžek se ještě před pár dny pyšnil tím, že je obyvatelem Prahy 7, která zvolila ty správné lidi. Nyní ale jeho vztah s vyhlášenou Mekkou pražských hipsterů nejspíš končí. Novinář na sociální síti informoval, že akutně a rychle shání nové bydlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Nacistická bába, padlo o Merkelové. Přitvrzuje i Hrad. Ivan Gabal nadává Čechům. Od Bakaly zní: Kecy Okamury neposlouchat
Německá kancléřka Angela Merkelová se vyjádřila k vysídlení řady německy mluvících obyvatel ze svých zemí. Oznámila světu, že ani hrůzy druhé světové války neospravedlňují vyhánění lidí z jejich domovů. Tato slova zvedla ze židle prezidenta Miloše Zemana, premiéra Andreje Babiše (ANO), sociálního demokrata Jaroslava Foldynu a řadu dalších lidí. A ani několik hodin po slovech Merkelové není klid. Na hlavu jí prší další české reakce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Drsný vzkaz uprchlíkům od Jožo Ráže: Slovensko vám nic nedluží!
Populární zpěvák Jožo Ráž v rozhovoru pro slovenský server ParlamentnéListy.sk vyslal jasný vzkaz všem politikům. Domnívá se, že se dnešní svět nachází ve velmi problematické situaci a tu je třeba řešit. Stávající slovenský premiér Robert Fico má prý v tomto zpěvákovu důvěru. Opoziční politiky však vnímá jak neschopné rozvraceče. Zmínil i uprchlíky, Spojené státy a Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Organizátoři projektu Vlak Lustig: Respekt lže, je dezinformační. Zde jsou důkazy
Respekt v článku „Ať už nezkamení další knihy“ novináře Kundry uvedl několik lží. To alespoň tvrdí organizátoři projektu Vlak Lustig, kteří se obrátili na ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Zpěvák Klus po volbách: Vyražte do ulic a mluvte s jinými lidmi, jinak to tu dopadne špatně
Zpěvák Tomáš Klus si na serveru Forum24.cz posteskl nad tím, jak je Česká republika rozdělená. Bard má obavu, že je rozdělena až příliš, a apeluje na všechny občany, že povyšování se jedněch nad druhé, urážek a projevů nenávisti už bylo dost. Vyzývá lidi, aby vyšli do ulic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist