Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2020
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.772x, což odpovídá cca 92.460-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 22. 05. 2020

Související články

Stovky milionů korun měly v rozvědce zahučet velmi záhadně. A současná prověrka je prý také velmi podivná
Úřad pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) má velké problémy. Vnitřní inspekce rozvědky už nějaký čas řeší, zda a kam se mohly podít stovky milionů korun. Kauza se táhne už několik týdnů a měla být už ukončena. Podle MF Dnes ale toto vyšetřování probíhá jaksi podivně. Podívejte se, co se vlastně děje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zjistili jsme: Plzeňská nemocnice má zaděláno na obrovské problémy. Znovu je tu jméno obviněného lobbisty Horáčka
KAUZA Ve Fakultní nemocnici Plzeň právě probíhá veřejnosprávní kontrola. Ta nedávná zjistila v pražské Nemocnici na Bulovce nekalé kšefty za stovky milionů korun. Hlavní roli v tom hrál podnikatel a lobbista Tomáš Horáček a jeho firma První chráněná dílna. Právě on jako obviněný z manipulací s nemocničními zakázkami zůstává stále ve vazbě. ParlamentníListy.cz nicméně zjistily, že i plzeňská nemocnice uzavírala obchody s První chráněnou dílnou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Pilc (Svobodní): Kotlíkové dotace školí socialisty
Žadatel bez šance. Miliony na kotlíkové dotace si rozebrali podvodníci. Krajské úřady začaly rozdávat stovky milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2019 v 13:35, zobrazit podobné
EXKLUZIVNĚ Zdrcující zpráva pro Martina Stropnického. Týká se jeho budoucí kariéry
Ministr, poslanec a předseda pražské organizace ANO Martin Stropnický bude muset počítat s novými šedinami a vráskami. Na jeho hlavu se totiž především v zákulisí Babišovy klaky snáší nejedno ostré slovo. Důvody jsou prosté. Nečekané a velmi podivné změny v rámci kandidátních listin, které se před několika dny dostaly na veřejnost. O nich mimochodem jako první informovaly ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Pražské ANO bude řešit nečekané změny na kandidátce. Dorazí i Faltýnek
Jak ParlamentníListy.cz opakovaně informovaly, největší změny na kandidátních listinách do Sněmovny postihly Prahu. Na další štaci mezi poslanci tak může zapomenout současný člen dolní komory Parlamentu Matěj Fichtner, stejně jako jeho kolega Pavel Čihák. Stane se to opravdu? Podle našich zjištění by současná a vnitřně kritizovaná podoba kandidátky totiž mohla nabýt změn.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Paroubek: Stranická oligarchie škodí pražské ČSSD
Stranická oligarchie v pražské ČSSD směřuje pražskou soc. dem. k volební katastrofě. To, co jsem si přečetl v článku v HN (9.8.) „Úklid Prahy jako stranický byznys. Funkcionáři ČSSD vlastní firmy….“ a na Aktuálně. cz. mnou hluboce otřáslo. Skupinka vybraných členů a funkcionářů této strany napojená na stranickou oligarchii pražské ČSSD (Březina, Poche, Dolínek) získává zakázky na úklid v městských firmách, hlavně v Dopravním podniku, Technické správě komunikací, Pražských službách, ale i v menších městských organizacích, a to v průběhu posledních deseti let za stovky milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Tak kdo to má dělat? Stát prý může získat stovky milionů, ale úřady se přou, čí práce to je
Až stovky milionů korun neoprávněně vyplacených na dotacích majitelům solárních elektráren nemá kdo vymáhat. Státní instituce, které připadají v tomto případě v úvahu, se nemohou dohodnout, která by se tohoto úkolu měla ujmout. O případu píší dnešní Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Strana práv občanů k demisi: Postup premiéra je nedůvěryhodný. Odmítáme útoky na prezidenta republiky
Nesčetněkrát nám tato koaliční vláda ČSSD, ANO a KDU-ČSL, dnes spíše nevláda, sdělovala, jak je úspěšná, jak je stabilní, jak je nejlepší. Dělo se tak do doby než začaly padat předvolební preference ČSSD a naopak výrazně narůstaly preference ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2017 v 12:35, zobrazit podobné
„Babiš má po kapsách 125 tisíc v pětilitrech, to čumíš, co?!“ Dva fanoušci TOP09 tajně dorazili na akci hnutí ANO. A začaly se dít věci
V neděli 16. září pořádalo hnutí ANO na pražských Petřinách jednu ze svých „sousedských večeří“. Jedná se o předvolební akce spadající do tzv. kontaktní kampaně. Hnutí na nich dá zadarmo takříkajíc najíst a napít potenciálním voličům, zatímco se jim věnují tváře ANO známé z politiky a z kandidátek. Nejaktivnější bývá jako tradičně jednička pražské kandidátky, byznysmen Petr Stuchlík. O tom ostatně ParlamentníListy.cz informovaly, jelikož jsme se této akce zúčastnili. A rozhodně jsme nebyli sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist