Ministr Vojtěch kvůli koronaviru nařídil zastavit vydávání víz v Íránu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2020 v 07:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2020

Související články

Ministr Vojtěch nařídil očkování zdravotníků proti spalničkám
Zdravotníci z urgentních příjmů a dalších nemocničních oddělení dostanou v příštích dnech očkování proti spalničkám. Kvůli přibývání pacientů s touto nemocí to dnes státním nemocnicím nařídil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO). Vedení zdravotnických zařízení to sdělil v dopise, který zveřejnil na svém twitteru. Stejný postup chce doporučit i krajským nemocnicím.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Vydávání elektronických receptů vázne. Do ČT přišel vysvětlovat ministr Vojtěch
Několik tisíc lékařů stále nemůže vydávat elektronické recepty. Nový, v pořadí dvacátý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch z hnutí ANO, přiznává, že systém zatím nefunguje tak, jak by měl. Na to, co by měl elektronický recept umět a zda bude pro pacienty skutečně přínosem, se ho zeptala moderátorka Světlana Witowská v pořadu Interview na ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Ministr Vojtěch podal kvůli zakázkám trestní oznámení
Ministerstvo zdravotnictví podalo trestní oznámení kvůli zakázkám za 2,5 milionu korun, které zadalo dřívější vedení úřadu. Týká se to pletich při veřejných zakázkách a porušení povinnosti při správě cizího majetku, řekl dnes novinářům ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Tohle je téma do hospody, ohradil se ministr Vojtěch proti dotazu z opozice
O rozruch při interpelacích na půdě sněmovny se postarala Věra Kovářová (STAN), která chtěla znát jasnou odpověď na otázku, jak by se ministr zdravotnictví Adam Vojtěch ve vládě postavil k tomu, kdyby prezident Zeman chtěl zastavit stíhání Andreje Babiše. Podle iDNES.cz se stejné odpovědi dožadovala od ministra spravedlnosti nebo premiéra Andreje Babiše. Oba byli nepřítomní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Vojtěch podal trestní oznámení kvůli zakázkám na ministerstvu za Němečka. Na exministra však prý nemíří
Trestní oznámení kvůli podezřelým zakázkám ministerstva zdravotnictví z let 2015 a 2016 nesměřuje na tehdejšího ministra Svatopluka Němečka (ČSSD). Na dotaz ČTK to dnes řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist