nejlepší články ze dne: 14. 01. 2020

Související články

Kruh autorů Liberecka: Odešel básník, novinář a překladatel Luboš Příhoda
V osmdesáti čtyřech letech zemřel 16. října 2019 Luboš Příhoda, textilák, novinář, publicista, překladatel, básník a editor.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Nejedlý: Zemanovo zdraví? V Rusku se říká „Nesuďme zdraví ostatních. Když se o ně budeme starat, ta kletba dopadne na naše blízké“
Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana je přetřásaným tématem již delší dobu. Nyní se k němu vyjádřil jeho poradce Martin Nejedlý, a to pro server Neovlivní.cz. „Nic na Zemana nemáte, tak řešíte jeho zdraví,“ podotkl Nejedlý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Zemanovo zdraví: Vyslovena vážná pochybnost
Slova komentátora Reflex.cz Bohuslava Pečinky pro server Info.cz o zdravotním stavu prezidenta republiky Miloše Zemana rozčílila jeho mluvčího Jiřího Ovčáčka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Noviny: Zeman vynechá jih Vietnamu, je tam vlhko. Jako jediný může kouřit v letadle
Prezident Miloš Zeman vyrazil na návštěvu Vietnamu. Ze zdravotních důvodů je však jeho program upraven, neúčastní se ekonomického fóra v Saigon Rex Hotelu. Tamní klima by bylo pro prezidenta příliš zatěžující. Informují o tom Lidové noviny, jenže v pondělním vydání dodávají, že Zemanovo zdraví je zřejmě natolik pevné, že smí kouřit ve vládním leteckém speciálu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
„Další Zemanovo blábolení!“ Patočka pořádně vypěnil
Prezident Miloš Zeman se ve středu ve svém projevu před českými velvyslanci na Hradě opět pustil do českých žurnalistů. Přirovnal je k blbounu nejapnému (dronte mauricijský), což je vyhynulý pták, který byl podle jeho slov právem vyhuben. Takové vyjádření zvedlo ze židle prezidentova věčného kritika, šéfredaktora Deníku Referendum Jakuba Patočku. Toho vytočilo nejen to, že Zeman ptákovi přiřadil zcela jinou zemi, než kde ve skutečnosti žil, ale vůbec to, jak se o zvířatech vyjadřuje. „Co je to za člověka, který může něco takového říct? Další Zemanovo blábolení,“ vypěnil novinář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.9.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Ten nesmí přes práh domu a Klaus mně ničil podnikání
Bylo to po letech krásné setkání v Třeboni s Milanem a jeho dcerou Pavlou. Starý kamarád z Brna si vyrazil na dovolenou k nám na jih Čech. Dopadlo to skvěle, i přes rozpor ohledně povinností dětí k rodičům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Vysoký cholesterol ohrožuje i náš mozek
Cévní mozková příhoda (CMP) označovaná také jako mozková mrtvice nebo odborně iktus je třetí nejčastější příčinou úmrtí v ČR. Každým rokem postihne 25 tisíc lidí a v průměru 28 z nich na následky onemocnění denně zemře. Problémem je, že cévní mozková příhoda nebolí a její příznaky lidé často podceňují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Další anglická idiocie ve snaze (někam) skrýt Skripala a jeho dceru
Případ rusko-britského dvojagenta Skripala, na kterého spolu s jeho dcerou byl údajně spáchán pokus o jejich usmrcení zdá se, nadále eskaluje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Urazil novinář Macháček Moniku Pajerovou? Zde je jeho verze, se sprostým pojmenováním to prý bylo jinak
Novinář Jan Macháček, který na sebe nedávno strhl pozornost tím, že na půdě Českého rozhlasu údajně pronesl pořádně peprná slova, se ozval. V Českém rozhlase ho prý naštvali, proto odtamtud odešel. Ale neexistuje důkaz, že by mluvil sprostě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Alena Vitásková: Porušování zákonů v oblasti lékařské péče, informován – premiér Babiš
Co je pro člověka nejcennější? Je to zdraví. Každý z nás se obává nemoci, každý z nás si přeje, aby on i jeho blízcí byli zdraví. Není to klišé, když se u různých příležitostí přeje: „hlavně zdraví....“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2019 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist