Hádka dvou dam ve vládě: Kopete kolem sebe. Já mám své úkoly splněny
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2020 v 09:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 14. 02. 2020

Související články

Hádka kolem Zemana a Krymu vrcholí: Jakub Janda, Laudát... Foldyna se směje, Hašek a Ovčáček dodali nová fakta, dusno bylo v ČT
Prezident Miloš Zeman včera zkritizoval na půdě Parlamentního shromáždění Rady Evropy sankce proti Rusku, zavedené po anexi Krymu. Zeman v projevu také označil ruskou anexi Krymu za "fait accompli", tedy hotovou záležitost. Ukrajině poradil, aby se dohodla s Moskvou na kompenzaci. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Dusno kolem pomníku maršála Koněva. Pustili se do sebe starosta z TOP 09 a ruská ambasáda
Kolem pomníku maršála Sovětského svazu Ivana Stěpanoviče Koněva to opět vře. Pustili se do sebe starosta Prahy 6 za TOP 09 a ruské velvyslanectví. Podívejte se sami, co všechno zaznělo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Lídr studentů: Teď se bude bojovat o veřejnoprávní média
Ve čtvrtek v poledne začala výstražná stávka více než dvou stovek středních a vysokých škol. Studenti chtěli dát najevo, že jim není jedno, co se děje s jejich vlastí. To špatné, co kolem sebe vidí, už došlo tak daleko, že už k tomu nelze mlčet. Co všechno je podle studentů špatně?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Trump má kolem sebe lidi, kteří chtějí zničit EU, varuje Telička
Europoslanec Pavel Telička je expertem hnutí ANO pro zahraniční politiku. Má ovšem osobní problém s tím, jak Andrej Babiš komunikuje s médii. Nejen to prozradil v internetové televizi DVTV s moderátorem Martinem Veselovským. Ten položil první otázku a Telička kroutil hlavou „To je tvrdý začátek", bránil se. Věnoval se i novému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi. Nový šéf Bílého domu má prý kolem sebe lidi, kteří si přejí zničit EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Peklo kolem Zemanovy akce proti Drahošovi. Zemanovci křepčí radostí. Hádka kvůli migrantům a sranda kolem ženy, která nahradí Moravce. Vše jede naplno
Závěrem týdne přituhuje. Nejen venku, kde sněží a mrzne, ale především v prezidentské kampani. Na sociálních sítích se probírá především inzerát, který Zemanovi příznivci zveřejnili na podporu současné hlavy státu. Vznikají však i nejrůznější fotomontáže od Zemanových příznivců. A v neposlední řadě je již jasné, kdo bude moderovat debatu na České televizi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Demonstranti u Sněmovny žádali hlasování o nedůvěře vládě
Proti vládě ANO a ČSSD podpořené komunisty protestovaly na pražském Malostranském náměstí dvě stovky lidí. Protestující požadovali vyvolání hlasování o nedůvěře vládě. Protest se odehrával nedaleko Sněmovny, která dnes jedná. Několik opozičních poslanců přišlo demonstranty podpořit. Akce začala po 17:00 a skončila po dvou hodinách. Podobný protest se u Sněmovny odehrál v červenci, kdy poslanci hlasovali o důvěře vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
To nebyla náhoda: Na dvou místech najeli do lidí. V Marseille
Ve francouzském městě Marseille naboural vůz do dvou zastávek. Oznámila to policie. Není podle ní jasné, zda se jedná o nehodu, nebo o úmysl. Na místě je nejméně jeden mrtvý. Vzhledem k tomu, že se však zastávky nenachází blízko u sebe, o náhodu zřejmě nešlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Za měsíc startuje ČEZ Inovační maraton, hlavní cenou je 50 000 korun
ČEZ spustil přihlašování na letošní Inovační maraton. Třicítka studentů bude začátkem listopadu 24 hodin plnit úkoly, související s ekologií a ochranou životního prostředí. Vítězové 5. ročníku ČEZ Inovačního maratonu si mezi sebe rozdělí odměnu 50 000 Kč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2019 v 15:35, zobrazit podobné
Hádka v pražské ČSSD? Vás může kroužkovat jen šílenec. Dva možní poslanci se do sebe pustili kvůli minimální mzdě
Předseda Obvodního výkonného výboru sociálních demokratů na Praze 5 Jan Smetana to za svůj slib navýšit minimální mzdu v Česku na 22 tisíc korun hrubého již neschytává pouze od občanů na Facebooku, ale i od svých spolustraníků. Aktuálně se do něj opřel i sociální demokrat z Prahy 10 Petr Želízko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist