Jarošová (SPD): Umělé oplodnění je drahý špás
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2020 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 14. 01. 2020

Související články

Vy berete ženu jako odpad! Jiří Čunek čelil zastáncům umělého oplodnění. A když jim psycholožka citovala statistiku, popadl některé amok
„Mají mít ženy bez partnera právo na umělé oplodnění?“ zeptala se v pořadu Máte slovo moderátorka České televize Michaela Jílková. Na úvod si vzal slovo senátor Jiří Čunek a nastala slovní přestřelka, ve které dokonce zazněla věta, že „žena bez partnera je odpad“. V ironickém duchu ji pronesla členka Mladých Zelených.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Somr (ODA): Dítě z Babišovy zkumavky získá reprodukční kliniku
Stát chce přihodit skoro miliardu na umělé oplodnění. Kdo ji získá? Má premiér čich na dobrý business? Dočkáme se Babišpotu?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová: Jak vypěstovat dítě jak v Matrixu
Ta paní se asi zbláznila, prohlásila nevěřícně ministryně práce a sociálních věcí Michaela o své kolegyni z Poslanecké sněmovny Jitce Chalánkové. Spor se týkal návrhu zákona, který by připustil umělé oplodnění pro single ženy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Bezecný (KDU-ČSL): Podivná logika
Rozhodnutí parlamentu zakázat nesezdaným ženám umělé oplodnění je rozhodnutím pokryteckým, neboť legitimizuje svádění a nevěru, která je často jedinou cestou nesezdané nebo rozvedené ženy k dítěti a naplnění jejího přirozeného mateřského pudu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Vladislava Juhásová: Vzkaz pro supersamičky, Zuzanu Krejčí a Zbyňka Hutara – nechte se hýčkat!
Ženy by si měly uvědomit, že kariéra, umělé oplodnění a samota jim přinese maximálně deprese a trauma na několik dalších životů. Na scénu pak přicházejí antidepresiva kombinovaná s alkoholem. Znám mnoho takových bytostí...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Černochová (ODS): Evropská armáda - utopický, neefektivní a drahý špás
S blížícími se volbami do Evropského parlamentu, se znovu častěji skloňuje termín „evropská armáda“. Jde o téma vracející se do debat jako bumerang, protože je to lákavý slogan vybízející k příjemnému popovídání si u kávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Hejtman Čunek: Rekonstrukce je drahý špás, potvrdily to i posudky, vyžádané opozicí
Na základě rozhodnutí zastupitelstva a požadavků koaličních partnerů byly zadány posudky na revizi investičního záměru Nové nemocnice v Malenovicích a posouzení možnosti rekonstrukce ve stávajícím areálu dle deset let starého projektu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Česko představuje strategii rozvoje umělé inteligence
Česká republika se zařadila do klubu zemí, které mají jasný plán, jak uspět a prosadit se v technologii budoucnosti, a to v umělé inteligenci. Národní strategie umělé inteligence v ČR je základem podpory rozvoje a rovněž nezbytným předpokladem pro vznik evropského superhubu pro oblast umělé inteligence.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Radim Uzel: Umělé oplodnění v dobách mého mládí a nyní
Mé první osobní angažmá v otázce asistované reprodukce představuje dnes pradávnou a již téměř zapomenutou historii. Ještě s několika kolegy z pátého ročníku lékařské fakulty v Brně jsme byli pozdějším ředitelem fakultní porodnice MUDr. Sládkem v roce 1962 požádáni o dárcovství semene.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Václav Krása: Gender nás žene k zániku.
Ve středu 26. dubna projednávala Poslanecká sněmovna vládní návrh novely zákona o specifických zdravotních službách. Pan poslanec František Adámek (ČSSD), v rámci projednávání novely navrhl, aby mohly ženy, které nemají partnera, podstoupit umělé oplodnění. Návrh logicky vzbudil velkou pozornost v Poslanecké sněmovně. Naštěstí nebyl přijat, protože v Poslanecké sněmovně je zatím dostatek příčetných poslanců, ale už jeho podání by mělo být…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 2.5.2017 v 11:41, zobrazit podobné
TOPlist