Letiště Praha: Dočasné pozastavení letů ze severní Itálie a Jižní Koreje
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2020 v 15:35, prečteno: 2x

nejlepší články ze dne: 08. 03. 2020

Související články

Vaše věc: Život po životě v Severní Koreji
Lidé ze Severní Koreje, kterým se podařilo utéci do Jižní Koreje, a to s mnoha osobními a finančními oběťmi, čelí nové výzvě: integraci do země, jejíž pravidla vůbec neznají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Na korejském poloostrově během olympiády probíhají politická jednání. „Rakeťák“ přišel s nabídkou
Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu jsou v plném proudu. Sportovci spolu zápolí na bruslích, na lyžích a na saních. A v zákulisí dochází k politickým jednáním mezi představiteli demokratické Jižní Koreje a totalitní komunistické Severní Koreje. Tamní vůdce Kim Čong-un vyslal na jednání do Jižní Koreje svou sestru. A zdá se, že by tato návštěva mohla přinést některé plody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Letiště Praha: Georgian Airways navýší počet letů do Tbilisi
Informace o navýšení letů do hlavního města Gruzie
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Vaše věc: Život po životě v Severní Koreji
Lidé ze Severní Koreje, kterým se podařilo utéci do Jižní Koreje, a to s mnoha osobními a finančními oběťmi, čelí nové výzvě: integraci do země, jejíž pravidla vůbec neznají. Nestačí totiž patřit ke stejnému etniku a mluvit stejným nebo podobným jazykem – Jihokorejci používají mnohá anglická slovíčka, která ti ze severu nikdy v životě neslyšeli. Nalézt se v Jižní Koreji a dostat se okamžitě do dvacátého nebo dokonce dvacátého prvního století, to je obrovská změna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Švácha (TOP 09): Olympiáda na hranici svobody
Kdybych si měl vybrat, zda pojedu na návštěvu do Jižní či Severní Koreje okamžitě odpovím, že do Jižní. Důvodů je víc, než dokážu v danou chvíli vyjmenovat, ale jeden je zásadní: V Jižní Koreji začíná zimní olympiáda a já jsem milovníkem (již spíše obdivovatelem) zimních sportů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
V každém z nás je kus sportovce: Letiště Praha se zapojilo do podpory českých sportovců v Jižní Koreji
Cesta za zlatou medailí začíná mnohdy na letišti. Proto se také Letiště Václava Havla Praha připojilo k podpoře českých sportovců v Jižní Koreji a vytvořilo sérií tří virálních videí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Zástupci z Jižní Koreje navštívili Finanční správu
Na půdě Generálního finančního ředitelství uskutečnila pracovní návštěva zástupců daňové správy Jižní Koreje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
P.C. Roberts: Severní Korea má za to, že Pompeo nedrží dohodu
Pchjongjang vyjádřil svou lítost nad postojem, který na probíhajícím jednání mezi delegací USA a Severní Koreje zaujal americký ministr zahraničí Mike Pompeo, a obvinil Washington z toho, že mu jde mu výhradně jen o jednostranné a vynucené nukleární odzbrojení Severní Koreje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Atomový útok na Spojené státy! Posaďte se a žasněte nad obrazy budoucnosti našeho předního generála
ROZHOVOR Výhrůžky jadernými zbraněmi jsou podle generála Jiřího Šedivého běžnou rétorikou Severní Koreje. Podle bývalého nejvyššího vojenského velitele české armády a pedagoga Vysoké školy CEVRO Institutu nemá zatím Severní Korea rakety, které by doletěly tak daleko, a jadernou nálož tak malou, aby byla přizpůsobena letu. Přesto varuje, že vývoj a trend Severní Koreje jsou velmi znepokojivé a agresivní, nikoliv mírumilovné. Pokud by teoreticky Severní Korea byla schopna instalovat jadernou zbraň na ponorku, která by uměla skrýt svůj pohyb, bylo by v nebezpečí přímo území Spojených států.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Vaše Věc: Severní Korea aneb Šílení lidé dělají šílené věci
Kim Jong-nam byl nevlastním bratrem nejvyššího leadra Severní Koreji Kim Jong – una. Život Kim Jong – nama zhasl před pár dny v hale letiště v Kuala Lumpur. Postaraly se o to dvě najaté špionky ze Severní Koreje, stalo se tak otráveným sprejem. Kim pak a v sanitce zemřel. Byl to velmi rozmarný člen poslední komunistické dynastie, bylo mu 45 let. Vysoce postavený úředník Severní Koreje žádal reformu režimu, nyní žije v Macau pod ochranou čínských tajných služeb a unikl nejméně jednou atentátu v roce 2011 v předvečer nastoupení Kima Jong – una. Jestliže se potvrdí autorství atentátu, bude to znamenat novou smrtící ránu pro Kima Jong – una.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist