Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2020
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne291623 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.287x, což odpovídá cca 223.690-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 14. 02. 2020

Související články

Milan Žitný o Slovensku: Fakta o Kiskovi. Fico není mafián. Co nechtějí slyšet v kauze Kuciak. Kočner a „Pečený Žid”. Mečiar a spisy StB
ROZHOVOR Organizovaný zločin na Slovensku a v České republice, jaký je mezi ním rozdíl? Kdo je Marián Kočner podezřelý z objednávky vraždy novináře Kuciaka? Pro ParlamentníListy.cz vypráví člověk, který se s Kočnerem a jeho metodami setkal. Autor dokumentárního cyklu „Soumrak bossů“ Milan Žitný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Stanislav Novotný: K 50. výročí srpnových událostí
Kdo vám na první dobrou vytane na mysli při vzpomínce na rok 1968? Dubček? Černíkova vláda? Různí reformní komunisté, kteří se mávnutím kouzelného proutku chtěli zbavit své minulosti v 50. letech?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2018 v 16:34, zobrazit podobné
Vy jste zabílili Václava Havla! Tady bylo pietní místo. Majitel klubovny TOP 09 se popral s filmaři, kteří chtěli v Praze natáčet
Majitel Mlýnské kavárny na pražské Kampě Martin Kotas se dostal do křížku s filmaři. Rozlítilo ho totiž, že jim muselo ustoupit pietní místo připomínající Václava Havla. Filmaři navíc přetřeli známou kresbu prvního českého prezidenta. Píše o tom server Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Spolupracoval s Havlem, teď promluvil. Sametovou revoluci prý odstartovala KGB
EXKLUZIVNĚ Dr. Jiří Valenta býval akademikem. Kromě toho se v 90. letech minulého století pohyboval I v české diplomacii. Vedl Ústav mezinárodních vztahů a pracoval jako poradce Jiřího Dienstbiera staršího či prvního polistopadového prezidenta Václava Havla. V 60. letech Valenta studoval na pražské VŠE po boku současného prezidenta Miloše Zemana, aby v roce 1968 v reakci na srpnový vpád vojsk Varšavské smlouvy emigroval na Západ. Nakonec skončil v USA, kde mu v akademické kariéře pomohl otec Madeleine Albrightové František Korbel. V článku, který Valenta poskytl redakci ParlamentníchListů.cz, tento ostřílený analytik a specialista na Sovětský svaz vzpomíná na to, jak to bylo se sametovou revolucí. A přichází se šokující teorií, která otřese nejedním teplým místečkem. Jeho komentář přinášíme v českém překladu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
„Chtěli mě vyrazit za to, že mám rád Havla.“ Nová aféra na světě
Podepsali petici, jež žádala pojmenování pražského ruzyňského letiště na Letiště Václava Havla. Uplynulo sedm let a nyní autorovi petice, režiséru Fero Feničovi, začaly chodit e-maily s žádostmi, aby někteří signatáři byli vymazáni. Píší o tom Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Čtenář PL: Jak nás chtěli okrást „Indočeši“ v Kralupech nad Vltavou
ParlamentníListy.cz přinášejí osobní svědectví našeho čtenáře. Materiál vydáváme především jako memento.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Lavička Václava Havla, zahrada Václava Havla, náměstí Václava Havla. To vše je v Izraeli, uvedl ministr Herman u příležitosti otevření rozhledny
Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) nedávno v Izraeli otevřel rozhlednu Václava Havla a připomněl, že právě kvůli prvnímu českému prezidentovi má Česká republika v Izraeli dobrý zvuk, Izraelci si prý cení myšlenek Václava Havla. Svědčí o tom i fakt, že v této zemi najdeme rozhlednu Václava Havla, zahradu Václava Havla i lavičku Václava Havla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Den otevřených dveří RS centra
„Chtěli byste se dozvědět víc o nemoci, která trápí někoho z vašich blízkých? Navštivte Den otevřených dveří RS centra na Karlově náměstí. Setkáte se s odborníky, můžete si vyslechnout přednášky, poradit se, seznámíte se s lidmi, kteří mají řešení: se zástupci pacientských organizací, fyzioterapeuty, psychology, lékaři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Milan Štěch pro PL: Vstupem do vlády bychom nezachránili ČSSD, ale Andreje Babiše a hnutí ANO
ROZHOVOR Předseda Senátu Milan Štěch těsně před zahájením vnitrostranického referenda prohlásil, že svůj odmítavý postoj k účasti sociálních demokratů ve vládě s hnutím ANO nejenže nezměnil, ale dokonce se v něm utvrdil. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz prozradil nejnovější důvod, proč by sociální demokraté neměli podpořit hnutí ANO. „My bychom tím nezachraňovali sociální demokracii, my bychom tím zachraňovali Andreje Babiše a hnutí ANO,“ řekl šéf Senátu Milan Štěch.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Piráti: Nemocnice Na Homolce tratí stamiliony kvůli nákupům přes prostředníky
Nemocnice Na Homolce neukončila ani po třech letech od nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR nákupy materiálu přes prostředníky. Společnost HOLTE MEDICAL, a.s., která materiál zajišťovala, vstoupila 1. ledna 2017 do likvidace. Od té doby však uzavřela přes 900 nových smluv s nejrůznějšími dodavateli, nakoupila materiál za více než půl miliardy a opakovaně tím porušovala občanský zákoník.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist