nejlepší články ze dne: 14. 01. 2020

Související články

Loutka Čaputová? V EU s ní mají další plány, tuší vědec a spisovatel Gustáv Murín
Globalizační klika vsadila na poslušnou loutku s jedním, ale přesto pochybným příběhem ekologické aktivistky. Slovensko bylo vybrané jako slabé místo Visegrádské čtyřky, jejíž síla a soudržnost zaskočily bruselské manipulátory, a ti mají s loutkou Zuzkou jistě další plány. Je o tom přesvědčen slovenský vědec a spisovatel Gustáv Murín. Ještě teď žasne nad tím, že před inaugurací Zuzany Čaputové byly slovenské děti ‚obdarované‘ pohádkou o ‚statečné Zuzaně‘. Nejčtenější deník zase vyhlásil čtenářskou soutěž o oslavnou báseň na prezidentku. Velebení nové hlavy státu podle Gustáva Murína předčí i stalinské praktiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 18:35, zobrazit podobné
USA ovlivňovaly volby v desítkách zemí. Puče, převraty. Potřebují velkého nepřítele, tak provokují Rusko. Válka s terorismem je totiž malý kšeft. Gustáv Murín promluvil
STO LET REPUBLIKY Český prezident Miloš Zeman je oblíbeným terčem domácí kritiky, ale jeho věcný a pozitivní postoj k Rusku, ale i k Číně, je opravdu státnický čin, kterým by se měly řídit i další státy střední a východní Evropy. Slovenský přírodovědec, spisovatel a publicista Gustáv Murín v té souvislosti říká, že si snad ještě pamatujeme mnichovskou zradu, ale i volání Českého rozhlasu, aby Rudá armáda přišla na pomoc Praze. Proto je podle něj dobré mít to stále na paměti a nenechat se ohlupovat momentálními propagandistickými kampaněmi financovanými globalizační klikou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Spisovatel: Tlustý smrad? Nechápu, co to bylo mezi Trumpem a Kimem. USA jsou nebezpečím pro celý svět
Slovenský přírodovědec, spisovatel, publicista a scenárista Gustáv Murín se na svém blogu na serveru Pravda.sk rozepsal o dnešním setkání amerického prezidenta Donalda Trumpa a severokorejského lídra Kim Čong-una.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Gustáv Murín: Typológia slniečkára
Pokúsme sa spolu pochopiť, čo sa to stalo, že sa z donedávna pokojného a prosperujúceho spoločenstva našich známych, susedov a kolegov odrazu vyčlenila taká až extrémne netolerantná, agresívne jednostranne zameraná skupina obyvateľov, ktorí nepripúšťajú pochybnosti o „jedinej pravde“, hoci je takou pozoruhodnou zbierkou lží, a ktorú ktosi nazval – slniečkári?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Sorosovy děti u nás oprašují univerzální scénář barevných revolucí, říká spisovatel a vědec Gustav Murín. Nesmyslná propaganda o klimatu a zelení zoufalci
ROZHOVOR Na Slovensku se podařilo se zahraniční pomocí nasadit do prezidentského paláce hned dvě loutky po sobě. A když se spisovatel a přírodovědec Gustáv Murín podívá, pod jakou palbou médií jsou jakž takž nezávislí politici Miloš Zeman a Andrej Babiš, má pochyby, jak dlouho si své postoje v takto toxickém prostředí mohou udržet. Z pozice vědeckého pracovníka v ochraně životního prostředí se velice ostře pouští do fatálně nevzdělaných evropských politiků, kteří skočí na každou ubohou atrakci, a to například v podobě zázračného děvčátka ze Švédska, které zachrání svět. Mladí, co chodí protestovat za záchranu klimatu, podle něj ani netuší, že do přírody nejde zasahovat jednostranně bez toho, aby se to neprojevilo jinde jako čirá katastrofa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Petr Žantovský: Dvě židle Murínovy zvědavosti
Gustáv Murín je dnes na Slovensku známý tím, že podal trestní oznámení na organizátory protestů, protože mu připomínali známý scénář barevných revolucí. Jeho blog na toto téma navštívilo 180 000 čtenářů. Také pro Literárky popsal nesystémový „projekt N“, který díky mohutné finanční injekci nemusí dbát na názor čtenářů, naopak, má ambici tyto názory „tvořit“ tak jak kdysi komunistická Pravda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Gustáv Murín: Češi se volbou Zemana a Babiše vzepřeli globální klice, která chce válku. Havel lhal a papouškoval. Kalousek je kůň v manéži, který jen chodí dokola a dokola
AUDIT ČESKÉ SPOLEČNOSTI Češi se tím, že volili Miloše Zemana a Andreje Babiše, vzepřeli globalizační klice, která už několik let pracuje na nové studené válce, protože potřebuje vydělávat na novém zbrojení. Tvrdí to vědecký pracovník Univerzity Komenského v Bratislavě a spisovatel Gustáv Murín, jemuž vadí, že se vrátil komunismus, jen převlečený za liberalismus. Nedávnou kauzu novičok považuje za britskou pomoc americké zbrojařské lobby, která potřebuje Rusko jako nepřítele. Při té příležitosti připomněl Václava Havla, který jako loutka opakoval staré mantry bez náznaku schopnosti samostatné úvahy kromě instrukcí od poradců z ambasády Spojených států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2018 v 21:34, zobrazit podobné
Vaše věc: Válečný konflikt velkých rozměrů doutná v Jemenu
Saúdská Arábie obvinila Írán z agrese kvůli dodávkám zbraní pro Jemen. Írán tvrzení Saúdů odmítl, a tak stojí tvrzení proti tvrzení a je otázkou, kde je pravda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Gustáv Murín: Ján Kuciak – mafiánska poprava novinára?
Šok a hrôza – takéto niečo sa tu nestalo ani v divokých 90. rokoch. Áno, zmizol vtedy Palo Rýpal, ktorý rýpal do žhavých mafiánskych tém. A práve preto občas zabrúsil aj do polosveta. Tam možno v jednej chvíli už nebolo cesty späť. Nevieme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist