Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.001x, což odpovídá cca 208.766-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 19. 01. 2020

Související články

Za slavení Vánoc tam můžete jít sedět! Expert na islám Lhoťan varuje před tím, co četl na blogu Respektu
Publicistovi Lukáši Lhoťanovi v minulosti učaroval i islám. Učaroval mu dokonce natolik, že se stal muslimem. Jenže postupem času dospěl k názoru, že islám je nebezpečný. Vnímá ho jako nebezpečnou ideologii a dnes své české spoluobčany před islámem varuje. Češi, Moravané a Slezané by prý neměli věřit tomu, že tolerance muslimů je bezbřehá. Není. Některým z nich vadí např. Vánoce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Jiří Dolejš: Daňová progrese není konec světa
Zatímco velké korporace přemísťují do ciziny miliardy, Češi jsou celkově spíš národ chuďasů. Progresivní zdanění není trestání bohatých, ale spravedlivější rozdělení daňového břemene.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 3.3.2017 v 10:41, zobrazit podobné
Vladimír Ustyanovič: Parazit Tomáš Petříček a škodná Jana Maláčová
Bývalá britská premiérka Margaret Thatcherová, osobnost světového formátu, explicitně deklarovala, že socialisté nechtějí, aby lidé byli samostatní, socialisté chtějí, aby byli závislí na státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Literární noviny: Zamyšlení o migraci – 2. část
Letní měsíce bývaly kdysi pro svůj oddechový charakter nazývány „okurkovým obdobím“, ale realita globalizovaného světa, v němž neustále vyvstávají nové problémy, vše změnila. Jedním z takových aktuálních a především akutních problémů je migrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Zemanova chráněnka Šlechtová, vliv proruského okolí. Kamberský z LN bije na poplach před bezpečnostním rizikem
Komentátor Lidových novin Petr Kamberský se ve své pravidelné rubrice rozepsal o ministryni obrany v demisi Karle Šlechtové (za ANO). Podle něj je velkým národním i politickým rizikem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Topolánek s Nečasem rozdali přes 60 miliard. Dividendy tečou do ciziny. Pobídka pro BMW pomůže tam, kde je práce málo, říká ekonom Pícl
ROZHOVOR Ekonomický expert ČSSD Michal Pícl se vyjádřil na téma tučných ekonomických pobídek pro bavorskou automobilku BMW. "Nejde o investici do tzv. „montoven“, na které jsme byli zvyklí na přelomu devadesátých let, ale naopak do vývoje," upřesňuje stranický expert. Podle něj jsou v Česku regiony, kde je navzdory celorepublikově nízké nezaměstnanosti potřeba vytvořit více pracovních míst. Právě do jednoho z nich investiční pobídka pro BMW míří. Podle Pícla je rovněž nutné, aby se stát bránil proti cílenému dovozu levné pracovní síly z třetích zemí mimo EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Mrtvolný zápach. K nadšení Žilkové, Dienstbiera a Drahoše sem vtrhnou hordy negramotných afrických samců a znásilní gender intelektuálky. Pandemie HIV u gayů. Známý lékař promluvil
ROZHOVOR „Mužská homosexualita je neoddiskutovatelně příčinou pandemie AIDS v Americe i v Evropě. Organizátoři Prague Pride pochopili, že problém nelze bagatelizovat a strkat před ním hlavu do písku. A tak v programu jsou akce, většinou edukativního a poradenského charakteru, které se tématem zabývají. A mezi nimi pojednání, jak s adopcí dítěte u HIV pozitivních homo rodičů. Tak toto snad nemůže nikdo myslet vážně,” říká bývalý senátor, lékař a bývalý viceprezident Českého červeného kříže Pavel Lebeda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Kdyby vypadl proud? Prů*er. Ani Praha není připravena, varuje expert. A vaše auta...
Tzv. blackout, neboli kompletní výpadek elektřiny na rozsáhlém území, jaký postihl o víkendu New York nebo před několika dny Berlín, Česká republika na rozdíl od jiných zemi Evropy a světa doposud nezažila. Reálně nám však, podle odborníka na energetiku Jiřího Fremra, hrozí největší nebezpečí v podobě výpadku energie právě ze sousedního Německa. „Na blackout ale nejsme vůbec připraveni,“ uvádí pro Reflex.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2019 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist