nejlepší články ze dne: 12. 03. 2020

Související články

Nemocnice Na Bulovce přijala dar v podobě inkontinenčních pomůcek TENA
Dnes přijalo Urologické oddělení Nemocnice Na Bulovce inkontinenční pomůcky TENA. Řešení inkontinence neboli úniku moči je velmi častou součástí péče o urologické pacienty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zdravotnictví: Nemocnici Na Bulovce povede nově Jan Kvaček
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch dnes s účinností od 3. září 2018 jmenoval Jana Kvačka novým ředitelem Nemocnice Na Bulovce. Jeho prioritním úkolem bude identifikace dodavatelských vztahů, řešení problémů kolem veřejných zakázek, nastavení transparentního hospodaření a urychlené zajištění stability v provozních otázkách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.8.2018 v 21:34, zobrazit podobné
Miroslav Michálek: Bernard Malamud a mladí idioti, plní síly
I kdybych od Malamuda neznal jinou knihu než povídkový soubor Idioti mají přednost, vlastně i kdybych neznal nic jiného než ten sarkastický název, přece by byl v mém životě tím nejcitovanějším spisovatelem. Tisíckrát mi připomněl, jak to na světě chodí, a tím mi poskytl dílčí úlevu. Je to tak, idioti mají navrch, prostě mají přednost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2019 v 18:35, zobrazit podobné
„Oni chtějí žrádlo a soucit?“ Bezdomovci dostanou jídlo zdarma a mnozí to nepobírají... Bezcitnost, vulgárnost
„Bezdomovci mi sedí před vchodem, blijou a serou nám ve vchodě. Ráno, když vedete dítě do školy, na zastávce tramvaje sedí rozcapenej bezďák a honí si ***,“ to je jedna z reakcí Mostečanky, která nechápe, proč by se lidé bez domova měli podporovat. Před nádražím v Mostě se dnes poprvé uskuteční bezplatné rozdávání jídla. Uvaří samoživitelka, která to sama nemá lehké. Na sociální síti se strhla bouře poté, co se snažila zjistit, kde by lidi bez domova měla hledat. Přečtěte si jiný pohled, a pak suďte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Od „tatíčka demokrata“ k Erdoganov sultanátu. Přečtěte si, jak to dnes vypadá v Turecku
REPORTÁŽ Turecko, kde vládne prezident Recep Tayyip Erdogan, poskytlo přístřeší nejvíce uprchlíkům. Někteří ho bezmezně obdivují, pro jiné je to politik s diktátorskými sklony, které se začaly naplno projevovat. V Kappadokii a Antalyi jsme se proto poptali místních, jak to vnímají oni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist