nejlepší články ze dne: 14. 01. 2020

Související články

Jágr to schytal směrem od Bakaly: Hokej není na prodej Číňanům!
Kritika spadající na hokejistu Jaromíra Jágra za to, že byl součástí delegace prezidenta Miloše Zemana při návštěvě Číny, aby propagoval lední hokej, nebere konce. Tentokrát se do něj na serveru podnikatele Zdeňka Bakaly pustil ve svém komentáři Jan Lipold. Pranýřoval jej za to, že se „spustil s rudými diktátory“ a je pro mnohé akorát velkým zklamáním.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
„Ne Trumpovi, ne válce!“ V Londýně protestují tisíce lidí
Agentura Reuters hlásí, že před americkou ambasádou v Londýně protestují tisíce Britů proti Donaldu Trumpovi. Občanům království se ani za mák nelíbí politika 45. prezidenta USA, který zakázal vstup na půdu USA muslimům ze sedmi zemí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Před švédskou ambasádou v Praze bude rušno. Konvička a Bartoš mají zákaz vstupu
Na sociální síti nedávno upozornil zasloužilý švédský kriminalista na nesmírný nárůst násilné kriminality páchané migranty. Jak sám předvídal, začal být popotahován. Čeští policisté se jej rozhodli zastat dnešní odpolední demonstrací před švédskou ambasádou, která se koná od 16:30. Informoval o tom server Ozbrojeneslozky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
FOTO Demonstrace před čínskou ambasádou. Co se tam dělo, nebylo vůbec pro citlivé povahy
Praktikující meditační praxe Falun Gong v sobotu 20. července demonstrovali před ambasádou Čínské lidové republiky v Praze. Prostřednictvím expresivního happeningu protestovali proti pronásledování meditační praxe Falun Gong ze strany čínského režimu a odebírání orgánů politickým vězňům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Umělci dělají ze Zemana chromého pitomce. Vysílá to stanice Zdeňka Bakaly
Server Aktuálně.cz, patřící do mediálního portfolia podnikatele Zdeňka Bakaly, přinesl nultý díl pořadu TOP SEKRET, jenž má přinést satirický vhled do zákulisí oslav 28. října na Pražském hradě. Legraci si dělá ze samotné hlavy státu, Miloše Zemana. V pořadu vystupuje divadlo Vosto5.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Macron s Trumpem mají společně připomínat konec první světové války. Ale ještě předtím se do sebe pořádně pustili
Francouzský prezident Emmanuel Macron přijal ve své zemi amerického prezidenta Donalda Trumpa. A jak píše server Seznam Zprávy, Macron to ještě před setkáním od Trumpa schytal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist