nejlepší články ze dne: 18. 02. 2020

Související články

Ruský diplomat z kauzy neoprávněných pronájmů bytů opustí ČR
Ruský diplomat Alexandr Těrentěv z kauzy údajně neoprávněných pronájmů bytů v Praze opustí Česko. Uvedl to dnes server Deník N, kterému to potvrdil Těrentěv. Česká diplomacie ani ruské velvyslanectví to nechtěly komentovat. Byty patřící Česku, které dostalo ruské velvyslanectví k užívání, pronajímala podle serveru ambasáda v rozporu s mezivládními dohodami například i turistům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Jan Ziegler: Rusko je nepřítelem svobody a zavírá lidi za čtení Ústavy
Sedm lidí včera nahlas četlo na Rudém náměstí v Moskvě Ústavu Ruské federace. Na tom není špatného, když někdo veřejně čte. Proto byla nepochopitelná reakce ruské policie, která je zatkla. Putinova říše má strach.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Putinova dezinformační válka : RT a Sputnik, předvoj ruské armády
  Mlčení ruských médií ke 100.výročí ruské buržoazní revoluce a abdikaci cara Hlad a demoralizace carské armády přivodily pád cara a vznik republiky, která byla zlikvidována říjnovým pučem bolševiků ( metropolita Illarion, muž číslo
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.4.2017 v 21:40, zobrazit podobné
Celý svět viděl, co Rusko dokáže. Shrnutí Putinova působení v Sýrii
Server britského deníku Daily Star zhodnotil působení ruských sil v Sýrii. Právě na tomto bojišti se prý ukazuje, jak velkou silou Rusko disponuje. Západ tady vidí v akci především vzdušnou sílu Ruské federace, která není malá. Putin s její pomocí v zásadě vymazal syrskou opozici vůči prezidentovi Bašáru Asadovi z mapy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Rudolf Mládek: Byty jsou drahé, tak je ještě zdražíme, říká FÚ
Ministerstvo financí hodlá za pomoci nového poplatku zvýšit příjmy obcí. Podle zveřejněného záměru se nový poplatek dotkne se nejenom turistů, ale především i lidí, co si byty pronajímají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
P.C. Roberts: Začíná Putinova strategie konečně fungovat?
Pokoušel jsem se už vysvětlit, že Putinova křesťanská praxe nastavit políčku i druhou tvář, mohou jako důkaz velkorysosti a rozvinutějšího rozumu pochopit jen Evropané, ale nikdy ne Washington.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Nový ukrajinský velvyslanec v Praze: Propaganda, to je ruská zbraň hromadného ničení
Ruská propaganda je podle nového ukrajinského ambasadora v Praze Jevhena Perebyjnise zbraní hromadného ničení. Uvedl to v rozhovoru pro Deník.cz, kde se zmínil také o válce na Donbase.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Paroubek: Nové byty - zákona netřeba?
Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) předložilo svou vizi, podle které by obce mohly stavět byty sociálního charakteru. V té ministerské vizi je celá řada nejasností a chybných úvah, takže se dá říci, že je vlastně špatná. MMR vychází z toho, že k řešení této problematiky není potřeba nového zákona.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Hanba, půjdu jim rozbít hubu. Už ne další OKD. Ohrožení občané sídliště se vrátili od premiéra Sobotky naštvaní a zklamaní
REPORTÁŽ „Hanbááá,“ neslo se při protestu sídlištěm v Písnici v Praze. Ti nejagilnější představitelé iniciativy Moje Písnice se vrátili od premiéra Bohuslava Sobotky, ale s ničím novým nepřijeli. Na nájemnících byl vidět strach. Bojí se, že o své dlouho opatrovávané byty přijdou. Firma, která je kupuje, má totiž dost temné pozadí. Nebyl tam snad ani jediný novinář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist