nejlepší články ze dne: 08. 03. 2020

Související články

K teroristickým útokům dojde brzy i u nás. Kriminální činnost parazitujících neziskovek. Situace s imigrací je mnohem horší, než je známo. A problémy budou narůstat. Poslanec KSČM varuje
ROZHOVOR „Problémy s migranty budou přirozeně s jejich počtem ještě narůstat a primárním postupem národních států musí zůstat lpění na striktním dodržování vlastních zákonů, a to za každou cenu. V opačném případě dojde totiž i k rychlému rozkladu samotné přijímací společnosti,“ varuje poslanec KSČM Jiří Valenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Podívejte, kolik lidí u nás každý týden zadrží v dodávkách! Šokující slova z Německa. Babiši, konej! Poslanec Vích bije na poplach
ROZHOVOR „Jsem přesvědčen o tom, že Velká Británie bude úspěšná po vystoupení z Evropské unie. Je to velmi silná ekonomika a časem se ukáže, že to rozhodnutí bylo správné,“ myslí si poslanec a člen předsednictva SPD Radovan Vích. Zvolení Borise Johnsona a jeho jmenování premiérem vítá. „Je to člověk, který si tvrdě stojí za prosazováním brexitu,“ konstatuje. V ČR vládní krize je podle něj problém ČSSD a premiéra Babiše. „Pokud by došlo k pádu vlády, šli bychom se nejdříve poradit s panem prezidentem, jaká je jeho představa dalšího vládního uspořádání. Z toho bychom vycházeli. Naše stanovisko je takové, že bychom podporovali vládu odborníků s tím, že by tam byly obsaženy i naše programové priority,“ vysvětluje. A na závěr mrazivé zhodnocení toho, jak funguje ochrana českých státních hranic a co je potřeba vykonat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Lidovec Benešík připomíná: V roce 2015 chtěl Babiš imigranty „zaplácnout díry“. Teď se odmítáním jen předvádí před volbami
Předseda vlády Andrej Babiš svému itlaskému protějšku v týdnu na jednáni v Itálii zopakoval, že Česko nepřijme ani jednoho uprchlíka. Předseda sněmovního Výboru pro evropské záležitosti a poslanec Ondřej Benešík (KDU-ČSL) má v této jeho rétorice jasno. „Jeho slova jsou určena domácímu publiku před blížícími se volbami,“ uvedl v pořadu interview Plus Benešík, podle kterého to stejně tak vnímají i evropští partneři. Připomněl zároveň Babišova opačná slova v roce 2015, kdy prohlásil, že bychom migranty ze Sýrie mohli ‚zaplácnout díry‘ na pracovním trhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zahraničí varuje před topickou bouří Gordon
V souvislosti s výskytem tropické bouře Gordon nad Mexickým zálivem, která se blíží k území USA, varuje Ministerstvo zahraničních věcí před cestami do států Louisiana, Mississippi nebo Alabama.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Vích (SPD): Merkelová chce zachránit umírající Evropskou unii a oživit "Dublin"
Merkelová pozvala celou Afriku a Blízký východ v roce 2015 do Evropy se slovy "My to zvládneme" a nyní zjišťuje, že tuto situaci Německo již nezvládá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Babiš rozdává i lidem štítícím se práce, kritizuje poslanec SPD. Proti hanebnosti, kterou spáchal Sobotka, to ale nic není
ROZHOVOR „Český automobilový průmysl má obrovskou tradici,“ připomíná poslanec za hnutí SPD Jan Hrnčíř a varuje před zbytečnými překážkami, které jeho rozvoji klade Evropská unie, případně ekologičtí aktivisté. Nebezpečím je podle Hrnčíře také vysoká exportní závislost na Evropské unii, v souvislosti s tím poslanec SPD připomněl podle něj nepochopitelné rozhodnutí Babišovy vlády poskytnout bavorské automobilce BMW investiční pobídku ve výši 529 milionů korun. Babišova vláda si vysloužila kritiku i za rozdělování sociálních dávek. „Dává nejen potřebným, ale také lidem štítícím se práce,“ tepe do vlády Hrnčíř, který se jakožto spolupředkladatel novely exekučního řádu chystá na klíčové sněmovní jednání, které má proběhnout příští týden. Na závěr Hrnčíř připomněl období vlády Bohuslava Sobotky, který podle něj významně ulevil zahraničním majitelům českých firem. Na úkor Česka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist