Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2020
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.935x, což odpovídá cca 153.144-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 14. 02. 2020

Související články

Erik Best přímo na veřejnoprávní obrazovce těžce zaútočil na ČT. A novinář, který nesnáší Zemana, se neudržel
V pondělním pořadu Devadesátka na ČT24 hovořil ředitel veřejnoprávní televize Petr Dvořák například o transparentnosti a objektivnosti České televize. Jako host nechyběl ani americký novinář Erik Best, který se proti vyjádření generálního ředitele ČT a objektivitě televize velmi kriticky vymezoval. Šéfredaktor serveru Forum24.cz Pavel Šafr si ho za to pěkně podal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Vedení zpravodajství ČT, Bakala a Hamáček. Erik Best rozkrývá personální propojení, které vysvětluje mnohé
Americký novinář Erik Best se na svém webu FSfinalword.cz zaměřil na vztah veřejnoprávní České televize a sociální demokracie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
To, co vám vykládal generální ředitel ČT Petr Dvořák z obrazovky, je trochu jinak. Promluvil Erik Best
Česká televize má jednoznačně politické preference, což je chyba. Politický analytik Erik Best pro ParlamentníListy.cz po svém nedávném vystoupení ve veřejnoprávní televizi dodává další závažná sdělení. ČT prý sice formálně naplňuje zákon, ale reálně má zpravodajství zabarvené a tendenční. Ukazuje to na konkrétních příkladech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
ČT vrší lži. Pouhá hra na nestrannost. A nebojí se to říci čím dál více lidí, ukazuje Petr Žantovský. I na Kavčích horách už si to nejspíš uvědomili...
TÝDEN V MÉDIÍCH Koncesionářský poplatek je daň uvalená na všechny bez ohledu na to, zda se dívají, nebo nedívají na Českou televizi. Ta si ve vysílání však pouze hraje na nestrannost. To nejsou slova žádného z tradičních kritiků ČT, ale komentátora Reflexu Viliama Bucherta. A bývalý vysoký manažer veřejnoprávní televize přišel s návodem, jak Českou televizi zbavit její moci. Stejně jako Petr Žantovský v pravidelném přehledu mediálních zajímavostí chválí jej, má slova uznání i pro Petru Procházkovou za perfektní popis důvodů, proč si Rusové za prezidenta opakovaně volí Vladimira Putina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Německá veřejnoprávní televize natočila, ČT převzala: Výklad vdovy Litviněnkové, čeho všeho je schopen Putin. A potom ukrutnosti polské státní televize
Česká televize pravidelně divákům nabízí také pohled německých médií na dění kolkem nás. Jak vykresluje náš domovský kontinent německá veřejnoprávní televize v pořadu Zaostřeno na Evropu? Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Kalousek a ČT. Erik Best přišel na zajímavé věci
Americký novinář působící v Česku Erik Best se ve svých dvou komentářích zamyslel nad aktuálními tématy – nad veřejnoprávní Českou televizí a nad preferencemi politických stran. Píše to na webu FSfinalword.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Erik Best nechápe: Schizofrenní ČT. Jednou Bakalu odsuzuje, pak ho v dalším pořadu chrání
Americký novinář žijící v Česku Erik Best se pozastavil ve svém komentáři na FSfinalword.cz nad, dle jeho slov, schizofrenní veřejnoprávní Českou televizí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Nestrannost? Rozhlas byl za nacistů, televize za komunistů. Ekonomka promluvila k boji o média
ROZHOVOR „Neslyšela jsem, že by si host veřejnoprávní televize mohl vybírat, proti jakému moderátorovi usedne,“ říká ekonomka Hana Lipovská v reakci na rozhovor redaktora ČT Marka Wollnera s Janou Bobošíkovou. Po rozhovoru se objevily fámy, že Wollner byl údajně klamán a bylo mu přislíbeno, že rozhovor s ním povede někdo jiný. Pořizovatel rozhovoru však poté zveřejnil SMS konverzaci, z níž vyplývá něco jiného. Lipovská rovněž nechápe smysl veřejnoprávních médií. „Rozhlas přece existoval i během německé okupace, televize vesele sloužila komunistickému režimu,“ podotýká ekonomka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Češi nejsou připraveni na to, aby znali platy moderátorů a dalších účinkujících v ČT, uvedl generální ředitel Dvořák
O tom, proč jsou důležitá veřejnoprávní média, hovořil v pořadu 90' ČT24 ředitel veřejnoprávní televize Petr Dvořák. Ten vyzval k diskuzi i ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa, jenž ČT dlouhodobě kritizuje, avšak marně. Podiskutoval tak místo toho se senátorem Václavem Hamplem a bývalým poslancem Martinem Komárkem (ANO). Nechyběl ani novinář Erik Best a producent Václav Marhoul.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Martin Komárek: Silný vůdce? Vilný svůdce!
Hostem Událostí, což je jakýsi pokus o shrnutí dne, o který se snaží veřejnoprávní televize, byl závodčí ODS Petr Fiala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist