Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.287x, což odpovídá cca 223.690-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Klaus (Trikolóra): Jde o flagrantní ukázku ztráty suverenity České republiky
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2020 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 21. 01. 2020

Související články

Svinstvo proti chudejm lidem. Kraviny z EU, odhalil Václav Klaus mladší, jak to chodí ve sněmovně
Poslanec za ODS Václav Klaus mladší se ve svém komentáři pro server Novinky.cz rozepsal o tom, že málokdo si uvědomuje současnou míru ztráty suverenity naší země.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Bývalí členové Suverenity: Trikolóra se razantně postaví silám, které ničí naši zemi
Prohlášení bývalých členů vedení Suverenity k ustavujícímu sněmu Trikolóry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Račok: Vlastizrada suverenity České republiky
Vlastizrada suverenity České republiky. Je to odvážné tvrzení, nebo jen mylná představa. Domnívám se, že ne. Tak tedy od začátku, nebo počátku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.8.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jak za Husáka! Klaus ml. pokračuje v tom, za co ho vyhodili: Lidi, ozvěte se
Poslanec Václav Klaus mladší, jenž byl v sobotu vyloučen z ODS, přišel na serveru Novinky.cz s dalším svým komentářem týkajícím se suverenity České republiky. A přitom právě obdobná slova ho vlastně stála členství ve straně. Minulý týden totiž porovnal přijímání zákonů z Evropské unie k odsouhlasení židovských transportů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Klaus ml. utřel Bakalu. A řekl: Klaus st. bude jezdit za Orbánem a Faragem. Sál jásal
Poslanec Václav Klaus mladší dnes spolu s ostatními zakladajícími členy hovořil o svém nově vzniklém politickém hnutí Trikolóra. Mezi řečníky byla i bývalá poslankyně ODS Zuzana Majerová Zahradníková či starosta obce Jenštejn Norbert Hlaváček. Na tiskové konferenci hnutí předložilo svůj záměr soustředit se především na cíle České republiky, jakožto zmenšení byrokracie, daňového zatížení či soustředit se na zlepšení situace v dopravě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Ne podřízenosti Německu, stop neziskovkám! Vytáhl Klaus ml. program. Problém pro Babiše. A co EU?
Trikolóra poslance Václava Klause veřejnosti představila svůj program. Předseda hnutí Václav Klaus mladší všem svým spoluobčanům sdělil, že je to program zcela unikátní, který nemá žádná jiná politická strana. Poznamenal navíc, že Trikolóra stojí na straně dobra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Exprezident Klaus, Markéta Šichtařová, proděkan Ševčík, Václav Krása, elitní bojovník Němec... Trikolóra představila program a svůj hvězdný tým
Hnutí Trikolóra poslance Václava Klause mladšího v úterý představilo svůj program i jména těch, kteří budou jednotlivá témata řešit. Mimo jiného by hnutí rádo zrušilo Ministerstvo pro místní rozvoj. Negativně se Trikolóra staví k účasti našich vojáků v misích. “Armáda je tu primárně pro obranu celistvosti naší země, jinak nemá smysl,” řekl Klaus. Ten odmítl i “válečnickou” zahraniční politiku některých stran.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Moravec řekl divákům, jakou podporu má prý Trikolóra. Klaus se jeho číslům jen smál
Předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší se ve svém komentáři na facebookovém profilu vyjádřil k průzkumu společnosti Kantar, jež jeho sdružení přisoudil 3,5 procenta. Podle jeho slov reálně však hnutí má 5,5 procenta, jeho vlastní průzkum pak dokonce ukazuje procent šest.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Takže vy se nestydíte, uhodila Drtinová na Klause juniora. A jelo to celých dvacet minut
Poslanec a zakladatel hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší je přesvědčen, že Evropská unie výrazně omezuje suverenitu České republiky. „V Evropském parlamentu toho těch našich 27 v těch 700 moc nezmůže a vždy nás přehlasují a Jourová pro naše občany udělá také velký kulový,“ nebral si servítky Klaus mladší, který se podle svých slov nestydí, že je označován jako nacionalista a populista.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Klaus ml.: Czexit? Pád Babiše? NATO a Rusko? Co na to Trikolóra? A kousavě o ODS
ROZHOVOR K novému politickému hnutí Trikolóra Václava Klause mladšího se hlásí tisíce lidí. Pro ParlamentníListy.cz Václav Klaus mluví o tom, co všechno nové hnutí čeká, co chce prosazovat a jak se postaví k zásadním politickým tématům včetně EU či NATO. Českou společnost podle něho zachvátila nová normalizace a lidé se bojí nahlas říkat své názory, aby za to nebyli popotahováni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist