Dražší elektřina? Topolánek v ČT vyložil karty. Vládě nezávidí...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2020 v 07:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 14. 01. 2020

Související články

Jako Hitler: Moc Turků nad Německem je silnější, než tušíme. Publicista vyložil karty
O současné krizi v německo-tureckých a v nizozemsko-tureckých vztazích píše na svém webu publicista a matematik Marian Kechlibar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Sobotka vyložil karty na stůl
Premiér Sobotka se pochlapil a na radu svých amerických poradců předvedl své volební trumfy. Pryč je všechno pokrytectví. Sobotka otevřeně přiznává, že úspěšní lidé nikdy nebudou volit ČSSD.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.2.2017 v 19:40, zobrazit podobné
Pravda o Topolánkovi. Všechno jinak. Zamlčená akce s Klausem a prokurátor Ištvan. Dobře obeznámený zdroj vyložil karty
ROZHOVOR „Ten jadrný a občas neotesaný chlapík je ve skutečnosti setsakra chytrý, sečtělý a vzdělaný, jeho politické analýzy jsou brilantní,“ říká o Miroslavu Topolánkovi publicista a hudebník Petr Štěpánek. Řekl svůj názor i na to, že Andrej Babiš označil Topolánka za nejzkorumpovanějšího premiéra v historii Česka. „Andrej se bojí. Jestli někdo vidí do jeho špinavých obchodních a politických praktik a jestli někdo může zkřížit jeho plány na totální ovládnutí celé republiky, pak je to právě Topolánek, valašský střelec,“ míní Petr Štěpánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
České dráhy: Propojení funkcí In Karty a Plzeňské karty
ČD a Plzeňské městské dopravní podniky představily unikátní propojení funkcí In Karty a Plzeňské karty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Petr Dufek: Inflace na hranici tolerance ČNB
Podle očekávání se spotřebitelské ceny v březnu zvýšily o další dvě desetiny procenta a posunuly tak meziroční inflaci na horní toleranční hranici centrální banky. Hlavní zásluhu na březnovém růstu cen měla podle statistického úřadu dražší elektřina, které sekundoval alkohol a pohonné hmoty. Levnější byly tentokrát dovolené.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Pošta je síťová služba, ztrátu z malých poboček musí kompenzovat výkony ve velkých městech
Sdružení místních samospráv ČR je i nadále připraveno konstruktivně jednat o zachování poštovních služeb na venkově. Podmínkou úspěchu takového jednání však je, aby státní podnik Česká pošta vyložil všechny karty na stůl, řekl v narážce na metodu výpočtu ztráty ČP člen předsednictva SMS ČR a starosta obce České Heřmanice Pavel Eliáš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
dTest: Jak je to s cenou plynu?
Elektřina a plyn bývají vzhledem k podobnému způsobu využití často označovány za sesterské komodity. Znamenají pro domácnosti především zdroj tepla. Čím se však od sebe zásadně odlišují, je jejich původ – zatímco elektřina se vyrábí, zemní plyn se těží. Projevuje se to na výši ceny pro konečné spotřebitele?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Topolánek: Babiš je sráč. Idioti volí idioty
Mirek Topolánek se pustil do Andreje Babiše. A padly verbální facky těžkého kalibru. Ve svém tweetu vzpomíná Topolánek na časy, kdy byl ještě premiérem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Čermák: Přišel čas, aby Trump vytáhnul alespoň nějakého králíka z klobouku
Nastal čas, aby nový americký prezident vyložil karty na stůl. Donald Trump jde poprvé promluvit do Kongresu. Všeobecně se očekává, že jeho fantastické daňové a výdajové plány budou konečně odtajněny. Ne, že bychom se dnes večer měli dočkat úplných detailů, nicméně základy, které budou silně spoluovlivňovat budoucí rozpočty USA, by měly být položeny. Na co by si trhy, podniky a investoři z Evropy měli dát pozor?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist