Porušili jsme evropské právo, ještě že nás za to z EU nevyloučí
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.4.2020 v 07:40, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 07. 04. 2020

Související články

Mladičký pan Chmelař sděluje, že má Juncker vůli se s námi bavit. Petr Žantovský popisuje, nad jakým vystoupením v ČT se velmi zhrozil
TÝDEN V MÉDIÍCH Petra Žantovského v tomto týdnu udivilo, jak domácí mainstreamová média přistoupila k projevu o stavu Evropské unie. Přitom předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker v něm kromě neskutečně sebevražedného argumentu nepřednesl nic, o čem by se vůbec dalo diskutovat. Úplně pak užasl nad tím, když si státní tajemník pro evropské záležitosti Aleš Chmelař v České televizi liboval, že šéf EK projevil vůli jednat se státy střední Evropy. Proto doporučuje klást si otázku, co jsme byli v EU dosud, na co jsme měli právo a zda jsme nebyli jen kolonií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
ČOI: Tři prodejci o Velikonocích porušili zákon o prodejní době
Česká obchodní inspekce v souvislosti se zákonem č. 223/2016 Sb., o prodejní době v maloobchodě a velkoobchodě, provedla o Velikonočním pondělí 17. dubna 2017 celkem 279 kontrol. Tři prodejci tento zákon porušili a prodávali v provozovnách, ve kterých neměl být dle uvedeného zákona v tento státní svátek realizován prodej.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Zpráva ukrajinské agentury: Separatisté porušili příměří. Jeden ukrajinský voják zabit, dva zraněni. Zakázané zbraně!
Na jihovýchodě Ukrajiny to opět vře. Ukrajinská agentura Unian hlásí, že se v oblasti Donbasu znovu bojuje. Separatisté, kteří tu proti centrální vládě vedou válku již pátým rokem, porušili dojednané příměří, jednoho ukrajinského vojáka zabili a další dva zranili. Bylo zaznamenáno použití zbraní zakázaných dohodami z Minsku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Odborář: Když jsme šli do EU, všechno jsme slíbili a zlikvidovali. Pravda o nezaměstnanosti? Máte právo ji znát. Japonci, Američané, Němci, Francouzi a čeští manažeři... Zde jsou mé zkušenosti
ROZHOVOR Proč máme v České republice nízké mzdy? „Z nadhledu říkám, že je to výsledek jednání přístupových dohod ČR do Evropské unie. Slíbili jsme vše, zlikvidovali učňovské školství. Na zaměstnance se zapomnělo, i když se slibovalo, že za 25 let dohoníme Německo a Rakousko. Ano, jsme ‚další spolková levná země‘,“ vysvětluje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Milan Šubrt, hlavní manažer Asociace samostatných odborů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Doktor Macek naznačuje: Nastal čas Macrona poslat...
Doktor Miroslav Macek s ostrostí sobě vlastní okomentoval politické dění posledních dní. Francouzského prezidenta Emmanuela Macrona doporučil poslat na jedno zvláštní vyšetření, okomentoval cestu premiéra Andreje Babiše (ANO) do USA a pár slov přidal i ke sporům v Evropské lidové straně (EPP), která se prozatím definitivně nerozhodla, zda ze svých řad nevyloučí maďarského premiéra Viktora Orbána.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Pribula (ANO): Jsme víc než policie, jsme víc než ústavní právo, jsme státní úřednici?
Kupujte nové kotle, vpusťte do domu revizory, plaťte výpalné, starý kotel? Váš konec!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Všechno jsme zkazili. Havel si dělal, co chtěl. Jeli jsme mu vynadat… Disident hořce promluvil
Bývalý disident Jan Urban se v příloze Salon deníku Právo vyjádřil k třicátému výročí listopadu 1989. „Zkazili jsme, co jsme mohli,“ poznamenal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Duka se zlobí: Nechtěli jsme pomstu, a komunisté se nám dnes smějí
Kardinál Dominik Duka dal v rozhovoru pro deník Právo najevo své spravedlivé rozhořčení nad tím, co si ještě 30 let od svého pádu komunisté dovolují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Diktát Bruselu. Toto může být příčinou řady neštěstí. Musíme mít právo se bránit. Ptali jsme se senátorů, jak budou hlasovat o této klíčové záležitosti a…
ANKETA Na nadcházející schůzi Senátu (pravděpodobně ve středu či ve čtvrtek) by se mělo hlasovat o novele ústavního zákona o bezpečnosti (senátní tisk č. 165), která zakotvuje ústavní právo občanů ČR nabývat, držet a nosit zbraně a střelivo. Zjišťovali jsme, kdo jak bude hlasovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
„Nenechme si vnutit, že jsou jacísi lepší Evropané a my ti horší!“ A to není rozhodně vše, čím šéf ODS pálí do Bruselu
ROZHOVOR „Jednotu Evropské unie rozbíjí některé velké státy svou nerealistickou politikou, svým pohrdáním jinými zkušenostmi, svou arogancí,“ konstatuje předseda ODS Petr Fiala. Své myšlenky ještě dále rozvíjí. „Máme přece právo rozhodovat o tom, kdo u nás žít může, máme právo odmítat lidi, u nichž vidíme bezpečnostní rizika, máme právo bránit tomu, aby u nás vznikaly radikální muslimské komunity, jako v některých zemích na západ od nás.“ K aktuálním událostem v české politice pak předseda Fiala dodává: „Andrej Babiš nemůže být součástí příští vlády, protože důvody, proč z té současné odešel, i nadále trvají.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist