nejlepší články ze dne: 14. 01. 2020

Související články

MHMP: Pravidelná zkouška sirén
Ve středu 2. ledna 2019 se uskuteční na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
MHMP: Pravidelná zkouška sirén
Ve středu 1. listopadu 2017 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
dTest: Jaké triky používají inkasní agentury, aby zmátly dlužníka?
Některé inkasní agentury jsou schopné udělat téměř cokoliv, aby vymohly od dlužníka peníze. Nebojí se vzbudit dojem, že pokud dluh ihned nezaplatíte, navštíví vás v krátké době exekutor. Přitom často vymáhají více, než na kolik mají podle zákona právo. Jaké triky používají a na co si dát pozor?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
MHMP: Pravidelná zkouška sirén
Ve středu 3. ledna 2018 proběhne na celém území České republiky pravidelná zkouška provozuschopnosti jednotného systému varování a vyrozumění. Ve 12.00 hodin se rozezní sirény, které budou vysílat zkušební nepřerušovaný tón po dobu 2 minut.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Soukromníci: Nemocenská. O čem se moc nemluví
Zrušení karenční doby. To je jedno z hlavních témat na politické scéně posledních dnů. Socialisté a komunisté plamenně hřímají, že tento nástroj nepatří do 21. století. Jan Hamáček dokonce tvrdí, že kdo to myslí se zvyšováním blahobytu občanů vážně, musí být pro její zrušení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Průzkum: Úředníci se obávají přechodu na Národní elektronický nástroj
Od dubna platí, že všechny organizační složky státu a centrální zadavatelé musí s dodavateli zakázek komunikovat výhradně elektronicky a nesmí již přijímat žádné listinné nabídky. Už za měsíc by navíc měli k zadávání veřejných zakázek malého rozsahu začít povinně používat Národní elektronický nástroj (NEN). Úředníci a odborníci ale upozorňují, že nový systém je příliš pomalý, složitý a stát nestihl vyřešit mnoho jeho nedostatků. Sporné otázky i výhody elektronizace ve veřejných zakázkách dnes řešili odborníci se zadavateli na konferenci společnosti Otidea v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist